Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2013 o 21:28, Ventil napisał:

Rozumiem, że nie tylko u mnie konsola jest głośna jak odkurzacz po godzinnym graniu w
cokolwiek? Macie na to jakiś sposób?


Moja stoi na stoliku i jest cicha, a gram od kilku godzin. Więc prawdopodobnie nie podoba jej się miejsce w której ją umieściłeś :p Plus trzeba pamiętać że ciepełko wydala tylko tyłem i ważne by miała gdzie to ciepełko oddać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 12:54, RashbaNor napisał:

Uwaga do moderatora - ten link powyżej nie jest reklamą mojego kanału YT, nawet nie znam
kolesia, który zmontował to wideo. ;)

Mistrz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

W takim razie mam mały problem, bo wszystkie konsole trzymam na specjalnie przyciętej półce do nich. Z tyłu jest dykta, a w niej kilkucentymetrowe otwory na kable :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2013 o 21:28, Ventil napisał:

Rozumiem, że nie tylko u mnie konsola jest głośna jak odkurzacz /.../


http://www.wired.com/gamelife/2013/11/playstation4-teardown-video/

Zobacz sobie jak wygląda chłodzenie w konsoli, MS przynajmniej zastosował solidniejszy wiatrak. Który na upartego zawsze można zastąpić czymś lepszym. W PS4 nie ma takiej możliwości, do tego ten mały ''piździk'' robi tyle hałasu, że aż na oficjalnym forum głośno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupienie oficjalnego stojaka do PS4, dzięki któremu można ustawić konsolę pionowo, wpływa jakoś negatywnie na odprowadzanie ciepła i chłodzenie? A może takie ustawienie zwiększa ryzyko uszkodzenia? Teoretycznie nie powinno, ale może ktoś znalazł jakąś wypowiedz kogoś odpowiedzialnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2013 o 20:12, Ventil napisał:

Dzięki za odpowiedź.

W takim razie mam mały problem, bo wszystkie konsole trzymam na specjalnie przyciętej
półce do nich. Z tyłu jest dykta, a w niej kilkucentymetrowe otwory na kable :/



To nie pozostaje nic innego jak wyciąć w dykcie odpowiedni prostokąt, żeby dać konsoli możliwości wydychania ciepłego powietrza ;) . Moja leży centralnie przede mną, na biurku, otwarta przestrzeń, jest cichutka ( w domyśle jak na PS4) i nawet po kilku godzinach, pracuje tak, że jej nie słyszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2013 o 22:36, czareckyy napisał:

To nie pozostaje nic innego jak wyciąć w dykcie odpowiedni prostokąt, żeby dać konsoli
możliwości wydychania ciepłego powietrza ;) ...


Zawsze może dać głośniej telewizor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zachwyty RashbaNor''a nad NBA 2k14 - wreszcie czuje że mam next-gena.
Grafika powoduje opad sczęki, powtórki mozna oglądać na okrągło a do tego świetna realizacja oprawy meczowej.
Wszystko bardzo blisko ideału.
Dodam, że fanem koszykówki w ogóle nie jestem a NBA nie oglądam co nie zmienia faktu że gra się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2013 o 10:33, Polo1981 napisał:

Podzielam zachwyty RashbaNor''a nad NBA 2k14 - wreszcie czuje że mam next-gena.
Grafika powoduje opad sczęki, powtórki mozna oglądać na okrągło a do tego świetna realizacja
oprawy meczowej.
Wszystko bardzo blisko ideału.
Dodam, że fanem koszykówki w ogóle nie jestem a NBA nie oglądam co nie zmienia faktu
że gra się świetnie.


ja się nie mogę doczekać kolejnych odsłon gier sportowych. Pamiętam, jaki opad szczęki był przy przesiadce z FIFY 09 na PC, a 10 na PS3. Nie jestem w stanei sobie wyobrazić, jak to wszystko będzie wyglądało za 2 lata : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Takich postów pewnie była już cała masa, ale zapytam i ja ;)
Otóż chodzi mi o o to że niedługo będę zamawiał PS4 i teraz pytanie jaki TV polecacie do 2000 tyś zł. Teraz parę rzeczy z technikali:
-Powinien pracować w Full HD
-mieć co najmniej 40" gdyż posiadam duży pokój
-nie musi mieć 3D
-mieć co najmniej 100 Hz odświerzania

Poradźcie coś koledzy bo mi już głowa pęka jeśli chodzi o ten element. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2013 o 23:38, sylwasss napisał:

-mieć co najmniej 100 Hz odświerzania

W grach i tak tego nie zauważysz. Czemu? Bo przeważnie przy podpiętej konsoli ustawiasz tryb gry (wtedy wszystkie wodotryski telewizora są wyłączone) dlaczego? Ponieważ telewizory są zbyt mało ogarnięte i input lag jest wtedy strasznie widoczny, mało tego dorzucanie tych dodatkowych klatek w grach (100hz i wgóre) czasami wygląda bardzo nieudolnie...
Ale w takich filmach na BD mrrrr, o ile na początku nie zrazisz się do efektu teatru to będziesz mega zadowolony;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie głośności konsoli - wczoraj po 3 godzinach gry w NBA poszedłem do kuchni wziałem słusznego rozmiaru nóż i wyciąłem dodatkowy otwór z tyłu mojej szafki RTV. Będę go jeszcze musiał powiększyć - ale na razię oszczędze żonie widoku traktowania naszych nowych mebli nożem kuchennym:)

PS. NBA świetnie sprawdza się także jako rozrywka dla dwojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2013 o 10:55, Polo1981 napisał:

W temacie głośności konsoli - wczoraj po 3 godzinach gry w NBA poszedłem do kuchni wziałem
słusznego rozmiaru nóż i wyciąłem dodatkowy otwór z tyłu mojej szafki RTV. Będę go jeszcze
musiał powiększyć


http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2012/339/1/1/did_i_ever_tell_you_the_definition_of_insanity__by_hecziaa-d5n51mj.png

Dnia 08.12.2013 o 10:55, Polo1981 napisał:

PS. NBA świetnie sprawdza się także jako rozrywka dla dwojga


Tak samo jak FIFA. Chociaż, jeśli ktoś ma już wprawę, a druga osoba gra po raz pierwszy, to zdarzy się, że kilka brzydkich wiązanek i fochów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie laika- chcąc wykupić abonament PS Plus do PS4 kupuję ten sam, który jest dedykowany do PS3? To jest jeden i ten sam kod, nie ma wyboru przy zakupie z pkt widzenia numerka konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 15:16, Essau napisał:

Pytanie laika- chcąc wykupić abonament PS Plus do PS4 kupuję ten sam, który jest dedykowany
do PS3? To jest jeden i ten sam kod, nie ma wyboru przy zakupie z pkt widzenia numerka
konsoli?


Jeden abonament jest na 3 konsole. Nie ma różnicy i nie można na jedną wykupić. Abonament PS+ jest przypisywany do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 15:36, Principes napisał:

Ponoć ostatni patch do NBA 2k14 wprowadził wymóg ciągłego połączenia z siecią, prawda-li
to (gdyż w internecie zaczęło być o tym głośno)?


Spróbuję to potwierdzić dziś, ale zauważyłem że czasem przed intro bardzo dlugo wisi..możliwe że coś sprawdza w sieci. Wymaga czy nie wg mnie gra warta każdej wydanej złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"It seems the game goes into a huge Authentication loop with the 2K Servers which can take several minutes. This shows the LeBron flash screen while it''s happening. The game will start up OFFLINE after it has processed it''s Auth Loop and timed out.

Game modes will be limited, but you CAN play offline."

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=731296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 18:02, kodi24 napisał:

Game modes will be limited"


Hmm... Dodając do tego mikrotransakcje, wcale tak różowo nie jest. Oj, 2K chyba testuje tutaj nowe rozwiązania i obserwuje, na co może sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować