Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Ja mam pytanie do posiadaczy zestawu który zawierał 2 pady ( o ile ktoś taki kupił ). Czy są w nim również dwa zestawy słuchawkowe i dwa kable usb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 12:12, Jbl napisał:

Ja mam pytanie do posiadaczy zestawu który zawierał 2 pady ( o ile ktoś taki kupił ).
Czy są w nim również dwa zestawy słuchawkowe i dwa kable usb ?


Niestety nie, ale plus takie że idzie ładować te pady przeciętnym kablem od ładowarki od "smartfona" z racji wejścia micro USB bodajże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 13:13, Stfforex napisał:

Niestety nie, ale plus takie że idzie ładować te pady przeciętnym kablem od ładowarki
od "smartfona" z racji wejścia micro USB bodajże:)


super. wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 13:44, Boguslav4 napisał:

Czy w przypadku braku neta konsola w ogóle się uruchomi?


Pewnie, można grać, z tym że poza graniem nie można wiele robić. Z tego co pamiętam update można sobie pobrać na kompa i aktualizację zainstalować na PS4 z pendrive''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z padem u mnie coraz lepiej...gorzej z FIFĄ, EA dało du.. w tym roku. Cierpią na brak konkurencji i nie wychodzi im to na dobre..eh jak tak można zepsuć fajną gre jaką była 13''ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi, co kupili zestaw z padem, killzonem i kamerą. Czy w środku jest jakiś kod na darmowe 30 dni PSplus? Ja właśnie odebrałem swój zestaw i takiego kodu nie znalazłem a gdzieś mi się obiło o uszy, że takie coś dawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 15:11, czareckyy napisał:

z tego co wiem to jest 14 darmowych dni psplus ktore odbierasz sobie przez ps store ;)



Dzięki za info. Czy Wam też po kliknięciu wejdz do PS store każe czekać bardzo długo. Po 10 minutach komunikatu "czekaj" zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To najprawdopodobniej wina zawalonych serwerów. Dzisiaj nie włączałem konsoli, ale wczoraj wszystko działało dobrze. Pobrałem sobie Resogun i Contrast bez większych problemów. Poczekaj kilka godzin, powinno się ustabilizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za głupie pytania,, ale to moja pierwsza konsola od czasów pegazusa i pierwsze konto na PSN :)

Pojawił się kolejny problem. Podczas wprowadzania danych karty kredytowej pojawia się błąd kodu pocztowego. Wpisuję zarówno z myślnikiem jak i bez (80-156 lub 80156) i oba odrzuca. Pojawia się komunikat:

Należy wprowadzić prawidłowy adres. Sprawdź wprowadzone dane (E-8200002A).

Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Killzone Shadow Fall można grać po angielsku z polskimi napisami?
Grę odpaliłem co prawda na chwilę, ale nie widziałem tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 21:04, Renzov napisał:

W Killzone Shadow Fall można grać po angielsku z polskimi napisami?
Grę odpaliłem co prawda na chwilę, ale nie widziałem tej opcji.


Niestety można grać albo po angielsku tylko lub po polsku, nie da się wybrać napisów... A szkoda bo polski dubbing momentami woła o pomstę do nieba! Więc gram tylko na angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 08:54, czareckyy napisał:

Mnie osobiscie demo zachwyciło, w porownaniu do pecetowej wersji to niebo a ziemia. Co
Ci tak w 14 nie pasuje? na dniach chce zakupic i jestem ciekaw


Ja od zawsze gram na ustawieniach full manual, w tym roku coś w tym popsuli.
Gra wydaje się być strasznie haotyczna, piłka losowo odbija się od nóg zawodników- chcieli dodać realizmu że nie klei się do nóg ale przegięli w drugą stronę.
Tacy zawodnicy jak np. Lewandowski, który w przyjęciu piłki jest w czołówce na świecie tutaj nie potrafi opanować prostego podania, bo piłka odskakuje.

Wszystko to sprawia wrażenie jakbyś oglądał polską ekstraklasę, ciężko zrobić składną akcję, wychodzi z tego kopanina, a bramki są dziełem przypadku a nie zaplanowanych akcji.

Jak dla mnie totalna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie widzę różnicę, w końcu środek pola nie jest kotłem i nie trzeba prowadzić akcji jedynie skrzydłami, fakt że te odskoki piłki są dziwne, ale mi tam pasuje, nie narzekam na demo,
i oprawa graficzna, jest przyjemna, w konńcu widać trawę a nie zieloną wykładzinę, bardziej mnie przekonuje next genowa wersja niż ta na pc i current geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 08:57, czareckyy napisał:

Ja właśnie widzę różnicę, w końcu środek pola nie jest kotłem i nie trzeba prowadzić
akcji jedynie skrzydłami, fakt że te odskoki piłki są dziwne, ale mi tam pasuje, nie
narzekam na demo,
i oprawa graficzna, jest przyjemna, w konńcu widać trawę a nie zieloną wykładzinę, bardziej
mnie przekonuje next genowa wersja niż ta na pc i current geny.


No właśnie tez mam wrażenie że sensowna jest tylko gra skrzydłami ale to prowadzi do nadużywania dośrokowań , a strzały głową to był zawsze słaby element tej gry - ciężko się przed tym bronić, zbyt łatwo strzela się gole.
Jak Ci sie podoba to kupuj, dodam Cie do znajomych i będziemy mogli potestować razem.
PS. grasz na full manual czy assisted controls?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować