Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Mam pytanko dot. kabla zasilającego konsolę. Czy po zakończonej zabawie na PS4 najlepiej będzie jak odłączę ją od kabla zasilającego? Nie robiłbym tego ale zauważyłem, że jakiś dźwięk o niskim tonie się wydobywa z ów złącza i trochę mnie to zmartwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 22:46, Chlorofil napisał:

Mam pytanko dot. kabla zasilającego konsolę. Czy po zakończonej zabawie na PS4 najlepiej
będzie jak odłączę ją od kabla zasilającego? Nie robiłbym tego ale zauważyłem, że jakiś
dźwięk o niskim tonie się wydobywa z ów złącza i trochę mnie to zmartwiło.


Sprawdź czy kabel jest "wciśnięty" do samego końca i czy nie ma żadnych luzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanko.

Chwilo jestem w trakcie kupowania routera żeby podłączyć sobie konsolę do internetu. Czy jeśli będę grał teraz w gry na koncie offline i zdobywam trofea to czy przejdą one potem na konto PSNu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2014 o 13:47, Chlorofil napisał:

Mam jeszcze takie pytanko.

Chwilo jestem w trakcie kupowania routera żeby podłączyć sobie konsolę do internetu.
Czy jeśli będę grał teraz w gry na koncie offline i zdobywam trofea to czy przejdą one
potem na konto PSNu ?


Powinny zsynchronizować się z kontem online wtedy, gdy podłączysz konsolę do netu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 14:55, Snafu napisał:

Powinny zsynchronizować się z kontem online wtedy, gdy podłączysz konsolę do netu :)


Dziękuję za Twoje odpowiedzi. Jeszcze takie pytanie. Można ładować pada od ps4 poprzez ładowarkę dołączaną do smartfonów ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 18:09, Chlorofil napisał:

Dziękuję za Twoje odpowiedzi. Jeszcze takie pytanie. Można ładować pada od ps4 poprzez
ładowarkę dołączaną do smartfonów ? :D

Zależy jakie złącze masz w ładowarce do smartfonów. Z tego co wiem, to są to micro-USB a pad posiada złącze mini-USB(czy jakoś tak) albo odwrotnie :D W każdym razie chodzi o to, że to przy padzie jest większe niż to od telefonu. Odpowiedź prawdopodobnie brzmi- nie. Prawdopodobnie, bo opieram to na PS3 bo PS4 nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 18:25, Henrar napisał:

W PS4 jest microUSB a nie mini, więc jak najbardziej się da.

I tyle w temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 18:25, Henrar napisał:

W PS4 jest microUSB a nie mini, więc jak najbardziej się da.


A nie spowoduje to jakiegoś zwarcia w padzie, uszkodzenia baterii, żywotności itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 18:43, Chlorofil napisał:

A nie spowoduje to jakiegoś zwarcia w padzie, uszkodzenia baterii, żywotności itp. ?


Nie powinno być żadnych problemów ;)
Gdzieś nawet pisali, że spokojnie można ładować pada ładowarką do smartfonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś może pre-order Destiny na PSN celem zdobycia bety? Właśnie zrobiłem sobie dzień ściągając betę w ten sposób po czym anulowałem pre-order przez SEN.com. Chodzi mi o to czy trzeba wykonywać jeszcze jakieś kroki aby zagrać w tą betę czy to już wszystko? Zassało się jakieś 100 czy 200 mega i koniec, ikonka jest, ale to chyba trochę mało jak na taką gierozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałeś od razu anulować preordera, spokojnie mogłeś to zrobić później. Pieniążki pobiera z konta dopiero na kilka dni przed premierą. Co do bety, to chyba wszystko. Wydaje mi się że resztę będzie można pobrać w chwili otwarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 11:35, Michu94x napisał:

Nie musiałeś od razu anulować preordera, spokojnie mogłeś to zrobić później.

Właśnie przeczytałem, że usunięcie pre-orderu sprawia, że beta się nie włączy... usunąłem wszystko, daje sobie spokój. Obejrzę jakieś materiały na YT i sam zaczekam na finalny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 19:23, Damianuss1 napisał:

Właśnie przeczytałem, że usunięcie pre-orderu sprawia, że beta się nie włączy... usunąłem
wszystko, daje sobie spokój. Obejrzę jakieś materiały na YT i sam zaczekam na finalny
produkt.


Ja mam kod na bete ktory podalem na koncie Bungie.net i tam teraz mam 17 biezacego miesiaca podac na jaka konsole bede chcial testowac gre. Gry nie kupowalem. Moze to inaczej dziala na PSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 22:08, Cykada85 napisał:

Ja mam kod na bete ktory podalem na koncie Bungie.net

Zmusiłem się do jeszcze jednego sposobu z amazonem, który natychmiastowo dał kod do bety. Aktywowałem na Bungie.net i ...wybrałem, że PS4 Europa. Wyskoczyło abym poczekał do 17 na kod do wpisania w PSN? Najlepsze jest to, że chodzą słuchy jakoby do gry potrzebny był plus, którego nie mam jeszcze (nie mam po co go kupować). Zamówienie na amazonie anulowałem zaraz po wpisaniu... zresztą nie wiem czy chciałbym zamawiać z .com gdzie razem z szybką dostawą wyszło jakieś ponad 3 paki. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 22:44, Damianuss1 napisał:

Zmusiłem się do jeszcze jednego sposobu z amazonem, który natychmiastowo dał kod do bety.
Aktywowałem na Bungie.net i ...wybrałem, że PS4 Europa. Wyskoczyło abym poczekał do 17
na kod do wpisania w PSN? Najlepsze jest to, że chodzą słuchy jakoby do gry potrzebny
był plus, którego nie mam jeszcze (nie mam po co go kupować). Zamówienie na amazonie
anulowałem zaraz po wpisaniu... zresztą nie wiem czy chciałbym zamawiać z .com gdzie
razem z szybką dostawą wyszło jakieś ponad 3 paki. Paranoja.


Plus w obecnej generacji jest potrzebny do grania po sieci :D Niestety. Nie wiem też jakim cudem wychodzi ci 300 zł skoro koszt wysyłki, z tego co sprawdzałem, do Polski to 10$ czyli wychodzi 60$ co daje w przybliżeniu 170 zł ^^
Nie doczytałem że ma być to szybka wysyłka, mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 23:05, Snafu napisał:

Plus w obecnej generacji jest potrzebny do grania po sieci :D Niestety.

Niestety niestety, hajs się musi zgadzać. Beta nowego BFa nie wymagała plusa może i tutaj tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 23:42, Damianuss1 napisał:

Niestety niestety, hajs się musi zgadzać. Beta nowego BFa nie wymagała plusa może i tutaj
tak będzie.

Oby ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2014 o 22:44, Damianuss1 napisał:

Zmusiłem się do jeszcze jednego sposobu z amazonem, który natychmiastowo dał kod do bety.
Aktywowałem na Bungie.net i ...wybrałem, że PS4 Europa. Wyskoczyło abym poczekał do 17


Tak trzeba poczekac do 17, tez tak mam. Posiadacze Xboxa chyba nawet do 24 :) Pozostalo 2 dni, mysle ze wtedy wszystko powinno juz dzialac. Ja bede probowal aktywowac toz po polnocy moze da rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować