Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Ja mam made in China. Wszystko pięknie działa - wymieniłem dysk, zrobiłem aktualizację systemu z pendrive''a. Niestety nie mogę się zalogować do PSN. Wygląda na to, że serwery nie dają rady bo sypie mi zupełnie różnymi błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 15:08, RashbaNor napisał:

Ja mam made in China. Wszystko pięknie działa - wymieniłem dysk, zrobiłem aktualizację
systemu z pendrive''a. Niestety nie mogę się zalogować do PSN. Wygląda na to, że serwery
nie dają rady bo sypie mi zupełnie różnymi błędami.


A też Ci się wyłącza tak z kilkanascie sekund ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 15:15, czareckyy napisał:

A też Ci się wyłącza tak z kilkanascie sekund ?

Za niecałą godzinkę będę mógł to sprawdzić, teraz jestem na mieście.
Generalnie ja mam jeszcze czyściutką konsolę, nic nie instalowałem, w nic nie grałem, dysk jest nowy - hybrydowy. Więc moje wyniki wyłączania i włączania mogę być mało miarodajne jeśli konsola w obu tych przypadkach gmera coś przy cache''u albo robić jakieś zrzuty pamięci na wypadek wybudzenia.
Problem mam tylko z zalogowaniem do PSN. Mięli, mięli, mięli i wywala mnie do ekranu logowania. Czasem puszcza mnie dalej, zaakceptowałem już nową licencję i znów mnie rozłączyło. Ze dwa razy dotarłem do momentu, w którym konfiguruje się ustawienia prywatności ale do szczęśliwego końca jeszcze nie dobrnąłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to widzę że każdy tak ma...no ja od 15 jak wróciłem z roboty staram się zalogować na moje stare konto i nie ma opcji póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 16:08, yoszek napisał:

O to widzę że każdy tak ma...no ja od 15 jak wróciłem z roboty staram się zalogować na
moje stare konto i nie ma opcji póki co.

Ciekawe. Ok. godziny 14 zarówno z aktualizacją, jak i logowaniem nie bylo żadnych problemów. Wszystko szybko i sprawnie.
Pograłem chwilę w NFS Rivals, gra wygląda naprawdę ładnie. Przy drugim uruchomieniu był niestety jakiś problem z połączeniem z serwerami EA, może też coś przeciążone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie nie udaje mi się nawet dotrzeć do momentu konfiguracji ustawień prywatności konta. Najczęściej wywala mi błąd NW-31201-7, czasem po prostu wyświetla komunikat w stylu "brak połączenia z serwerem". Wygląda na to, że europejska sieć PSN dostała zadyszki, w sumie nie ma czemu się dziwić.
Informacja dla Czareckiego: moja konsola wyłącza się w 9 - 10 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż no i ja podłączyłem moja PS4, made in China i działa doskonale:)
No nic panowie ja powoli będę zanurzał się w świecie playstation:>
A serwery pewnie padają bo cóż wszyscy wracają z pracy odpalają swoje sprzęty itp:)
Choć aktualizacja jakieś 20 min temu ściągnęła się bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie załapałam się niestety od rana na zestaw z AC4 i KZ, więc wzięłam tylko z KZ. Grafika robi wrażenie niesamowite. Serio, nie myślałam, że będzie aż tak. Początek 4 rozdziału zwłaszcza miód, ale generalnie cała gra wygląda doskonale. Teraz cisnę w multi, ale nie umiem, więc będzie zabawnie :P

Z logowaniem też miałam małe kłopoty, zaczęłam próby jakoś ok. 10, a wpuściło mnie do PSN mniej więcej o 11. Od tego czasu bez problemu, nawet prędkość pobierania ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bilans w Poznaniu:
- Media Markt przy ulicy Bukowskiej - 10-15 sztuk konsol, 60 osób na otwarcie
- Saturn w Galerii Pestka - kilkanaście sztuk, 100 osób na otwarcie
- Media Markt na Franowie - liczb nie znam, ale wiem, że dwóch facetów się poważnie pobiło o konsolę; jeden z nich zgubił zegarek

A ja wracam do domu z konsolą, dwoma padami, rocznym abonamentem PS+ i FIFA 14. Pre-order FTW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 17:36, Ventil napisał:

/.../

O kurczę, to grubo. W Bydgoszczy pełna kulturka, po początkowym szturmie wszyscy ładnie ustawili się w kolejkę i grzecznie czekali. Panowie nawet mnie przepuścili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa to z wyłączaniem nie jestem sam, już zaczynałem się martwić. Próbowałem się przebić do PSN ale nic nie dało rady, a jutro jadę po jakieś gry na spokojnie ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować :)

Ciekawe czy w telewizji będą dzisiaj mówić o polskim Black Friday. "Bił, bo chciał kupić PlejStejszyn" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Aktualnie trwa konserwacja SEN" :)
Pierwsze odczucia
- sprzęt ladnie wygląda pod TV
- pad lepszy od ps3 jednak ergonomią chyba na zawsze zwyciezcą pozostanie pad od xboxa
- odpalona FIFA i BF4, przy Fifie dużego skoku w next gen nie widać , BF chodzi bardzo ładnie

czekam na sieć żeby pobrac resogun i contrast.

PS. do tego trial 14 PS+ powinienem mieć jakiś kod w pudełku ?..jakoś nie mogę sie doszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 18:35, arturkostrz napisał:

Dupa :( dalej problem z logowaniem :(
Gdzie jakis kod jest do PS +?? Bo tez nic nie mam w pudełku


Chyba najlepszym rozwiązaniem jest przestać próbować...teraz serwujemy klasyczny DDoS serwerom Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 18:23, Polo1981 napisał:

Pierwsze odczucia
- pad lepszy od ps3 jednak ergonomią chyba na zawsze zwyciezcą pozostanie pad od xboxa


Tak mówią Ci, co nie mieli pada od GameCube''a w ręku :P

A tak poza tym: ja dopiero za jakiś czas się w Pleyaka zaopatrzę, zatem zazdroszczę tym co już mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 18:44, Outlander-pro napisał:

zatem zazdroszczę tym co już mają :P

Ale czego? Awaryjnej konsoli o niepewnej przyszlosci poprawnego dzialania ;) ? Wyjdzie bundle z Driveclub to sie kupi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2013 o 19:01, Piotrek_K napisał:

Ale czego? Awaryjnej konsoli o niepewnej przyszlosci poprawnego dzialania ;) ? Wyjdzie
bundle z Driveclub to sie kupi ;P


Plotki o awaryjności to zwykłe sianie paniki przez media :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować