Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2014 o 12:07, Qbasmok napisał:

Miałem upgradować kompa, ale mimo wszystko decyduje się na ps4. Oby giereczki wyszły.
Z dniem końca sesji o ile jeszcze będzie gdzieś dostępna kupuje. Jak z jej awaryjnością?
Jaki tytuł na start, KSF ssie aż tak jak chodzooo ploty?

U mnie żadnej awarii od premiery. Z tego co wiem wyglądało to nieźle, ok. 1% egzemplarzy poszło do wymiany czyli niewiele (to było bliżej premiery, nie wiem czy coś się w tej kwestii zmieniło do teraz). KSF ssie! Polecam NFS Rivals, NBA 2K14 jak lubisz takie klimaty, ale przede wszystkim Asasyna (według mnie obecnie najlepsza gra z PS4). Jak chcesz postrzelać to już prędzej BF4 albo CoD niż KSF, takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż tak? Ło jezu.
Tzn wydaje mi się, że siłą rzeczy kupie Killzona, z racji, że na allegro w cenie o 100zł więcej mamy Killzona, przy cenei 1900 za samą konsolę i 1999 z killzonem to imho się opyla. Eewentualnie wyląduje na allegro.
NFS jakoś do mnie nie przemawia. A jak z płynnością w BF4 przy rozpierduchach i 60 graczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki śmieszny problem, że pękła mi guma (jakkolwiek to brzmi hehe) na lewym analogu, ktoś ma podobnie ? starła się po jakimś czasie, a teraz pękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Standardowy'' problem wystepujacy u czesci ludzi. Podobno mozna to reklamowac, ale... szczegolow ani konkretow nie znam, wiec nie chce wprowadzic w blad.

[update] - czyli jak wrzucil linka Dared00. Mozna spokojnie do Sony z tym uderzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 16:10, Qbasmok napisał:

Dlaczego w Media Expert dają tylko 12 miesięcy gwarancji? :lol:


Tylko? Przecież taki czas gwarancji daje własnie producent na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 12:22, Qbasmok napisał:

Gra ktoś na monitorze? Jest lepiej niż w przypadku gier ps3 z 720p? Nie ma już takiego
syfu?


Co masz na myśli mówiąc syf?? Chce sobie kupić monitor do PS3. Możesz rozwinąć temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 17:49, Darnok_Rukia napisał:

Co masz na myśli mówiąc syf?? Chce sobie kupić monitor do PS3. Możesz rozwinąć temat?

Chodzi tam o jakieś upscalowanie(?) or sth. Ogólnie rzecz ujmując wygląda to jakoś dziwacznie podbijana rozdzielczość i traci na tym kolosalnie obraz. Konsole jakby nie patrzeć są przystosowane bardziej do tvików, gdzie jest natywna rozdzielczość 720p, 1080i etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za post pod postem, ale wie ktoś może dlaczego logując się na wersje komputerową ps store, chcąc nabyć drogą kupna Don''t Starve (póki jeszcze jest w ps plusie), klikając na zaloguj, pojawia się białe okienko i po chwili znika? ;x wtf? Nie mogę się normalnie zalogować, a zaraz out of offer ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować