Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Wg newsow ma byc 12 funtow na kazdej platformie, cena moze bedzie podobna do Child of light, wyjatek jezeli sie pudelkowe wydanie deluxe, ktore bedzie drozsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w jakie gry obecnie można grać w co op na wspólnym ekranie np z kumplem ? I w jakie będzie można zagrać w najbliższym czasie bo głównie takie gry mnie interesują a nie moge za bardzo znalezć takich tytułów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zobaczę, nie uwierzę. Podoba mi się, że Drake jest znaacznie starszy. Myślę, że powstanie jeszcze jedna część Uncharted, a potem... same prequele : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzyskał ktoś może dostęp do alphy Destiny ? Jak wrażenia ? Zarejestrowałem się w pierwszym dniu ale kodzika niestety nie otrzymałem. Kodzik na betę BF: Hardline zresztą też nie otrzymałem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 22:38, Michu94x napisał:

Uzyskał ktoś może dostęp do alphy Destiny ? Jak wrażenia ? Zarejestrowałem się w pierwszym
dniu ale kodzika niestety nie otrzymałem. Kodzik na betę BF: Hardline zresztą też nie
otrzymałem. :/


Ja się dostałem. Powiedziałbym że nie czuć, że to alfa, raczej grywalne demo. Gra jest całkiem ładna, muzyka raczej tyłka nie urywa. Co do rozgrywki to na razie nie będę się wypowiadał, nie gralem zbyt długo - na pewno jednak bossy mają zdecydowanie za dużo życia. Dość powiedzieć, że z dwoma kolesiami biliśmy czołg blokujący przejście przez 15 minut... po czym zabił nas wszystkich na raz i gra wczytała się od checkpointa.
I znowu kolejne 15 minut na zabicie go. Brr.

Jak ktoś chce zobaczyć, to mogę jutro postreamować na twitchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 22:38, Michu94x napisał:

Uzyskał ktoś może dostęp do alphy Destiny ? Jak wrażenia ? Zarejestrowałem się w pierwszym
dniu ale kodzika niestety nie otrzymałem. Kodzik na betę BF: Hardline zresztą też nie
otrzymałem. :/


Ja sie dostalem do Alphy Destiny i musze powiedziec ze jestem pozytywnie zaskoczony.
Pogralem dopiero jakies dwie godziny ale przez weekend mam nadzieje troche spedzic troche wiecej czasu by wyrobic sobie zdanie na temat tej produkcji, chociaz juz teraz podoba mi sie to co widze.
Graficznie wyglada przyzwoicie (zasieg widzenia robi wrazenie) i mimo ze to alfa to dziala dobrze, bugow wiekszych jak narazie nie zauwazylem (glownie graficzne), gram w pojedynke i narazie nie mialem problemow z trudnoscia questow co nie znaczy ze zawsze sa latwe.
Ogolnie jestem pozytywnie zaskoczony i najpewniej kupie Destiny.

P.S.
Co do Hardline to nie trac nadziei, sam sie zarejestrowalem dokladnie w 5min po tym jak na E3 Dice i Visceral oficjalnie otworzyli bete a dopiero dzisiaj pojawila sie ona na moim koncie origin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 23:39, Reffan napisał:

Jak ktoś chce zobaczyć, to mogę jutro postreamować na twitchu.


A mozna w ogole streamowac, nie ma przypadkiem jakiegos NDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2014 o 09:13, Piotrek_K napisał:

No no, gdybym powiedział, że mi zlew nie opadł po obejrzeniu tych gifów byłbym kłamcą :)
Jest moc!

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 00:36, Reffan napisał:

Inni streamują. Tyle Ci powiem. :P


Poszperalem troche (cale 15sec:P) i sie okazuje ze 12 czerwca zniesli NDA, faktycznie mozna streamowac bez obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisałam do alfy Destiny z czystej ciekawości, zupełnie mnie ten tytuł nie jarał, ale włączyłam dziś i nie wyłączyłam aż do momentu, kiedy wbiłam maksymalny dla alfy poziom :D Wciąga jak bagno. Od etapu "zupełnie mnie to nie interesuje" przeszłam w kilka godzin do decyzji zakupu na premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 02:41, Magwisienka napisał:

Zapisałam do alfy Destiny z czystej ciekawości, zupełnie mnie ten tytuł nie jarał, ale
włączyłam dziś i nie wyłączyłam aż do momentu, kiedy wbiłam maksymalny dla alfy poziom
:D Wciąga jak bagno. Od etapu "zupełnie mnie to nie interesuje" przeszłam w kilka godzin
do decyzji zakupu na premierze :)


zaraz. czyli jednak można grać bez pre ordera? Przyjaciółko, dawaj link :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować