Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2013 o 22:12, Kajanos napisał:

No to numer przesyłki jest, mam nadzieje że DB Schenker się spisze na jutro :-D

Yep, to samo u mnie.
Cholera, strach z domu wychodzić, ot, gdyby trafiło się na zabawnego inaczej kuriera :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl także się wykazało!
Zamówienie UHXXXXXXX2 zostało wysłane w dniu dzisiejszym firmą kurierską DB Schenker.

dzięki!
ale na bundle sie nie załapałem, wysłali propozycje o 02:00 w nocy w tamtym tyg, a o 07:00 otwierajac paczke, zostalo tylko KZ + konsola co nie opyla się za 1999zł. Gra nie ma najwyżych not a za jakiś czas kupię spokojnie w tej cenie. Wystarczy na start Fifa14 i PS+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 22:12, Kajanos napisał:

No to numer przesyłki jest, mam nadzieje że DB Schenker się spisze na jutro :-D


a na skle.pgram.pl pisali, że wysyłają przez UPS - dla mnie to najpewniejszy kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie teraz wiekszosc firmy kurierskich jest godnych zaufania. za duza konkurencja, a to firmy prywatne. bija sie o kazdego klienta. sa wyjatki ale 90% rynku logistycznego wychodzi z siebie zeby wszytsko bylo ok w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejsce Nadania - Piaseczno biuro odbioru jest 20 km od mojej miejscowości wiec PS4 ma do przebycia tylko 221 km heheheh musi dojść na jutro :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 07:12, maniekk napisał:

Euro wyskoczyło z ceną 2499 za zestaw z grą drugim padem i kamerką, trochę dużo jak dla
mnie.


Faktycznie trochę pojechali z ceną, zwłaszcza że są sklepy w których kupując wszystko oddzielnie kupimy taniej niż tu w paczce;/ Chyba liczą na na szał zakupowy i brak rozumu u niektórych:)
Na gramie za ten zestaw był w cenie 2249zł.

Swoją drogą śledzenie paczki w DB Schenker coś nie działa lub się lenią. Jak wysyłali UPS to rano już widziałem gdzie paczka była i gdzie jedzie z godzinami. A tu prócz danych jaką trasą przejedzie, nie ma nic w gdzie jest itp.
Mam nadzieję że moja paczka jedzie mimo to, najważniejsze by dotarła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy zamówieniu z gram.pl widnieje wysłano 28 listopada o godz.22.15 ( pewnie jak u wszystkich ). Martwi mnie "przewidywana data dostawy" 2 grudnia - też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 07:42, kiender napisał:

Przy zamówieniu z gram.pl widnieje wysłano 28 listopada o godz.22.15 ( pewnie jak u wszystkich
). Martwi mnie "przewidywana data dostawy" 2 grudnia - też tak macie ?


Mam w przewidywanej dacie dostawy 29.11.2013 - 2.12.2013. Choć zwykle po wysłaniu paczki jest u zamawiającego już na drugi dzień. W sumie tylko raz w życiu mi się zdarzyło że moja paczka przyjechała później, a zamawiałem wieeele razy.
Ja marudziłem na DB Schenker i proszę tak ich zmobilizowałem że podziałało, uaktualnili listę i moja paczka jest już w poznaniu, więc zanosi się że dziś dotrze:) Choć UPS działało lepiej :P
Pytanie czy zamawiałeś kurierem? Bo jeśli tak to najważniejsze byś miał numer listu przewozowego, jak to posiadasz to raczej paczka jedzie do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według systemu DB Schenker kurier odebrał paczkę od nadawcy 15 minut po północy. Paczka wyszła z Piaseczna a biuro wysyłające określone jest jako "Warszawa". Mieszkam w Wawie a mimo to przewidywany czas dostawy widniejący na stronie ze śledzeniem to 2013-12-02.
Żeby było śmieszniej, do centrum Piaseczna mam niecałe 20 km. Do podwarszawskiego oddziału Schenkera jest ode mnie jakieś 33 km. Mam więc nadzieję, że DB Schenker jednak da sobie radę z pokonaniem takich astronomicznych dystansów w parę godzin a nie w dwa dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złośliwość takich rzeczy zawsze zaskakuje :) Moja paczka szła z Piły i dziś rano o 6 była już w Warszawie, a chwilę po została wręczona kurierowi, także spodziewam się dziś. Wątpię żebyś Ty nie dostał swojej dzisiaj, btw mieszkam w Piasecznie, gdybym się wcześniej zorientował że na GRAMie wysyłają z Piaseczna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minuta. Mniej więcej tyle konsole leżały na palecie od otwarcia Saturna w Katowicach. Przepychanki, ktoś stracił czapkę, kogoś podeptali i przewalili, komuś ochrona zabrała 2 konsole bo wziął 3, ludzie przeczołgiwali się pod otwierającą się bramą... masakra. Jak w USA. Ale zestaw z dwoma grami dorwałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować