Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2014 o 18:47, czareckyy napisał:

ktoś chętny czasem na mecz towarzyski w fifę ?


Pewnie, jaki masz gamertag (moj Polo81pl) ?
Ps. Mam nadzieje ze grasz na full-manual czyli jedyny słuszny sposób:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodałem Cię polo , czarecky93, swoją drogą, grałem na pc w fife 14, nawet nie zwrocilem uwagi na sterowanie, ale moge sie przestawic na full manual, nie ma problemu, teraz online nie gram, bo FUT tak katowałem na PC że nie mam teraz siły od nowa się bawić w budowanie teamu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 20:20, czareckyy napisał:

dodałem Cię polo , czarecky93, swoją drogą, grałem na pc w fife 14, nawet nie zwrocilem
uwagi na sterowanie, ale moge sie przestawic na full manual, nie ma problemu, teraz online
nie gram, bo FUT tak katowałem na PC że nie mam teraz siły od nowa się bawić w budowanie
teamu ;)


Manual przenosi ta gre na zupelnie inny poziom, tylko nie zniecheć sie jak czasem nie trafisz do pustej bramki z 5 metrow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 18:31, Polo1981 napisał:

Manual przenosi ta gre na zupelnie inny poziom, tylko nie zniecheć sie jak czasem nie
trafisz do pustej bramki z 5 metrow:)

I to jest właśnie przyczyna przez którą gram na wszystkich ustawieniach manualnych, poza strzałami :). Nie mam cierpliwości na takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 21:56, knopfler napisał:

I to jest właśnie przyczyna przez którą gram na wszystkich ustawieniach manualnych, poza
strzałami :). Nie mam cierpliwości na takie coś.


Kwestia wprawy.. ale jaka satysfakcja jak poślesz w okno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się może z głupim pytaniem ale jednak nurtującym :P

Czy jeśli sprowadzę konsolę z angielskiego Amazona to czy kiedy przybędzie ona do mnie będę miał możliwość ustawienia jej w języku polskim ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem, ale nauczyłem się strzelać na padzie. Po ok. 50 h w BF4 w końcu nastał moment, że potrafię strzelać jak chcę i gdzie chcę. Po milionach przekleństw i frajerskich zgonów gra zaczęła sprawiać mi przyjemność. Jednak da się naparzać na Playstation, aczkolwiek fakt, ciężko się nauczyć, jeśli wcześniej było się typowym pecetowcem. Skoro mi się udało, to każdy może nabrać wprawy, ale kosztuje to cholernie dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 18:26, Essau napisał:

Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem, ale nauczyłem się strzelać na padzie. Po ok.
50 h w BF4 w końcu nastał moment, że potrafię strzelać jak chcę i gdzie chcę. Po milionach
przekleństw i frajerskich zgonów gra zaczęła sprawiać mi przyjemność. Jednak da się naparzać
na Playstation, aczkolwiek fakt, ciężko się nauczyć, jeśli wcześniej było się typowym
pecetowcem. Skoro mi się udało, to każdy może nabrać wprawy, ale kosztuje to cholernie
dużo czasu.


50h to dużo czasu. Ogólnie najgorzej jest przyzwyczaić się do samego pada (szczególnie chodzi o koordynacje lewej i prawej gałki). Ja strzelać nauczyłem się dość szybko (5 - 10h), ale pada używałem wcześniej do wielu innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że wyjątkowo pechowo wybrałem grę sieciową na mój "pierwszy strzelany raz", co jest o wiele większym wyzwaniem od walki z komputerem. W końcu czas reakcji jest maksymalnie skrócony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 19:55, Essau napisał:

Przypuszczam, że wyjątkowo pechowo wybrałem grę sieciową na mój "pierwszy strzelany
raz", co jest o wiele większym wyzwaniem od walki z komputerem. W końcu czas reakcji
jest maksymalnie skrócony.

Ja zaczynałem od MW2 : D masakra. kończyłem ze statami 3 - 20 czy coś :P a jak ogolnie czujesz sie na padzie? jak mowiles byles PCtowcem, a ciezko im uwierzyc, ze na padzie da sie grac wygodnie w strzelanki (oczywiście, strzelanki konsolowe ze wspomaganiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 20:42, MrGregorA napisał:

a jak ogolnie czujesz sie na padzie?


We wszystkie Battlefieldy grałem na myszcze, taka przesiadka była cholernie bolesna. Ostatni raz padem bawiłem się w Dark Souls na kompie, ale to nie strzelanina. Wcześniej miałem pierwsze Playstation, tyle że były to lata 90te. Teraz nie spodziewałem się, że będę musiał uczyć się grać w fps''a od podstaw, że to tak trudna sztuka. W pewnym momencie myślałem, że już nie opanuje tego w stopniu pozwalającym skutecznie walczyć na polu chwały. Tymczasem nagle, nie wiadomo jakim cudem okazało się, że się da i nawet nie musi boleć. Jasne, że na myszce i klawie jest wygodniej, zawsze będzie. Tak samo z precyzją strzału, pad nigdy nie zastąpi gryzonia. Pociesza fakt, że tutaj wszyscy mają takie same warunki : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 21:36, Essau napisał:

Jasne, że na myszce i klawie jest wygodniej, zawsze będzie. Tak samo z precyzją strzału,
pad nigdy nie zastąpi gryzonia. Pociesza fakt, że tutaj wszyscy mają takie same warunki
: ).


Po 4 latach grania głownie na konsoli, nie jestem w stanie zdzierżyć grania przy użyciu myszki i klawy.
I to nie tylko chodzi o sam sposób sterowania, ale lubię się rozwalić na fotelu/kanapie/krześle/łóżku i grać sobie wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem upgradować kompa, ale mimo wszystko decyduje się na ps4. Oby giereczki wyszły. Z dniem końca sesji o ile jeszcze będzie gdzieś dostępna kupuje. Jak z jej awaryjnością? Jaki tytuł na start, KSF ssie aż tak jak chodzooo ploty?

edit; ma ktoś konsole podpiętą pod monitor pc? W przypadku ps3 gdzie gry latały w 720p wyglądało to co najmniej nieładnie w przeciwieństwie do TVików. Tu gry śmigają w 1080p to może będzie lepiej? Anyone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować