Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2013 o 18:03, Ventil napisał:

dowiedziałem się od konsultanta z Euro, że mogę zmienić mojego pre-ordera na PS4 na zestaw PS4+Killzone


Nie sledze tego temu, ale z posta 12.10.2013, 18:19 http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=82202&pid=358
zrozumialem, ze zrezygnowales z preordera w Euro i masz preorder za 100 w Media Markt, a teraz piszesz, ze masz w preorder w euro, to zmieniles zdanie w miedzyczasie czy zalatwiales 2 preordery?

>Jedyne co nas dzieli to to, że oni kupili

Dnia 06.11.2013 o 18:03, Ventil napisał:

pre-ordera za 100zł, a ja zamówiłem konsolę wcześnie. Wtedy, kiedy było jeszcze "płatność
przy odbiorze".

Znaczy sie niedales 100 i mozesz "ulepszyc" preorder, a ten kto dał to juz nie? ale kabaret;) (czesciowo mozliwy do przewidzenia)

(Moze nieprawidłowo calego posta przeczytalem?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie także pod uwagę że wszystko to o czym piszecie może być elementem zaplanowanej akcji marketingowej. Klimat braku konsol sprawia ze traktowane są jak dobro luksusowe co wzmaga pożądanie zwiększa popyt a my sami podgrzewamy atmosferę na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według informacji ze sklepu gram.pl osoby które zamówiony PS4 do końca września maja zapewniona wysyłke na premierę. Czy ktoś kompetentny może potwierdzić te rewelacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według informacji z Euro - osoby, które zamówiły "płatny" pre-order (100zł), do początku pazdziernika, dostaną konsole w dniu premiery.

Nie mam pojęcia co z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że bedzie dużo sklepów gdzie jednak konsol wystarczy na preordery. Ja zamawiając w Sony Centre w Lublinie koło połowy października bylem 12 na liście więc nie było dużo zamówień i myślę, że czarnulek wystarczy. Ultima dając na początku cenę 1690zł za konsole i przyjmując wszystkie zamówienia mogła po prostu przeżyć oblężenie i teraz musi "świecić oczami" przed klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 18:57, Sarinew napisał:

zrozumialem, ze zrezygnowales z preordera w Euro i masz preorder za 100 w Media Markt,
a teraz piszesz, ze masz w preorder w euro, to zmieniles zdanie w miedzyczasie czy zalatwiales
2 preordery?


Euro jako pierwsze wystartowało z zamówieniami na PS4. Na początku przyjmowali pre-ordery na pełną kwotę. Domyślałem się, że może to wyglądać tak jak teraz, więc wybrałem opcję "płatność przy odbiorze". W Media Markcie kupiłem pre-ordera na 100zł po tym, jak dowiedziałem się, że Sony zaczyna coś kombinować z ilością pre-orderów. W skrócie: mam dwa pre-ordery. Jeden opłacony na kwotę 100zł, drugi nieopłacony.

Dnia 06.11.2013 o 18:57, Sarinew napisał:

Znaczy sie niedales 100 i mozesz "ulepszyc" preorder, a ten kto dał to juz nie? ale kabaret;)
(czesciowo mozliwy do przewidzenia)


Kabaret polega na tym, że oni sami nie wiedzą kto może, a kto nie. Ja, jako osoba, która nie wpłaciła pieniędzy, mogę, niektórzy ludzie z wpłatą 100zł nie mogą, a jeszcze inni mogą. Przynajmniej taka jest wersja konsultantów na infolinii.
Najprawdopodobniej to "góra" w Sony leje na nasz rynek, a sklep nie otrzymuje jednoznacznej informacji, stąd to krętactwo.


Reffan napisał już o tym na poprzedniej stronie, ale dla pewności przypomnę.
Oficjalne stanowisko Ultimy w sprawie pre-orderów PS4 - o zestawach, kosztach, kolejności realizowania zamówień:
https://pl-pl.facebook.com/photo.php?fbid=10151954989282381&set=a.350935237380.153811.328273387380&type=1&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie gram.pl wciąż widnieje informacja że pre-ordery sprzed 27 wrzesnia będą zrealizowane.
Swoje zamówienie złożyłem 13 czerwca tak więc według tych informacji powinienem otrzymać sprzęt.
W międzyczasie kupiłem jednak pre-order w MM za 100 pln. Zakładałem, że jednak pre-order płatny daje lepszą gwarancję i zakładam, że kupie w MM.

W związku z tym zostaje mi preorder w sklepie gram.pl może da się go jakoś wykorzystać dla kogoś innego kto nie zdążył przed 27 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 18:44, Reffan napisał:

Z tego co wiem, ten kto zamówi preorder bundla PS4+KZ:SF w RTV Euro AGD (albo zamieni
obecny preorder na niego) prawie na pewno dostanie go w dniu premiery.


To prawie czy na pewno ?

PS. Ja czekam aż się wszystko uspokoi i pewnie w styczniu wezmę. Natomiast mam nadzieje że gry z PS+ na PS4 nie majac jeszcze ps4 jakos będę mogl dodać do download. Np. przez www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 20:18, Magwisienka napisał:

Zmodowany PCtowy Skyrim na Shaderach wygląda znacznie lepiej, nie wspominając o Crysisie czy Metro Last Light, także opadu szczęki nie ma.

Ale trzeba przyznać że ładnie to wygląda. Na nowej konsoli absolutny must have. I to jest next gen, a nie jakieś Ghostsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 10:36, Darkstar181 napisał:

Ale trzeba przyznać że ładnie to wygląda. Na nowej konsoli absolutny must have. I to
jest next gen, a nie jakieś Ghostsy.

Przy takich postach wyobrażam sobie, jak bardzo muszą przeżywać każdą swoją wizytę na forach ludzie z Infinity Ward.
Wyobraź sobie. Zjeżdża rolką na dół, zjeżdża, czyta kolejnego posta, zjeżdża i natrafia na kolejną wiadomość taką jak ta od Ciebie.

A żeby nie off-topować - coś poza Daylight zapowiedziano na Unreal Engine 4, skoro jesteśmy przy nextgenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2013 o 10:39, ww3pl napisał:

Przy takich postach wyobrażam sobie, jak bardzo muszą przeżywać każdą swoją wizytę na
forach ludzie z Infinity Ward.
Wyobraź sobie. Zjeżdża rolką na dół, zjeżdża, czyta kolejnego posta, zjeżdża i natrafia
na kolejną wiadomość taką jak ta od Ciebie.

Ocierają łzy stu dolarowymi banknotami, przegryzając kawiorem i jesiotrem.

Dnia 08.11.2013 o 10:39, ww3pl napisał:

A żeby nie off-topować - coś poza Daylight zapowiedziano na Unreal Engine 4, skoro jesteśmy
przy nextgenach?

Póki co nic nie słyszałem. Widziałem jedynie testy z tego parokrotnie pokazywanego dema. Na konsole nowej generacji nieco ogołocili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 10:39, ww3pl napisał:

A żeby nie off-topować - coś poza Daylight zapowiedziano na Unreal Engine 4, skoro jesteśmy
przy nextgenach?

Fortnite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 14:54, Henrar napisał:

http://www.wired.com/gamelife/2013/11/ps4-gallery/

PS4 rozebrane na czynniki pierwsze.


to chłodzenie wygląda niepokojąco, raz że konsola musi niezłą ilość ciepła generować a dwa - żeberka radiatora tak blisko siebie - dwa dni z moim sierściomatem (kot) w jednym mieszkaniu i zapchane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o kamerze ? Warto ją kupować ?

Ja miałem kinecta do X360 i powiem że zupełnie się nie sprawdził. Brak poważnych gier, zastosowanie głównie dla dzieci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować