Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Wiadomo coś nt przyszłych dostaw do sklepów stacjonarnych? Czekam i czekam i ciągle żadnych informacji ;c
Dodatkowo gdzie najlepiej się w swój egzemplarz zaopatrzyć, słyszałem że w Euro AGD mieli w zestawie z KSF za 1799 ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 09:35, Qbasmok napisał:

Wiadomo coś nt przyszłych dostaw do sklepów stacjonarnych?


Ta "wielka dostawa" była ponoć przed Świętami, ale rozeszła się w zawrotnym tempie. Następna, według sklepów po Nowym Roku.

Dnia 26.12.2013 o 09:35, Qbasmok napisał:

Dodatkowo gdzie najlepiej się w swój egzemplarz zaopatrzyć, słyszałem że w Euro AGD mieli
w zestawie z KSF za 1799 ;o


Chyba w dniu premiery. Teraz ceny samej konsoli to wydatek powyżej 2k. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 11:27, Michu94x napisał:

Chyba w dniu premiery. Teraz ceny samej konsoli to wydatek powyżej 2k. :S


Bo to ceny ludzi z allegro, którzy chcą zarobić. Nie jest nigdzie dostępne to mogą sobie podbić. Polaczkowość, niah niah. No cóż, w takim razie czekam na ten styczeń, bądź też jego środek i bacznie przyglądam się gazetkom sklepowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 11:33, Qbasmok napisał:

Bo to ceny ludzi z allegro, którzy chcą zarobić. Nie jest nigdzie dostępne to mogą sobie
podbić. Polaczkowość, niah niah. No cóż, w takim razie czekam na ten styczeń, bądź też
jego środek i bacznie przyglądam się gazetkom sklepowym.


Przyjeżdżaj na Podkarpacie po konsole:) U mnie w Avansie walają się chyba jeszcze sztuki z premiery.Niestety ceny z Killzone to nie mniej niż 2200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko. W sklepach, gdzie można zamówić (bądź jakimś cudem nabyć) PS4, konsole dostępne są tylko w zestawie. Odliczając sobie tą grę i dodatkowego pada wychodzi ponad 2000-2100 zł za samą konsolę. Nie mniej jednak życzę udanego zakupu i łączę się w oczekiwaniu na kolejne dostawy. :)

Edit.
Darnok_Rukia

To mnie zaskoczyłeś. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w małym mieście, wszedłem do sklepu, bo chciałem się zorientować kiedy można się spodziewać ps4 i wyszedłem z konsolą pod pachą, bo akurat mieli jeszcze jedną sztukę z nocnej dostawy. Cena 1800. To było jakieś 10 dni przed świętami. Chyba miałem trochę szczęścia :)
Póki co to jednak straszna bieda z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się pograć w Killzone''a w ramach darmowego weekendu? Co włączam grę, pojawia się błąd i wychodzi, nie da się dołączyć do jakiejkolwiek walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze ps4, a ps3 zostało gdzie indziej stąd też:
- przegapiłem już Resoguna w plusie?
- mogę "kupować" gry z plusa już teraz po to żeby zacząć je chomikować na czas kupna samej konsoli? Jeśli tak to mogę to robić z przeglądarki na pc?
- jak wygląda sprawa konto>konsola>aktywacje-sracje? Nic z tym się nie zmieniło i dalej pozostał ten sam mechanizm? Razem z dwoma aktywnymi konsolami na jednym koncie?

edit. 2 pierwsze pytania chyba już sam rozwiązałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2013 o 18:21, nightfaler napisał:

- mogę "kupować" gry z plusa już teraz [...]

Mozna - przez przegladarke

Dnia 28.12.2013 o 18:21, nightfaler napisał:

- jak wygląda sprawa konto>konsola>aktywacje-sracje?

Zmienilo - choc nadal sa dwie konsole na konto, to teraz jedna konsola jest ''konsolą główną'', a druga ''dodatkową''. By moc grac w gry na konsoli dodatkowej, musisz byc zalogowany na koncie z gra - wiec nie mozna grac w dana gre na tej konsoli na innym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2013 o 18:45, Piotrek_K napisał:

Zmienilo - choc nadal sa dwie konsole na konto, to teraz jedna konsola jest ''konsolą
główną'', a druga ''dodatkową''. By moc grac w gry na konsoli dodatkowej, musisz byc
zalogowany na koncie z gra - wiec nie mozna grac w dana gre na tej konsoli na innym koncie.

podziękowoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 20:29, Polo1981 napisał:

Ja gram na Panasonic Viera plazma. Niestety plazmy chyba się skończyły ale ja swojej
nie zamierzam zamienić na LCD.


Ja też na Panasonicu :) Wygląda super.Z tym wieszczeniem końca plazm to bym się wstrzymał.

Grał ktoś z Was w Zen Pinball 2 ?
Nie sądziłem że przy tulu świetnych i drogich tytułach, najwięcej czasu będę spędzać przy darmowej grze :)
Super zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 23:47, Michu94x napisał:

Sony planowało do końca marca sprzedać 5 milionów sztuk konsol, a tu proszę... już niedługo.
:3 <brawo>

Wszystko świetnie sobie wyliczyli + świetny marketing = sukces. Teraz czekać tylko na kolejną wielką dostawę to nawet w lutym Sony sprzeda 5 milionów sztuk (bo jak wiemy PS4 rozchodzi się jak ciepłe bułeczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 13:10, SirGracz napisał:

Wszystko świetnie sobie wyliczyli


Heh, akurat obliczenia im średnio wyszły, bo naprodukowali zdecydowanie zbyt mało konsol. Gdyby wcześniej ruszyli z produkcją, 5 milionów wpadłoby pewnie przed końcem roku ;)

Co nie zmienia faktu, że należą im się ogromne brawa. Mają świetny start, konsola nie psuje się często, w tym roku pojawi się sporo exów, na horyzoncie PlayStation Now. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 15:51, Ventil napisał:

Heh, akurat obliczenia im średnio wyszły, bo naprodukowali zdecydowanie zbyt mało konsol.
Gdyby wcześniej ruszyli z produkcją, 5 milionów wpadłoby pewnie przed końcem roku ;)

Co nie zmienia faktu, że należą im się ogromne brawa. Mają świetny start, konsola nie
psuje się często, w tym roku pojawi się sporo exów, na horyzoncie PlayStation Now. Oby
tak dalej :)

Co racja to racja - konsol zabrakło, ale dobrze że jakość produkcji jest lepsza niż PS3 na początku. Ludzie to widzą dlatego jeszcze niezdecydowani pewnie zdecydują się na PS4 gdy przybędzie kolejna duża dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich sklepach Xone dostaniesz od ręki. Na PS4 musisz długo czekać. Na brytyjskim amazonie konsole pojawią się dopiero 25 stycznia, a i tak pewnie dostaną je ci, którzy złożyli późny preorder... Nie dziwota, że Xone ma tak małą stratę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować