Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

A jak z cenami gier w dużych marketach typu MM, Saturn czy nawet chociażby Auchan/Tesco? Czy trzymają poziom 250-270zł czy może sprzedają taniej? Chętnie kupiłbym Black Flaga i zastanawiam się za ile najtanije go dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 11:03, kocurek2 napisał:

A jak z cenami gier w dużych marketach typu MM, Saturn czy nawet chociażby Auchan/Tesco?
Czy trzymają poziom 250-270zł czy może sprzedają taniej? Chętnie kupiłbym Black Flaga
i zastanawiam się za ile najtanije go dostanę.

Na Allegro chodzi po 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 11:25, Dared00 napisał:

> A jak z cenami gier w dużych marketach typu MM, Saturn czy nawet chociażby Auchan/Tesco?

> Czy trzymają poziom 250-270zł czy może sprzedają taniej? Chętnie kupiłbym Black
Flaga
> i zastanawiam się za ile najtanije go dostanę.
Na Allegro chodzi po 200.


Dzięki ale pytałem o sklepy bo z allegro paczka nie dojdzie w ten weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie mogę potwierdzić że moja paczka z PS4 kilka minut temu dotarła kurierem z gramu:) Kurier kochany był bo jestem w pracy i zadzwonił że jest pod domem, a nikogo nie ma, kochany dlatego że poczekał kilka minut aż podjadę z pracy odebrać paczkę :D
Teraz wróciłem do pracy i tylko wytrwać do 15 tej;)
Tak więc panowie i panie paczki z tutejszego sklepu docierają:>

PS. Dziękuję bardzo sklepowi gram.pl za bonus paczkę z redbullami w fajnym opakowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 12:22, Stfforex napisał:

Oficjalnie mogę potwierdzić że moja paczka z PS4 kilka minut temu dotarła kurierem z
gramu:) Kurier kochany był bo jestem w pracy i zadzwonił że jest pod domem, a nikogo
nie ma, kochany dlatego że poczekał kilka minut aż podjadę z pracy odebrać paczkę :D
Teraz wróciłem do pracy i tylko wytrwać do 15 tej;)
Tak więc panowie i panie paczki z tutejszego sklepu docierają:>

PS. Dziękuję bardzo sklepowi gram.pl za bonus paczkę z redbullami w fajnym opakowaniu:)


Z tego co pamiętam to ty zamówiłeś wersję z kamerą, padem i killzone,.

Zapewne nie zdążyłeś sprawdzić, czy ów Killzone jest dołączony w formie standardowej płyty z grą czy raczej w formie klucza, który przypisuje się do konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 12:29, kocurek2 napisał:

Z tego co pamiętam to ty zamówiłeś wersję z kamerą, padem i killzone,.


Tak jest:)

Dnia 29.11.2013 o 12:29, kocurek2 napisał:

Zapewne nie zdążyłeś sprawdzić, czy ów Killzone jest dołączony w formie standardowej
płyty z grą czy raczej w formie klucza, który przypisuje się do konta?


Niestety tylko wrzuciłem paczkę do domu i wróciłem do pracy czym prędzej, nawet nie myślałem o tym by takie coś sprawdzić niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 12:40, Piotrek_K napisał:

Najgorsze jest to, ze polowa to pewnie szmaciarze, ktorzy kupili konsole tylko po to
by ja wystawic na Allegro za 300pln wiecej niz kupili :/


Dlaczego obrażasz osoby, które kupiły coś taniej żeby sprzedać drożej? Nie widzę w tym nic zdrożnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 12:40, Piotrek_K napisał:

Najgorsze jest to, ze polowa to pewnie szmaciarze, ktorzy kupili konsole tylko po to
by ja wystawic na Allegro za 300pln wiecej niz kupili :/


Zapewne tak jest bo w MM widziałem gościa co 3 wynosił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem że jak jadę do stanów i kupuję taniej iphony a potem sprzedaję drożej w polsce znajomym, to jestem szmaciarzem tak ? przepraszam ale jaki jest sens wziecia czegoś w 3 ezgemplarzach z zamiarem sprzedania tych 2, po cenie w której się chociażby nabyło sprzęt ? za bardzo się nakręciłeś, a że nie starczy dla wszystkich bo wzięli więcej to też jakoś nie rusza mnie zbytnio.


Btw znalazłem na Allegro PS4 + Killzone + kamerka + 2 pady za 3499 haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 12:54, czareckyy napisał:

To rozumiem że jak jadę do stanów i kupuję taniej iphony a potem sprzedaję drożej w polsce
znajomym, to jestem szmaciarzem tak ? przepraszam ale jaki jest sens wziecia czegoś w
3 ezgemplarzach z zamiarem sprzedania tych 2, po cenie w której się chociażby nabyło
sprzęt ? za bardzo się nakręciłeś, a że nie starczy dla wszystkich bo wzięli więcej to
też jakoś nie rusza mnie zbytnio.


Dokładnie, a tak w ogóle to o ironio! cały kapitalizm opiera się na tym (mówiąc bardzo ogólnie), żeby coś kupić/wyprodukować taniej i sprzedać drożej. :D

Dnia 29.11.2013 o 12:54, czareckyy napisał:


Btw znalazłem na Allegro PS4 + Killzone + kamerka + 2 pady za 3499 haha


Też to widziałem, musiałby to kupić ostatni idiota, biorąc pod uwagę cenę podzespołów z zestawu, gdybyśmy chcieli je kupić oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwują takie akcję zwłaszcza w kontekście blietów na mecze, koncerty.
A akcje przy euro 2012 to już było mistrzostwo "sprzedam szalik za 4000 zl, gratis bilet na mecz".
Wykupują koniki cały nakład i sprzedają 5 razy drożej.
Tak jest, że każdy towar deficytowy spowoduje takie zjawisko bo jest to szansa dorobienia sobie dla naszego wciąż biednego społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje że tak osądzasz ludzi, którzy jakoś muszą sobie radzić. Jest to cwaniactwo pewnego rodzaju, ale... Pracując w irlandii na magazynie zarobiłem 1400 euro miesięcznie odliczając 300 euro na pokój i 250 na jedzenie, sam sobie policz ile mogłem odłożyć. Pracując w polsce za 1400 zł na magazynie sam tysiac wydasz na rachunki, przynajmniej 300 na jedzenie, i z czego masz żyć ? ze 100 zł ? . Nie dziwię się ludziom że tak robią, bo gdyby nie było takiej sytuacji z rynkiem pracy i zarobkami, to nikt by nie upadał tak na głowę, żeby wyczyniać takie cuda.

Mogłem się zagalopować, ale w moim odczuciu prócz, chamstwa w stylu 4000 za szalik i bilet w gratisie, większość ludzi widzi w tym szansę na dorobienie sobie do śmiesznych pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 13:05, czareckyy napisał:

A mnie denerwuje że tak osądzasz ludzi..


Jak przeczytasz jeszcze raz co napisałem to zauważysz, że ja nikogo nie osądzam.
Napisałem tylko, że mnie to denerwuje, ale nie oceniam bo doskonale wiem dlaczego tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gruby temat się zaczął. :)
Proponuję wyluzować bo to jest wątek o PS4 i nie ma co się spinać na kwestie ekonomiczno-polityczne. Poza tym sprawa rodzimego "cwaniactwa" to nie jest problem związany wyłącznie ze smutnymi zarobkami w Polsce. To dużo bardziej skomplikowane zjawisko gdzie spory wpływ ma nasza mentalność, komplikacje historyczne, kompletny brak braterstwa, zaszczucie itd. Dyskusja o tym może być tylko przykra a tu powinno być wesoło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby było weselej, to powiem wam, że kurier ma być u mnie do 14 ... ktoś już gra ? jak wrażenia ? nie było problemów z HDMI ? aktualizacje gotowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 13:26, kocurek2 napisał:

Obawiam się, że jak ktoś już dorwie konsole w swoje ręce to nie będzie miał czasu pisać
o tym na forum :). Będzie totalna zajawka :).


oj tam, marudzisz ;) ja zrobię unboxing z podłączeniem do TV od razu i pokażę światu! Może dlatego że nie będę miał dziś żadnych gier haha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killzone jest dorzucany do bundla w postaci pudełka z płytką.

Żadnych problemów z konsolą, wszystko działa jak należy od samego początku. Update ściągnął mi się błyskawicznie i żadnych problemów z połączeniem się do PSN czy ściągnięciem Resogun i Contrast nie było. Jedyne do czego się mogę przyczepić to fakt że pudełko z Killzonem się trochę połamało, tak jakby ktoś ścisnął karton albo coś. Grze w każdym razie nic nie ma więc kichać to. :P

W kontekście plotek jakoby do Europy poszła partia z Japonii: Made in China.

Pad mega wygodny, lepszy niż ten od PS3. Zdziwiłem się bardzo gdy z głośniczka zaczęło do mnie gadać podczas gry w Resogun. :) Dziwnie trochę tak bez przycisku Start i Select, poza tym z początku trochę ciężko się połapać co gdzie jest w XMB.

Co do ludzi próbujących wynieść po parę pudeł z konsolami - jak już pisałem chyba, w katowickim Saturnie ochroniarz ostudził jednego takiego gumisia, zabierając mu dwie z trzech konsol. Oczywiście wcześniej jegomościa inni chętni na konsolę poczęstowali mięsem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłączam PS4 przed chwilą, słychać dźwięk, obrazu nie ma ... na szczęście uruchomiłem ponownie i już wszystko działa. Też tak "długo" wam się wyłącza ? i jakie macie wersje ? made in japan czy china ? ja trafiłem chinola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować