Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2013 o 13:54, czareckyy napisał:

pograłem z rana w demo fify 14 i jestem mile zaskoczony, contrast i resogun takie typowe
na zabicie nudy, jakos mnie nie wciagnely.


A ja zagrałem w Resogun z ciekawości i nie mogę się oderwać:) Ta gra jest świetna, a Killzone leży i czeka na swoją kolej :P Czerpię z tej gry czysty fun!:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 14:33, Stfforex napisał:

A ja zagrałem w Resogun z ciekawości i nie mogę się oderwać:) Ta gra jest świetna, a
Killzone leży i czeka na swoją kolej :P Czerpię z tej gry czysty fun!:>

A ja odpaliłam dwa razy i za każdy wyłączałam po 10 minutach. Nie lubię takich gierek :P A Killzone ma taką grafikę, że oczy wybuchają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 15:21, Magwisienka napisał:

A ja odpaliłam dwa razy i za każdy wyłączałam po 10 minutach. Nie lubię takich gierek
:P A Killzone ma taką grafikę, że oczy wybuchają :)


No trzeba przyznać że filmiki nie oddają tego co się dzieje na ekranie w Killzone bo na "żywo" wygląda po prostu świetnie:)
Ale Resogun to czysty fun, choć nie dla każdego, to mnie wciągnęło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam pytanko typowo techniczne. Ktoś podłącza PS4 przez HDMI do monitora komputerowego? Jak to wygląda? Xbox 360 na moim monitorze no... wymuszał niespecjalnie "delikatne" odsunięcie się od monitora by nie było widać poszarpanych krawędzi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 16:00, Sipso napisał:

A ja zadam pytanko typowo techniczne. Ktoś podłącza PS4 przez HDMI do monitora komputerowego?
Jak to wygląda? Xbox 360 na moim monitorze no... wymuszał niespecjalnie "delikatne" odsunięcie
się od monitora by nie było widać poszarpanych krawędzi itp.

Ja mam podpięte do monitora, idzie i obraz i dźwięk, bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 16:03, Magwisienka napisał:

Ja mam podpięte do monitora, idzie i obraz i dźwięk, bez problemów.


To, czy obraz i dźwięk idą to mnie nie martwi. Martwi mnie jakość obrazu. Mam 23 calowy monitor z tunerem tv i obraz z xboksa pozostawiał nieco do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2013 o 16:09, Sipso napisał:

To, czy obraz i dźwięk idą to mnie nie martwi. Martwi mnie jakość obrazu. Mam 23 calowy
monitor z tunerem tv i obraz z xboksa pozostawiał nieco do życzenia.

Monitor pewnie z rozdzielczością natywną Full HD, chyba nie muszę przypominać w jakiej rozdz. są gry na x360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 16:09, Sipso napisał:

To, czy obraz i dźwięk idą to mnie nie martwi. Martwi mnie jakość obrazu. Mam 23 calowy
monitor z tunerem tv i obraz z xboksa pozostawiał nieco do życzenia.

"Bez problemów", czyli z jakością obrazu problemów również brak. Ale na PS3 też wyglądało w porządku, więc nie wiem, może mam jakiś super-hiper monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 22:54, Ventil napisał:

Można wiedzieć jak duży mieliście nakład? Pytam z ciekawości :)

Do wyczerpania zapasów :) Szacowaliśmy tak, żeby najmarniej starczyło do wszystkich zaowień złożonych w tym roku przy maksymalnej dostepności towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnioski po 1 dniu użytkowania - do tej pory potwierdziły się jedynie obawy, które miałem jeszcze na długo przed premirą - pad.

Lewy analog bardzo niewygodny, próba grania w BF4 to porażka, palec się cały czas z niego zsuwa - ciężko utzymać głównie przy biegu w jednym kierunku.
W Fifie też można to odczuć ale nie jest tak źle.
Z BF się raczej rozstanę - chyba już za stary jestem żeby się uczyć w FPP na padzie grać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsza awaria zaliczona:
Podczas gry online nagle zniknął dzwięk i wywaliło mnie z Fify do ekranu konsoli z komunikatem.

"wystąpił błąd oprogramowania systemowego" i opcja zgłoszenia do SONY.
Jedyny plus to taki że konsola się po tym pozbierała i wróciła do gry i odzyskało dźwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 22:47, Polo1981 napisał:

> Przez chwilę pewnie pełne gacie były :P

Ani trochę, po to jest gwarancja..:)


Niby tak, ale wtedy wniosek + wysyłanie + naprawa + powrót zajmuje z tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wcześniejszego posta, tylko ja mam problemy z lewym analogiem ?
Fajnie byłoby usłyszeć że to kwestia przyzwyczajenia do playstation bo na razie to psuje mi obraz całości i odbiera radość z zabawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tez jest ciezko oswoic sie z dualshockiem po padzie z x360 , lewy analog tez mi tak jakos fikusnie pod palcem lezy, mysle ze mamy podobnie, ale mi nie ucieka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 23:22, Polo1981 napisał:

Fajnie byłoby usłyszeć że to kwestia przyzwyczajenia do playstation bo na razie to psuje
mi obraz całości i odbiera radość z zabawy..


Kwestia przyzwyczajenia się do pada, kiedyś po przesiadce z X360 na PS3 też mi strasznie to nie leżało:)
A teraz w zupełności mi to nie przeszkadza, ba gra mi się wręcz wygodnie:> A gram od wczoraj jak zwariowany.
Nie zauważyłem najmniejszych problemów w obsłudze:p No może prócz tego że jak mi wyskakuje X to mi się myli bo więcej grałem na padzie od X360, a tam jest w innym miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 23:22, Polo1981 napisał:

Wracając do wcześniejszego posta, tylko ja mam problemy z lewym analogiem ?
Fajnie byłoby usłyszeć że to kwestia przyzwyczajenia do playstation bo na razie to psuje
mi obraz całości i odbiera radość z zabawy..


Ja tam żadnego problemu z analogami nie mam. Ba, jest znacznie lepiej, bo gałki są w końcu wklęsłe, nie to co w Playstation 3. :P Jeśli wcześniej grałeś na padzie z X360 to myśle że to kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować