Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2013 o 04:59, Bracio napisał:

/.../


Hahaha... trolo lolo. :D
Microsoft nie pokazał niczego co by wprawiło mnie w zadumanie przy wyborze konsoli. Cena ps4 i cała reszta pokazana na konfie ułatwiła mi wybór konsoli. Great job Sony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 05:18, Michu94x napisał:

Hahaha... trolo lolo. :D
Microsoft nie pokazał niczego co by wprawiło mnie w zadumanie przy wyborze konsoli. Cena
ps4 i cała reszta pokazana na konfie ułatwiła mi wybór konsoli. Great job Sony !


Cały internet teraz ciśnie z MS. Tyle przegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2013 o 05:24, Michu94x napisał:

Olali trochę "normalnych" graczy to będą musieli teraz za to zapłacić.


Trudno ;). Stracili potencjalnych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mali i miękcy pokazali dużo fajnych rzeczy na swojej konfie, muszę to przyznać. I bardzo byłem ciekaw odpowiedzi Sony. A Sony przyszło i wbiło konkurencję w ziemię. Ot tak, zwyczajnie. Czułem się jakby wręcz mówili "Podoba Wam się to, co pokazał Microsoft? To teraz zobaczcie TO". I jeb. Dziękuję dobranoc.

Wszystko, dosłownie wszystko, każda informacja o PS4 mnie zadowoliła. Design konsoli. Cena konsoli. Line up na start. Niesamowite gry. Nowe wydanie PS+ i świetne gry na dzień dobry. Granie online przerzucone do PS+ (tyle razy pisałem o płatnym online w nowej generacji, normalnie jakby moje prośby spełnili). Cena. Brak jakichś wydziwionych DRM. No I TESO na PS4! A już myślałem, że do PC gamingu będę musiał wrócić dla jednej gry. Jednak nie będę musiał.
Mistrz.
Long live play!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik + nowy Plus mnie przekonały, żeby w następnej generacji postawić na Sony. Teraz tylko pieniądze odkładać trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 09:08, Smooqu napisał:

Ten filmik + nowy Plus mnie przekonały,

A co takiego złego było w starym plusie? Bo dla mnie prezentował się on lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 09:10, nightfaler napisał:

A co takiego złego było w starym plusie? Bo dla mnie prezentował się on lepiej...


Absolutnie nic :) Po prostu teraz wiadomo, że kupując plusa nadal będzie się dostawało gry za darmo, na sam początek Drive Club.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej cieszy co innego: wszyscy spodziewali się właśnie takiego rozwiązania, jakie Sony zaprezentowało, a i tak jesteśmy zaskoczeni tym ;)

Tak czy inaczej ten filmik dokładnie przedstawia to, co zrobiło z MS Sony: http://www.youtube.com/watch?v=WU17_CaS83I

Co do samego Plusa aby grać w gry online to na razie mnie ani ziębi, ani grzeje. Raczej zawsze skupiałem się na aspekcie offline grania w singleplayer. Ale jeżeli będę musiał go wykupić to oczywiście to zrobię, nie będę miał z tego problemu, a nawet darmowe gry będę mógł sobie ograć. Wygląd konsoli też jak najbardziej na plus. Ciekawy jestem jak będzie wyglądać wersja 2.0 albo Slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uspokajając trochę ''hurra optymizm'' po konferencji. Cena brzmi świetnie, ale...
- nie podano konkretnej informacji dotyczącej w których krajach będzie to premiera na święta (może Europa kończy się po zachodniej stronie Odry?)
- nie podano z czego składa się zestaw za 399 euro - pojemność dysku, Muve, etc.
Na razie jest to zachęcające, ale może się jeszcze okazać sprytnym użyciem ''wyselekcjonowanej prawdy'' na okoliczność E3 ;)

I żeby nie było - getting PS4 anyways ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Sony pozamiatało już przed konferencją. Nie chodzi tu o gry, bo wiadomo, że każda z konsol będzie je miała. Chodzi tu o podejście microsoftu do klienta. Mam nadzieję, że ludzie ich oleją. Płacić 2100 i żeby mieć takie restrykcje... Śmiech. Na razie zostaje przy PS3. Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja z Gaikaki. Mam jakieś 30 gier do nadrobienia, czyli jakieś 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I...

Brak blokady regionalnej. Wymienialny dysk twardy. Dodać do tego brak drakońskiego DRMu i cenę i mamy pozamiatane. Będę zdziwiony, jak Xbox będzie się w początkowym etapie sprzedawał lepiej od PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kwestia wyboru konsoli została już rozwiązana. Dzięki Sony. Jednak nie rzucę się na nią w dniu premiery, poczekam jakiś czas na pojawienie się większej ilości tytułów dostępnych tylko na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 11:43, Henrar napisał:

I...

Brak blokady regionalnej. Wymienialny dysk twardy. Dodać do tego brak drakońskiego
DRMu i cenę i mamy pozamiatane. Będę zdziwiony, jak Xbox będzie się w początkowym etapie
sprzedawał lepiej od PS4.


Ja nie. stany to stany. na reklame kinecta ms wydał pol miliarda. teraz wyda miliard i bedzie pozamiatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować