Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Nie wyobrażam sobie nie używać trybu uśpienia, w zasadzie tylko wtedy można ściągać z sensowną prędkością większe gry (no chyba że gdzieś w opcjach mam ograniczone tempo pobierania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 22:40, Essau napisał:

Nie wyobrażam sobie nie używać trybu uśpienia, w zasadzie tylko wtedy można ściągać z
sensowną prędkością większe gry (no chyba że gdzieś w opcjach mam ograniczone tempo pobierania).


A to niby z jakiej czapy? Gry pobierają się szybciej w trybie UŚPIENIA, niż wtedy, gdy konsola jest normalnie włączona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 21:58, Damianuss1 napisał:

Witaj. Ciężko powiedzieć. Z jednej strony miałbyś już sprzęt i tylko czekał na upragnione


Dziękuję za treściwą odpowiedź. A powiedz jak to wygląda z graniem w gry używane ? Jest to możliwe żeby kupić używkę i cieszyć się pełnym tytułem ? Multi itp. ? Czy jednak najlepiej jest kupować każdrą grę nową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 22:08, SplitGrave napisał:

To ja po zakupie raczej nie będę przełączał go w tryb uśpienia xD A da się jakoś ładować
pada bez włączonej konsoli? Czy ten tryb uśpienia jest niezbędny do ładowania kontrolera?


Kontroler mozna ladowac kiedy konsola jest wlaczona albo w trybie uspienia. To i tak lepiej jak w przypadku PS3 gdzie pad ladowal sie tylko jak konsola byla wlaczona. Co do PS4 mojego to juz go naprawilem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 09:36, Chlorofil napisał:

Dziękuję za treściwą odpowiedź. A powiedz jak to wygląda z graniem w gry używane ? Jest
to możliwe żeby kupić używkę i cieszyć się pełnym tytułem ? Multi itp. ? Czy jednak najlepiej
jest kupować każdrą grę nową ?

Nie ma już online pass''ów na PS4, używka to pełna gra z dostępem do multi. Tak więc kupno używki jest jak najbardziej opłacalne. Wiadomo, w nowych grach są jakieś kody na DLC, ale to zawsze mniej ważne dodatki. Cenowo kompletnie nie opłaca się kupować nowych gier, bo tanieją bardzo szybko (przykłądowo kupiłem używkę Watch Dogs miesiąc po premierze za 158 zł).
EDIT. Tylko musisz wziąć pod uwagę że granie w multi na PS4 wymaga już abonamentu PS+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co posiadają PS4 - czy kabel HDMI dołączony do zestawu jest dobrej jakości ?

Czy podłączając konsolę do internetu mogę korzystać z przeglądarki, Youtube'a, Fejsa nie posiadając PS+ ?

Czy zakładając konto użytkownika na region Polski będę mógł korzystać z wszystkich funkcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 21:02, Chlorofil napisał:

Pytanie do tych co posiadają PS4 - czy kabel HDMI dołączony do zestawu jest dobrej jakości
?


Wystarczajaco dobry bys nie mial zadnych problemow z obrazem itd.
Roznice miedzy kablami za 100zl a tymi za 20zl nie sa specjalnie wielkie a przynajmniej ja nie widze roznic uzasadniajacych ich ceny.

Dnia 04.07.2014 o 21:02, Chlorofil napisał:

Czy podłączając konsolę do internetu mogę korzystać z przeglądarki, Youtube''a, Fejsa
nie posiadając PS+ ?


Raczej na pewno, nie widzialem nigdzie zeby ktos sie skarzyl na brak mozliwosci korzystania z w/w elementow bez PS+.
Sam posiadam PS+ wiec glowy nie dam:)

Dnia 04.07.2014 o 21:02, Chlorofil napisał:

Czy zakładając konto użytkownika na region Polski będę mógł korzystać z wszystkich funkcji
?


Na to pytanie musi odpowiedziec ktos inny bo co do tego nie mam pojecia, nie widze natomiast powodu by cos mialo nie dzialac.
Sony to (na cale szczescie) nie Microsoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 21:02, Chlorofil napisał:

Czy zakładając konto użytkownika na region Polski będę mógł korzystać z wszystkich funkcji
?


Nie sadze, ja mam ustawiony region polski a nawet tam nie mieszkam. Jedynie co mnie irytuje to ciagle pojawiajaca sie wiadomosc ze Play Station Store nie zostanie odpalony w wersji polskiej i czy chce kontynuowac. A tak przynajmniej gry ktore kupuje w Irlandii i tak mam po polsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2014 o 22:50, Damianuss1 napisał:

Oglądając film na Blu-ray można też robić screeny tak jak w grach? Nie mam żadnego filmu
jeszcze aby to sprawdzić.


Az sam sie zaintrygowalem tym co napisales i postanowilem to sprawdzic. Niestety przycisk Share podczas odpalonego filmu daje tylko mozliwosc przegladania badz przeslania zrobionych juz filmikow lub zrzutow z ekranu. Nie widze opcji nagrania fragmentu z filmu czy zrobienia screena z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2014 o 20:46, Cykada85 napisał:

screena z niego.

Dzięki wielkie za odpowiedź i za to, że się pofatygowałeś :). Widać, że jeszcze nie ta generacja hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 21:26, Damianuss1 napisał:

Na robsonie jest chyba najtaniej TLOU REM : p.

Zmieniam zdanie. Jednak na muve lepiej, brak kosztów przesyłki i nie wychodzi ponad 200 nawet przy cenie 179zł -,-''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować