Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Nie mam nic przeciwko jak ktos oferuje towar, bo go sprowadzil z innego kraju (jak wspomnial czareckyy), wyprodukowal, przywiozl z miejsca gdzie tego towaru jest wiecej do miejsca gdzie tego towaru jest mniej.

Szmaciarzem jest dla mnie kazda osoba, ktora zdaje sobie sprawe, ze zapotrzebowanie jest tak duze, a samego sprzetu tak malo, ze moze pojsc do sklepu, kupic, stanac 100m dalej i sprzedac to samo tyle, ze za dwie stowy wiecej odbierajac przy tym mozliwosc kupna konsoli osobie, ktore chce pograc. Bo to nie jest DANIE mozliwosci zakupienia jakiegos sprzetu (jak sprowadzenie cos z zagranicy), ale wlasnie ZABRANIE takowej mozliwosci komus.

Bilety na Euro to jest wlasnie doskonaly przyklad i dlatego wlasnie wprowadzono ZAKAZ odsprzedawania takich biletow, ale polaczki i na to znalazly sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś PS4 w akcji, kumpel zakupił sobie TV LCD Sony i PS4 z dwoma padami, kamerką, ładowarką do padów, nowym " Killzone '' i " ACIV "
co się rzuca w oczy? - bardzo dobre i ostre tekstury i duże pole widzenia / Killzone / ciekawe tylko, ile gier będzie tak wyglądać?
wkurza mnie jednak zachowanie kumpli, jeden ma ten tv i PS4, drugi tv i PS3 i obaj patrzą na mnie jakby z politowaniem, bo ja mam badziewnego PC ta, który nie jest konsolą i na którym gry i tak nie wyglądają lepiej niż na PS4 ...
a dodam, że szczęśliwy posiadacz PS4 był zatwardziałym PC towcem i tym bardziej wkurza mnie ostatnie zachowanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup kilkanaście starych klawiatur, powyjmuj klawisze, zawiń każdy w kartkę z napisem "You cannot escape from the past" i rzucaj w niego przy każdej możliwej okazji.

Powinien się uciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 12:22, Stfforex napisał:

PS. Dziękuję bardzo sklepowi gram.pl za bonus paczkę z redbullami w fajnym opakowaniu:)

Na zdrowie - ile się przy tej akcji najadłem nerwów, to moje.

Wrzuć zdjęcie konsoli z odpowiednimi hastagami na jakiś serwis społecznościowy i takich akcji będzie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 23:09, Reffan napisał:

U was też konsola jest tak cholernie głośna? Jak odkurzacz.

Wydaje dziwne dźwięki przy włączaniu. Przy Killzonie wiatraczki się tak załączyły, że myślałam, że konsola mi odleci :D Ale poza tym nic się nie dzieje, żadnych zwiech czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 23:15, Magwisienka napisał:

Przy Killzonie wiatraczki się tak załączyły, że
myślałam, że konsola mi odleci :D Ale poza tym nic się nie dzieje, żadnych zwiech czy
coś.


U mnie żadnych dziwnych dźwięków nie ma, ale jak się rozchulała ta konsola podczas grania w Killzone to tak jakby mi ktoś odkurzacz włączył. Przeniosę ją jutro na lepiej wentylowane miejsce i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 23:17, Reffan napisał:

U mnie żadnych dziwnych dźwięków nie ma, ale jak się rozchulała ta konsola podczas grania
w Killzone to tak jakby mi ktoś odkurzacz włączył. Przeniosę ją jutro na lepiej wentylowane
miejsce i zobaczymy...

U mnie też była głośna w Killzone dopóki się nie zainstalował do końca. Później już normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi bo jestem bylym xboxowcem. Np kupuje cod ghost z ps store, to wyskoczy mi jakies powiadomienie z zatwierdzeniem karty np? albo transakcji? czy z automatu ciagnie
kase z karty i leci pobieranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 11:21, czareckyy napisał:

powiedzcie mi bo jestem bylym xboxowcem. Np kupuje cod ghost z ps store, to wyskoczy
mi jakies powiadomienie z zatwierdzeniem karty np? albo transakcji? czy z automatu ciagnie
kase z karty i leci pobieranie?

Na PS3 wyskakiwała co najwyżej prośba o potwierdzenie transakcji z informacją, ile całość będzie kosztować - na PS4 prawdopodobnie jest to samo.

Jeśli gra zaczyna się pobierać, to znaczy, że wszystko poszło jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 21:47, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Wrzuć zdjęcie konsoli z odpowiednimi hastagami na jakiś serwis społecznościowy i takich
akcji będzie więcej :)


Widziałem ten fajny "liścik" w środku i zamierzam tak uczynić:) Tylko zastanawiam się jakie zdjęcie zrobić i zobaczymy co przyszłość przyniesie:):>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pograłem z rana w demo fify 14 i jestem mile zaskoczony, contrast i resogun takie typowe na zabicie nudy, jakos mnie nie wciagnely. wieczorem AC 4 ogarnę i liczę że solidna produkcja powstala w UBI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować