Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Nie zauważyłem, że cała konsola jest pod skosem. Faktycznie, w takiej sytuacji gniazda są rzeczywiście we wgłębieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 00:24, Darkstar181 napisał:

Jeśli MGS V nie wyjdzie na PC, PS4 będzie pierwszą w życiu zakupioną przeze mnie konsolą.

Aha, walić Mikrusów i ich cofniętą w rozwoju o 359 stopni konsolę. Trzeba mieć klapki
na oczach by nie widzieć przewagi Sony.

W najnowszym wywiadzie z Hideo, powiedział on, że MGSV jest tworzony na PC, priorytetem są teraz obydwie generecje konsol. Jednak jakiś czas po premierze jest duża szansa na wydanie MGSV na PC.
Wywiad na GameTrailers.

Plus nie taki diabeł straszny, mimo wymogu płatności za tryb multiplayer Sony potwierdziło, że nie wszystkie gry będą wymagać tej opcji, aby grac w multiplayer w dodatku wymieniono dwie gry, które ominą ten system Planetside 2 i DC Universe Online, idąc tym tropem gry F2P faktycznie na PS4 mogą być F2P bez konieczności posiadania subskrypcji PS+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.dualshockers.com/2013/06/12/e3-2013-sonys-shuhei-yoshida-shares-relevant-details-on-playstation-plus-requirement-for-multiplayer-on-ps4/

"You will need it to enjoy online multiplayer.
This will also depend on the judgement by the publishers, and there will be some free to play titles that you’ll be able to play without needing a PS Plus subscription, like PlanetSide 2 and DC Universe Online."

:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 12:32, Damianuss1 napisał:

Będzie abonament za granie online tak? Wiadomo jaka będzie jego cena?

Tyle, ile teraz kosztuje PlayStation Plus, cena porównywalna z Goldem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 12:32, Damianuss1 napisał:

Będzie abonament za granie online tak? Wiadomo jaka będzie jego cena?

Pewnie taka jak teraz. :) Ale wyczytałem coś wczoraj o 5$/5€ za miesiąc. Pytanie tylko czy to drugie to pewna wiadomość. Ktoś wie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 12:32, Damianuss1 napisał:

Wiadomo jaka będzie jego cena?

Na konferencji Sony podali, że "less than $5 a month" czyli pewnie $4,99 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast ciekawi co było odpowiedzialne za wieszanie się AC IV: Black Flag na konferencji Sony. Czy to brak umiejętności Ubi czy może coś innego. Na poprzednich targach pokazy AC na konsoli Sony zawsze cierpiały na rwanie klatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 13:22, Bracio napisał:

Na poprzednich targach pokazy
AC na konsoli Sony zawsze cierpiały na rwanie klatek.

AC na konsolach zawsze rwało, niezależnie od platformy (ACIII na WiiU też to ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 13:23, Henrar napisał:

AC na konsolach zawsze rwało, niezależnie od platformy (ACIII na WiiU też to ma).


Rwanie rwaniem, ale to co było na konferencji Sony to zwiechy które trwały kilkadziesiąt sekund. Szukałem informacji co było powodem takiej sytuacji i jak na razie nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 13:24, Bracio napisał:

> AC na konsolach zawsze rwało, niezależnie od platformy (ACIII na WiiU też to ma).


Rwanie rwaniem, ale to co było na konferencji Sony to zwiechy które trwały kilkadziesiąt
sekund. Szukałem informacji co było powodem takiej sytuacji i jak na razie nic nie znalazłem.


Nie daje głowy ale z tego co po konferencjach jakieś materiały video oglądałem to chyba pech prezentacji był bo AC4 na stanowiskach jest i działa na PS4. Podejrzewam że pech. Coś jak u [MS] z głosem było albo z Battlefieldem 4 że nie chciał po problemie z dzwiękiem się uruchomić. Taka wpadka o której mało kto mówi bo to w sumie nieistotne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 13:24, Bracio napisał:

Rwanie rwaniem, ale to co było na konferencji Sony to zwiechy które trwały kilkadziesiąt
sekund. Szukałem informacji co było powodem takiej sytuacji i jak na razie nic nie znalazłem.

Wczesny kod? Przynajmniej widać, że to nie render :P

Ogólnie wszystkie konferencje miały jakieś kłopoty techniczne - MSowi wysiadł dźwięk dwa razy w trakcie prezentacji, Aisha Tyler na konferencji Ubisoftu zmieniała mikrofony jakieś 3 razy, Sony dostało swój problem w postaci AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 13:39, Henrar napisał:

Wczesny kod? Przynajmniej widać, że to nie render :P


Jedyne racjonalne wytłumaczenie ;)

Dnia 12.06.2013 o 13:39, Henrar napisał:

Ogólnie wszystkie konferencje miały jakieś kłopoty techniczne - MSowi wysiadł dźwięk
dwa razy w trakcie prezentacji, Aisha Tyler na konferencji Ubisoftu zmieniała mikrofony
jakieś 3 razy, Sony dostało swój problem w postaci AC.


Dobrze, że nie obyło się bez większych problemów podczas konferencji ;].

Tak przy okazji. Na Muve.pl PS4 stoi znacznie wyżej w TOP 10 niż XOne, cóż Polscy gracze chyba już zagłosowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 14:08, Outlander-pro napisał:

Jako, że nie siedzę w temacie, zapytam: co ze wsteczną kompatybilnością?

Nie ma dla fizycznych kopii. Kopie z PS Store będziesz mógł najprawdopodobniej streamować przez Gaikai, ale to dopiero w 2014 (albo i później).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować