Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

No mam nadzieje, ujawnienie w/w rewelacji dopiero w tym momencie to nie byl (wizerunkowo) najlepszy moment, takie rzeczy rzuca sie pod pociag z hajpem- wtedy kiedy ludzie jeszcze nie chca sobie psuc zabawy takimi duperelami ^^ Licze na stosowny update;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Will any PlayStation Store content purchased on PS3 or PS Vita systems be transferable to a PS4 system?

In some cases, yes. For example, a selection of popular digital titles including Flower, flOw, Escape Plan and Sound Shapes will be available to purchase on PS4 after launch. Gamers who purchased these titles for the PS3 or PS Vita systems (the PS Vita system only, in the case of Escape Plan) will be able to download the PS4 versions of these titles, some of which feature enhanced graphics or improved features, to their PS4 systems for no additional charge.

Źródło: http://blog.us.playstation.com/2013/10/30/ps4-the-ultimate-faq-north-america/#sect2

Także jeśli ktoś z Was kupił którąś z wyżej wymienionych gier na PS3 bądź Vicie będzie mógł pobrać jej ulepszony odpowiednik na PS4. A już myślałem, że będą sobie podwójnie liczyć za Kwiatka w 1080p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 20:18, Magwisienka napisał:


ogolnie, nie bede oceniał, dopóki nie zagram sam.
plus - na szczęki nie ma co uważać. Jednak żuchwę podtrzymuję zawsze, jak coś nowego oglądam : D


Musiałem : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 20:18, Magwisienka napisał:

Nowy filmik z Killzona multi, uważajcie na szczęki

Oprawa miażdży. Ciekawy jestem co przyniesie przyszłość nowych konsol jeśli w dniu ich premiery taki KZ już pokazuje klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 10:46, Damianuss1 napisał:

> Nowy filmik z Killzona multi, uważajcie na szczęki
Oprawa miażdży. Ciekawy jestem co przyniesie przyszłość nowych konsol jeśli w dniu ich
premiery taki KZ już pokazuje klasę.


W grafice zmian duzo się nie da już przenieść. Dojdziemy do poziomu grafiki praktycznie realistycznej i juz nic więcej technika nie jest w stanie osiągnąć. Moim zdaniem to kwestia może 2 generacji konsol jeszcze i poziom grafiki stanie w miejscu. Jak i przy następnej generacji nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 11:44, Kafar napisał:

> > Nowy filmik z Killzona multi, uważajcie na szczęki
> Oprawa miażdży. Ciekawy jestem co przyniesie przyszłość nowych konsol jeśli w dniu
ich

...

Dnia 05.11.2013 o 11:44, Kafar napisał:

W grafice zmian duzo się nie da już przenieść.


Moja szczęka nawet nie drgnęła. Oprawa nie robi wrażenia a od fotorealistycznej grafiki dzieli nas pewnie jeszcze co najmniej 10-15 lat.
Mam wrażenie że Crysis 3 (a może i 2) odpalony na moim PC''cie w największych detalach wyglądał nieco lepiej.
Wcześniej nie znałem KZ i nie łączą mnie z tą grą żadne sentymenty może dlatego taka chłodna ocena.
Jak na mnie grafika w wielu miejscach wciąż zbyt "pastikowa" żeby nie użyć słowa cukierkowa...

Oczywiście kupię bundle z KZ żeby się przekonać na własne oczy i w dalszym ciągu nie mogę się doczekać premiery PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2013 o 17:45, Polo1981 napisał:

Moja szczęka nawet nie drgnęła. Oprawa nie robi wrażenia a od fotorealistycznej grafiki
dzieli nas pewnie jeszcze co najmniej 10-15 lat.


Czyli jedna generacja jak widzisz.

Dnia 05.11.2013 o 17:45, Polo1981 napisał:

Oczywiście kupię bundle z KZ żeby się przekonać na własne oczy i w dalszym ciągu nie
mogę się doczekać premiery PS4.


KZ jest ciężki i to dosłownie. I klimat, świat i sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2013 o 20:13, Kafar napisał:

KZ jest ciężki i to dosłownie. I klimat, świat i sterowanie.

ale coraz mniej, zauważ. Nie chcę oceniać najnowszej czesci, ale 2 nadal pewnie będzie flagą KZ. Klimat momentami był wręcz przytłaczający. Teraz Killzone coraz bardziej przybliża się stylistyką do halo (oczywiście, to trochę na wyrsot stwierdzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 20:56, MrGregorA napisał:


> KZ jest ciężki i to dosłownie. I klimat, świat i sterowanie.
>
ale coraz mniej, zauważ. Nie chcę oceniać najnowszej czesci, ale 2 nadal pewnie będzie
flagą KZ. Klimat momentami był wręcz przytłaczający. Teraz Killzone coraz bardziej przybliża
się stylistyką do halo (oczywiście, to trochę na wyrsot stwierdzenie)


No akurat wszystkie halo przelazłem i takiego porównania w życiu bym nie użył ;P chociaż nie widziałem nowego to wszystkie poprzednie mam i wszystkie są ciężkie klimatem i sterowaniem. Takie dla mnie surowe. Ale zgadzam się.. KZ2 jest najlepszą częścią. Taką flagową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 10:46, Damianuss1 napisał:

> Nowy filmik z Killzona multi, uważajcie na szczęki
Oprawa miażdży. Ciekawy jestem co przyniesie przyszłość nowych konsol jeśli w dniu ich
premiery taki KZ już pokazuje klasę.


porównaj uncharted 1 i 2. jeszcze jakies 2 lata : D nie mogę się doczekac tego momentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam muve i pre-ordery na PS4, a tam nowy Asasyn cena 270zł, Killzone 270zł. Za zwykłe edycje! Będzie jakaś podwyżka cen? Masakra po prostu :D. Może wrócę do grania na PC bo widzę, że się coraz pocieszniej robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt oficjalnie nie wypowiada się w kwestii podwyżek, ale wszyscy dobrze wiemy, że są. Wystarczy popatrzeć na to, co Sony odwalało z cenami tegorocznych exclusivów na PS3 - każda gra, którą wydawali miała cenę sugerowaną 269zł (sugerowana=/=sklepowa, ale i tak można było zauważyć podwyżkę cen w sklepach). Zresztą, czy to coś dziwnego? Nie dostaniecie teraz nowej gry AAA na PCta za mniej niż 129,99zł. Ba, zdarzają się i droższe! Myślę, że cena gier next-genowych spadnie po kilku miesiącach, ale i tak obstawiam, że premiery będą dostępne za nie mniej niż 249zł.


A teraz coś ode mnie:

PlayStation Polska oficjalnie potwierdza cenę bundle packa PlayStation 4+Killzone: Shadow Fall. Cena? 1999zł. Pre-ordery można już składać w RTV Euro AGD. O "grubszym" zestawie nie wiadomo na razie nic.
Wszystko, co ostatnio dzieje się w kwestii dystrybucji PS4 w Polsce pokazuje tylko, jak bardzo w kulki leci SCEP. Trzy tygodnie do premiery, a nie wiadomo jak prezentuje się oferta. Sklepy z dnia na dzień dowiadują się, że nie starczy konsol na wszystkie pre-ordery (niech odezwie się teraz ten, który nie dał sobie wytłumaczyć, że tak będzie. Dobrze pamiętam, jak dyskutowaliśmy w tym wątku.). Oprócz tego PlayStation Polska nie zna ceny zestawu, bo "sklepy samodzielnie wyznaczają cenę".

Paranoja.

Dzwoniłem na kilka infolinii. Oto czego się (nie) dowiedziałem:
- PlayStation Polska - na temat drugiego zestawu nie mogę powiedzieć nic oficjalnie, bla bla bla, w kwestii dostępności proszę kontaktować się ze sklepem, bo wszystko zależy od dostawcy
- Media Markt - kobieta nie wiedziała nawet czym jest PlayStation 4, stąd odpowiedź "Nie mamy na tę chwilę żadnej informacji"
- RTV Euro AGD - na tę chwilę posiadamy jedynie zestaw podstawowy (1799zł) i bundle PS4+Killzone: Shadow Fall (1999zł). W kwestii zestawu bogatszego (czyt. PS4+Killzone+drugi pad+kamerka) nie mogę na razie nic mówić. Najlepiej będzie dla pana, jeśli zadzwoni pan za tydzień. Wtedy powinno się wszystko wyjaśnić.

A teraz gwóźdź programu: dowiedziałem się od konsultanta z Euro, że mogę zmienić mojego pre-ordera na PS4 na zestaw PS4+Killzone (czego nie uczynię, bo na taką "okazję" to mogę co najwyżej napluć). Dwie inne osoby dowiedziały się, że nie mogą, a ktoś jeszcze inny, że jest w takiej samej sytuacji jak ja - może. Jedyne co nas dzieli to to, że oni kupili pre-ordera za 100zł, a ja zamówiłem konsolę wcześnie. Wtedy, kiedy było jeszcze "płatność przy odbiorze".
I teraz spróbuj się, panie, odważyć na wpłatę w wysokości 100zł, kiedy sklep sam nie wiem co Ci ona gwarantuje.

Nie napiszę nawet co o tym wszystkim myślę, bo dostałbym bana.

Jedyny sklep, który coś wie o tym drugim zestawie to Ultima.pl: "Ok, będą bundle, 1 będzie z Killzone, 1 będzie z dodatkowym padem i kamerką.. więcej informacji wkrótce! :)". Informacja z 4 listopada, dostępna na fanpage''u firmy na Facebooku (link macie na dole).

https://pl-pl.facebook.com/ULTIMAPL - 4 listopada, wpis ze zdjęciem PS4


Pozdrawiam.
Życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 18:03, Ventil napisał:

Jedyny sklep, który coś wie o tym drugim zestawie to Ultima.pl: "Ok, będą bundle,
1 będzie z Killzone, 1 będzie z dodatkowym padem i kamerką.. więcej informacji wkrótce!
:)"
. Informacja z 4 listopada, dostępna na fanpage''u firmy na Facebooku (link macie
na dole).


Jeszcze a propos Ultimy:

"Okej mamy dwie wiadomości. Jak to zwykle bywa, dobrą i złą. Dobra jest taka że wiemy ile dostaniemy konsol ps4 i jakie zestawy. Zła jest taka że dostaniemy ich za mało. Od jutra zaczynamy procedurę obdzwaniania klientów i ustalania szczegółów. Na szybko patrząc po zamówieniach- BARDZO WSTĘPNE SZACUNKI- konsol wystarczy dla tych którzy złożyli swoje zamówienia do 20 CZERWCA 2013. Mamy otrzymać kolejne dostawy przed końcem roku, ale ile dokładnie i kiedy tego nie wiemy. Konsola będzie dostępna za 1799 zł, zestaw z Killzone za 1999 zł oraz trzeci zestaw, tzw full z kamera i z drugim padem. Szczęśliwcy niech się do jutra zastanowią którą wersję będą chcieli, i dokonali wyboru podczas rozmowy telefonicznej. Obdzwanianie zajmie nam trochę czasu więc prosimy o cierpliwość."

Sony sobie chyba jaja robi z ilością egzemplarzy które sklepy dostaną. Pewnie na całą Polskę rzucą jakieś ochłapy a znakomita większość konsol pójdzie na rynek zachodni - jak wiadomo Europa Centralna to trzeci świat.
Osobna sprawa to sklepy, które nabrały w trzy cholery preorderów (z GWARANCJĄ że będzie na premierę) kiedy nawet nie wiedziały ile egzemplarzy konsol dostaną. Paranoja po prostu. Liczyłem się z faktem że nie dostanę konsoli na premierę, ale z tego co widzę to nie mam co marzyć o tym że dostanę tę konsolę przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować