Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2013 o 08:06, Bracio napisał:

Killzone wyglądał całkiem nieźle ;).
Podsumowując najbliższe targi E3 zapowiadają się bardzo ciekawie dla nas- dla graczy :).


To fakt, dobrze ze bedzie tytulem startowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 18:23, Bracio napisał:

Na początku obstawiałem, że skrót BD oznacza Blu Ray Disc, ale się pomyliłem. Najprawdopodobniej
ten skrót oznacza "bede"


Bede? Kurna oczy mi wypala jak to widzę bez "ę" :P .

Dnia 22.02.2013 o 18:23, Bracio napisał:

Bo wszyscy oczekiwali nie wiadomo jakich cudów na kijów rozdzielczość 4K, wygładzanie
krawędzi na jakimś nie wyobrażonym poziomie, kompatybilności wstecznej (średnio roztargniony
człowiek który ma logiczne myślenie wie, że to architektury są różne to nie można o niej
mówić). Jacyś walnięci graficznie onaniści. Najlepsze, że ta banda hipokrytów jedzie
po grafice by później mówić, że "grafika to nie wszystko ;).

Oczywiście nowy Killzone ładnie wygląda, ale już jako gameplay to standardowy jest i
tyle w temacie.


Tak a potem się okaże, że to ludzie którzy albo nawet żadnego PS nie mieli, albo PS4 nawet nie zamierzali kupić ;) . Zwykle tak jest, że się usprawiedliwia własne wybory. Najbardziej mi się podobają opinie, że "jakość gier zaprezentowanych nie powala". Ciekawe skąd ktoś zna jakość, chyba że ocenia po 30 sekundach dema, w które nawet nie grał, czy trailera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2013 o 14:14, MKRaven napisał:

Tak a potem się okaże, że to ludzie którzy albo nawet żadnego PS nie mieli, albo PS4
nawet nie zamierzali kupić ;) . Zwykle tak jest, że się usprawiedliwia własne wybory.
Najbardziej mi się podobają opinie, że "jakość gier zaprezentowanych nie powala". Ciekawe
skąd ktoś zna jakość, chyba że ocenia po 30 sekundach dema, w które nawet nie grał, czy
trailera.


Heters gona hate i dlatego nie lubię polskich serwisów o grach (szczególnie cdaction- gdzie tam większość osób w ogóle nie ma pojęcia na jaki temat piszą) i dlatego siedzę na zachodnich serwisach. Nie dość, że mniej jest hejterów to można poczytać znacznie ciekawsze opinie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo nowego Metal Geara i....
kurde jak to jest, że jedno studio potrafi grę z optymalizować, a drugie nie. MGS to na oko leci ma 40-60 klatek na sekundę, gdzie dla porównania ostatnio grałem w nurków i psy i tam ciężko mówić o 30k/s.... Zwłaszcza ten pierwszy tytuł to tragedia, dobrze, że nadrabia gameplayem i klimatem, bo byłby całkowicie odpychający..
Takie na szybko refleksje bo byłem aż olśniony płynnością Raidena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 23:45, nightfaler napisał:

Grałem w demo nowego Metal Geara i....
kurde jak to jest, że jedno studio potrafi grę z optymalizować, a drugie nie. MGS to
na oko leci ma 40-60 klatek na sekundę, gdzie dla porównania ostatnio grałem w nurków
i psy i tam ciężko mówić o 30k/s.... Zwłaszcza ten pierwszy tytuł to tragedia, dobrze,
że nadrabia gameplayem i klimatem, bo byłby całkowicie odpychający..
Takie na szybko refleksje bo byłem aż olśniony płynnością Raidena...



edit mi się zwalił so..
przypomniałem sobie, jedną grę z powodu optymalizacji musiałem sobie odpuścić: Dwa Światy dwa... 80 złotych w pizdu z głupiego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 20:09, Darkstar181 napisał:

Fake.


Ja też raczej bym obstawiał fake, ale nie z tego powodu co Ty.

Dnia 13.05.2013 o 20:09, Darkstar181 napisał:

Aż nazbyt kojarzy się z uzależnieniem i otępieniem, a nie rozrywką. Sorry, żaden developer
nie puściłby czegoś takiego.


To Ty nie widziałeś poprzednich reklamówek Sony xD. Poprzednie reklamy Sony ocierały się właśnie o taki temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 20:09, Darkstar181 napisał:

Aż nazbyt kojarzy się z uzależnieniem i otępieniem, a nie rozrywką. Sorry, żaden developer
nie puściłby czegoś takiego.

http://www.youtube.com/watch?v=gqkNPcUMffU
http://www.youtube.com/watch?v=0dpzhMMFk5U

To SONY. Oni z marketingiem zawsze mieli problem.

I btw. ten design to fake z prostej przyczyny. Na renderze mamy logo Compact Disc a z oficjalnej specyfikacji i wywiadów wiadomo, że konsola tego nie obsługuje (czyta tylko DVD/BD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 23:04, Malcollm napisał:

A ja znalazłem takie coś krążąc po sieci....

Ja wiem, że sprzęt Sony jest drogi, ale mam nadzieję, że cena będzie w miarę niska/normalna. Czyt. Poniżej 2k xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 23:04, Malcollm napisał:

Raz, jak głosi okładka - cena to zwykły placeholder.
Dwa, to Australia. Kiedy Amerykanie płacą za Haribo 50 centów, to Australijczycy płacą za ten sam baton MILIONY MONET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 00:42, ww3pl napisał:

> https://www.ebgames.com.au/featured/playstation-4?utm_source=ebgames&utm_medium=banner&utm_campaign=hero&utm_content=home

Raz, jak głosi okładka - cena to zwykły placeholder.
Dwa, to Australia. Kiedy Amerykanie płacą za Haribo 50 centów, to Australijczycy płacą
za ten sam baton MILIONY MONET.


Najpierw sobie szanowny pan sprawdzi :

http://www.nbp.pl/Kursy/KursyA.html

by potem nie opowiadać bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, o czym wspomnieliśmy z Henrarem teoretycznie może być uzasadnione przez wyższą średnią płacę w Australii w porównaniu ze Stanami Zjednoczonymi, ale różnica w cenach jest zwyczajnie zbyt wysoka - kto może, ten łoi kasę z Australijczyków ile może. Bo temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że to jest kiepski design. Jeśli widzisz nowe urządzenie i pierwszym skojarzeniem jest "Apple TV" to coś jest bardzo nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 23:26, Damianuss1 napisał:

> A ja znalazłem takie coś krążąc po sieci....
Ja wiem, że sprzęt Sony jest drogi, ale mam nadzieję, że cena będzie w miarę niska/normalna.
Czyt. Poniżej 2k xd.


Ludzie, opanujcie się. Przecież jest kilkakrotnie napisane placeholder price :/ Nie macie się czym podniecać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować