Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2014 o 12:39, Lordpilot napisał:

a oba pady przy tym stoisku miały już powycierane gumy na gałkach

Ktos przyoszczedzil na produkcji, ktos nie dopilnowal kontroli jakosci i wyszla lipa. Moglo tez byc tak, ze odkryto, ze jest problem z ta guma, ale zamiast cofnac cala partie do fabryki (co na tamta chwile nie bylo opcją) w Sony doszli do wniosku, ze lepiej im bedzie po prostu wymienic pada juz w ramach gwarancji.

Tak naprawde glownym zarzutem w stosunku do DS4 jest tragiczna wrecz bateria - trzyma z 8 godzin. Co jest niedopuszczalne :/.

Dnia 05.03.2014 o 12:39, Lordpilot napisał:

Mam też nadzieję, że te oczywiste
buble wymieniają na nowe egzemplarze bez zająknięcia (albo chociaż same gałki/gumy).

Uderzasz do Sony i Ci wymieniaja pada, luz :)

PS. Nie jestes moze z Wrocka? W MM w Galerii jest wlasnie konsola z rozwalona guma na lewym analogu ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 20:25, Magwisienka napisał:

Pograłam dziś trochę w nowego inFamousa. To naprawdę tak pięknie wygląda <3

Jeszcze tyle do premiery... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 18:46, Piotrek_K napisał:

Tak naprawde glownym zarzutem w stosunku do DS4 jest tragiczna wrecz bateria - trzyma
z 8 godzin. Co jest niedopuszczalne :/.


Na PC trzyma z dwa razy dłużej ;D

Ale to dlatego, że można zbędne pierdoły wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>

Dnia 05.03.2014 o 18:46, Piotrek_K napisał:

PS. Nie jestes moze z Wrocka? W MM w Galerii jest wlasnie konsola z rozwalona guma na
lewym analogu ;D.




Nope. Wielkopolska prowincja, "rozsławiona" niedawno przez lokalnego proboszcza, co to ponoć dziecku "z liścia", po staropolsku zapodał (rzecz ociera się o sąd, słowo przeciwko słowu, więc nie wyrokuje kto ma rację a kto nie). Panie, takiego najzadu dziennikarzy wszelakich to tu jeszcze nie było ;-). Ale to tak offtopikowo.

Konsolę obadałem w poznańskim King''s Crossie. Chętnych za wielu nie było (obstawiam, że to przez Knacka ;)), więc mogłem się pobawić jakieś 15-20 minut ;-).

ps. Jak wymieniają te pady w ramach gwarancji to spoko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 07:35, Lordpilot napisał:

Konsolę obadałem w poznańskim King''s Crossie. Chętnych za wielu nie było (obstawiam,
że to przez Knacka ;))


Nie wiem od czego to zależy, ale w King Crossie czasami jest też włączony Playroom albo demo Octodad: Dadliest Catch. Polecam sprawdzić szczególnie tę drugą grę, mi się niesamowicie spodobała :)

Dnia 06.03.2014 o 07:35, Lordpilot napisał:

ps. Jak wymieniają te pady w ramach gwarancji to spoko :).


Właśnie: co mam zrobić jeżeli chcę wymienić pada w ramach gwarancjii (lewa gałka strasznie się ściera)? Wysłać to do Sony cz iść do miejsca zakupu konsoli (Media Markt)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 16:26, Kirabaxior napisał:

Które jest z ubiegłorocznej prezentacji, a które aktualne? :)

Te lepsze jest z 2012 roku - te gorsze ponoć aktualne, z PlayStation 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Matuchno, ale to ps4. Świecąca część obudowy jakbym pumeksem po niej jeździł, a raptem przetarłem (dosłownie) ją z 3 razy ręką z kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 07:33, Qbasmok napisał:

O Matuchno, ale to ps4. Świecąca część obudowy jakbym pumeksem po niej jeździł, a raptem
przetarłem (dosłownie) ją z 3 razy ręką z kurzu.

Jak zauważyłem, że moje PS3 rysuje się od ścierania kurzu lepszą mikrofibrą tak samo, jak od trzepnięcia w nią bolcem od kabla, przestałem się z nią lekko obchodzić - widocznie przy PS4 jest ta sama sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 12:33, kodi24 napisał:

Ps4 się nie trze, kurz trzeba zdmuchiwać ;D

O Panie najdroższy, wraz z konsolą powinna być wielka jebutna instrukcja zajmująca 3/4 opakowania jak dbać i pielęgnować swoją "nieużywaną" next-genową czarnulę. No cóż, rys nie widać normalnie, ale pod światło to aż mnie się kraja serce w klacie.

@ww3pl

Ja przy swoim facie 80gb nie miałem z tym żadnych problemów, czyściłem nawet pronto i tanim ręcznikiem papierowych i ciągle wyglądało jak nowa - pomimo szramy, bo kiedyś mi na nią lampa spadła, ale to nie o tym ja.

Btw, z racji bytu, a raczej niebytu zbytniej (czyt. "jakiejkolwiek") biblioteki gier na PS4 szarpnąłem się na Black Flaga. Po niemiłych przeżyciach z "trójką" na poprzedniczce, liczę na diametralnie sprzeczne odczucia na nowym sprzęcie. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 12:53, Qbasmok napisał:

Btw, z racji bytu, a raczej niebytu zbytniej (czyt. "jakiejkolwiek") biblioteki gier
na PS4 szarpnąłem się na Black Flaga. Po niemiłych przeżyciach z "trójką" na poprzedniczce,
liczę na diametralnie sprzeczne odczucia na nowym sprzęcie. Zobaczymy.

U mnie tak było. AC3 totalny krap, 1/10, AC4 sama radość. Have fun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 15:07, Sareth napisał:

Pytanie
Czy u was też w Dualshockach 4 trigery/ R2 L2 skrzypią jak się je naciska ? :/

Nie. U mnie normalnie, klikają tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z DriveClubem zaczyna mnie nieco irytowac. Obiecywali go jako startowke, mam PS+ wiec sie jaralem ze bede mial gre na start. Potem obiecywali na premiere JP, a teraz "gra wrocila do etapu planowania"? Bylem na nia strasznie nastawiony, bo lubie samochodowki a tymczasem gry dalej nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie. Znaczy sie co? Okazalo sie ze Forza 5 /notabene najslabsza ze wszystkich Forz/ smiga na XO 1080p/60Hz i jest sliczna, wiec beda zmieniac DC zeby gra nie okazala sie brzydsza od F5. Szczegolnie gdy Sony chwali sie potezna konsola, ktora zmiata XO :P

Z gier PS+ wiecej niz raz odpalilem tylko Resoguna. Reszta gier nie dla mnie. Choc tu oczywiscie nie wieszam na Sony psow, bo trudno zeby dawali tytuly AAA 4 mce po premierze konsoli, gdy tytuly AAA mozna policzyc na palcach 1 reki. Gdyby nie przekozackie NBA 2k14 to generalnie moglbym nie wlaczac PS4. Black Flaga zaliczylem na PS3, wiec na 4 zaliczylem go "na odwal sie".

Ze zblizajacaych sie premier: Zaraz wychodzi MGS:GZ, ktory jest dla mnie pewniakiem do zakupu. Wychodzi tez Infamous, ktory w zasadzie mnie nie interesuje, ale ktorego pewnie kupie bo nie ma nic innego do grania.

Z ciekawosci odpalilem gry-online i daty premier gier na PS4. Najblizsza gra, ktora mnie interesuje poza MGS i I:SS to zapowiadane na maj EA Sports UFC. Interesuje mnie tez Watch_Dogs, ale to juz mam kupione na PC.
Licze na Final Fantasy XV, Murdered, Middle-Earth: Shadow Of Mordor czy nowy Batman. Pewny zakupu jestem tylko i wylacznie Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain.

Troche slabo jak na gre "dla graczy".

PS. Jesli ktos to przeczyta - prosze o nie zarzucanie mnie aktualnymi i nadchodzacymi indykami bo od takowych mam PC i tak powinno zostac :P Nie po to kupuje przepotezna konsole, zeby grac w gry typu Contrast czy Dont Starve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, masz rację w wielu kwestiach. Zastanawia mnie jedno, czego byś chciał ? Żeby 4 miesiące po premierze konsoli było na nią 100 produkcji które przyciągną każdego ? Temat się rozwija, aktualne wydawnictwa na PS4 pozwalają każdemu pograć w chociażby jakąś grę z danej dzidziny, fpsy, gry sportowe bla bla bla. Z racji tego że męczę Black Flag od dłuższego czasu bo nie mam kiedy grać, i okazjonalnie grywam w FIFĘ, jakoś nie męczy mnie ten brak super tytułów. Gracz który żyje jakimś życiem poza katowaniem dualshocka 24/7 daje rade wytrzymać. I nie zrozumcie mnie źle, nie chciałem nikogo obrazić. Poczekaj na rozwój rynku gier na PS4. Nie od razu Rzym zbudowano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kupowanie konsoli blisko premiery, po to tylko by narzekać na brak gier, jest już legendarne. Szczególnie przy jasno określonych gustach. Dla kontrastu znajomy nie zagrał w żaden tytuł z PS3, teraz okazało się, że cała generacja spłodziła trochę ponad dziesięć tytułów które go zainteresowały. Dużo, mało? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować