Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Czy myślicie, że możemy się w niedalekiej przyszłości spodziewać dodania do PS4 aplikacji Skype i umożliwienia prowadzenia rozmów z wykorzystaniem kamery PS4?


Bardzo na to liczę, bo mając taki sprzęt, trochę żal by było tego nie wykorzystywać w każdym aspekcie.

A może jest już jakieś info w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 10:24, kocurek2 napisał:

Czy myślicie, że możemy się w niedalekiej przyszłości spodziewać dodania do PS4 aplikacji
Skype i umożliwienia prowadzenia rozmów z wykorzystaniem kamery PS4?

Nie. Skype należy do Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 09:15, RashbaNor napisał:

[m]


Gram.pl to nie tablica ogłoszeniowa czy reklamowa - Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 10:25, Dared00 napisał:

Nie. Skype należy do Microsoftu.


Dzięki za szybką, pozbawiającą złudzeń odpowiedź ;-).

Dodam tylko, że mimo, iż Skype należy do Microsoftu, to możliwe jest zainstalowanie go na PS Vita, także jakieś ziarno nadziei pozostaje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 10:24, kocurek2 napisał:

Czy myślicie, że możemy się w niedalekiej przyszłości spodziewać dodania do PS4 aplikacji
Skype i umożliwienia prowadzenia rozmów z wykorzystaniem kamery PS4?


Info nie ma ale że aplikacja taka będzie z czasem to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 10:26, Isildur napisał:

Gram.pl to nie tablica ogłoszeniowa czy reklamowa - Ostrzeżenie.

Wow! Powiało grozą! :D
Spoko, nie miałem pojęcia że to zostanie tak potraktowane. Wrzuciłem nagranie ze swojego streama zamiast ładować oficjalne trailery bo chodziło o to żeby pokazać jak gra wygląda w rzeczywistości a nie przez pryzmat marketingowego cukierka. Nie zarabiam kasy na Twitchu ani nie spinam się na bycie internetowym celebrytą więc z reklamą nie miało to nic wspólnego. Trochę mi to zalatuje reakcją nadgorliwego moderatora. ;)
Poza tym, trzeba było usunąć link a nie cały post sugerujący innym wypróbowanie NBA 2K14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na chwilę obecną jakaś gra na PS4, którą mógłbym kupić dla swojej drugiej połówki?

Aktualnie chyba tylko dance cośtam 2014 - ale recenzje są słabe :/. Poza tym czy bez ps move gra bez problemu odczyta wygibasy na parkiecie? :)

Dodatkowo czy jest jakaś gra, w którą można grać w 2 osoby na jednej kosnoli?

Na początku chciałem kupić knacka, ale po przeczytaniu recenzji okazało się, że rola ewentualnego drugiego gracza jest znikoma :/.

Później mój wzrok padł na Need for Speed rivals - ale w recenzji nie doszukałem się informacji, jakoby możnaby byłło grać w 2 osoby na podzielonym ekranie.

Myślałem, że chociaż w resogunie będą mogły latać 2 stateczki, ale okazało się, że tylko po sieci a nie za pomoca dwóch padów (chyba, że nie odkryłem jak to zrobić).

Czy naprawdę pozostaje mi tylko fifa i nba 2k14? W sumie tutaj nawet nie wiem, czy można grać we dwoje na jednym telewizorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 12:32, kocurek2 napisał:

Czy naprawdę pozostaje mi tylko fifa i nba 2k14? W sumie tutaj nawet nie wiem, czy można
grać we dwoje na jednym telewizorze.


Osobiście powiem że najlepiej sprawdzają się sporty walki. Ja z moją dziewczyną namiętnie okładaliśmy się po twarzach w Fight Night 3 na XBOX - nic tak nie oczyszcza atmosfery jak spuszczenie drugiej połówce lania:).
Niestety nie wiem czy jest coś w tym klimacie na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze LEGO Marvel Super Heroes: http://www.youtube.com/watch?v=dugTewK6AO0
Cukierkowa oprawa może się spodobać dziewczynie, mechanika rozgrywki jest banalnie prosta, no i da się grać we dwójkę na jednym ekranie.

Uwaga do moderatora - ten link powyżej nie jest reklamą mojego kanału YT, nawet nie znam kolesia, który zmontował to wideo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 12:54, RashbaNor napisał:

Jest jeszcze LEGO Marvel Super Heroes: http://www.youtube.com/watch?v=dugTewK6AO0
Cukierkowa oprawa może się spodobać dziewczynie, mechanika rozgrywki jest banalnie prosta,
no i da się grać we dwójkę na jednym ekranie.

Uwaga do moderatora - ten link powyżej nie jest reklamą mojego kanału YT, nawet nie znam
kolesia, który zmontował to wideo. ;)


Dziękie za podpowiedź. Akurat lego wyleciało mi z głowy a chyba faktycznie jest dobrym pomysłem. Raz, że to gra dla dzieci czyli napewno nie jest bardzo trudna a więc moja druga połówka będzie miała okazję okiełznać pada :) a dwa, że można grać we 2 na ekranie. W takim razie kupię. Jeszcze raz dzięki za hinta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 13:33, kocurek2 napisał:

Jeszcze raz dzięki za hinta.

Spoko, nie ma za co. Sam się zastanawiam nad zakupem tego tytułu mimo, że do najmłodszych graczy już nie należę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 13:40, RashbaNor napisał:

Spoko, nie ma za co. Sam się zastanawiam nad zakupem tego tytułu mimo, że do najmłodszych
graczy już nie należę. :)


Powinieneś jakąś prowizje dostawać bo na NBA mnie namówiłeś, właśnie kupione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 17:36, Polo1981 napisał:

Powinieneś jakąś prowizje dostawać bo na NBA mnie namówiłeś, właśnie kupione:)

E tam. :)
Im więcej ludzi gra w te same gry co ja - tym lepiej. Zwłaszcza kiedy chodzi o NBA, bo staram się popularyzować koszykówkę gdzie się da. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 17:36, Polo1981 napisał:

Powinieneś jakąś prowizje dostawać bo na NBA mnie namówiłeś, właśnie kupione:)


Dokładnie, mnie tak namówił na lego, że nie mogąc się doczekać gry, zakupiłem ją przez PS Store z bólem serca przepłacając 40zł :).

Pierwsza sesja z dziewczyną już zaliczona, ona grała hulkiem, ja iron manem :P. Ogólnie śmiesznie bo oboje się jeszcze motamy w grze jak to newbie - pierwsza nasza konsola.

PS: Fajnie by było jakby wypuścili demo just dance 2014 - nie kupię tego w ciemno bo recenzje są słabe a kusi mnie cholernie sprawić jej tą gierkę - bardzo lubi tańnczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 17:36, Polo1981 napisał:

Powinieneś jakąś prowizje dostawać bo na NBA mnie namówiłeś, właśnie kupione:)


NIE. jak koszykówka, to TYLKO nba2k. a przynajmniej w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 22:48, MrGregorA napisał:

NIE. jak koszykówka, to TYLKO nba2k. a przynajmniej w tym roku.

Gdyby moderator w przypływie radosnej twórczości nie usunął całego mojego posta to wiedziałbyś, że mówimy właśnie o NBA 2k14. O NBA Live lepiej nie wspominać i pewnie nie zmieni się to jeszcze przez parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nie tylko u mnie konsola jest głośna jak odkurzacz po godzinnym graniu w cokolwiek? Macie na to jakiś sposób? PS4 spoczywa między półkami w odkrytym miejscu. Sam nie wiem co jeszcze mogę zrobić, żeby pozbyć się tego hałasu.

Myślicie, że podkładka chłodząca tego typu pomoże?

http://allegro.pl/aab-nc14-chlodzaca-pod-laptopa-podkladka-11db-i3732496377.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 21:28, Ventil napisał:

Rozumiem, że nie tylko u mnie konsola jest głośna jak odkurzacz po godzinnym graniu w
cokolwiek? Macie na to jakiś sposób? PS4 spoczywa między półkami w odkrytym miejscu.
Sam nie wiem co jeszcze mogę zrobić, żeby pozbyć się tego hałasu.

Myślicie, że podkładka chłodząca tego typu pomoże?

http://allegro.pl/aab-nc14-chlodzaca-pod-laptopa-podkladka-11db-i3732496377.html


Też PS4 chodziło mi jak odkurzacz, ale przeniosłem je na inne miejsce i jest teraz na poziomie głosności PS3 Slim... więc może spróbuj ją więc inaczej ustawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować