Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2014 o 00:39, Cykada85 napisał:

polnocy moze da rade :)

Też zaczekam dzisiaj. Może będzie już kodzik, później ściągaj te GB ehhh. Jak najlepiej ustawić konsolę na noc w razie czego aby zassała tą betę kiedy ja będę smacznie spał?

Przy okazji już lecą materiały z Destiny, IGN na lajfie - http://www.twitch.tv/ign

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2014 o 20:38, Damianuss1 napisał:

Też zaczekam dzisiaj. Może będzie już kodzik, później ściągaj te GB ehhh. Jak najlepiej
ustawić konsolę na noc w razie czego aby zassała tą betę kiedy ja będę smacznie spał?


Ja tam zobacze jak szybko bedzie szlo, jesli bedzie dlugo to wlacze tryb uspienia i niech sobie sciaga do rana :)

Dnia 16.07.2014 o 20:38, Damianuss1 napisał:

Przy okazji już lecą materiały z Destiny, IGN na lajfie - http://www.twitch.tv/ign


Podejrzewam ze w Becie bedzie tyle samo dostepne co w Alphie, czyli level 8 maks, Tower i pare lokacji. Do tego dwie mapki PvP...na wiecej bym nie liczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 00:25, Cykada85 napisał:

U mnie jeszcze polnocy nie ma, a jak tam u Was sie sprawy maja? :)

Już 00:32, nie mam nic jeszcze. Kładę się do snu, na 7 do pracy trzeba wstać :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 00:35, Damianuss1 napisał:

Już 00:32, nie mam nic jeszcze. Kładę się do snu, na 7 do pracy trzeba wstać :p.


Ehhh...to pewnie u mnie tez nic nie bedzie. No trudno sprawdzi sie jutro, w koncu mam po to wolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 10:19, Chlorofil napisał:

Gdzie mam wprowadzić owy kod ? Czy będę potrzebował kartę kredytową ?


W sklepie, z poziomu konsoli, możesz wklepać kod, jest tam sekcja "wprowadź kod", czy coś bardzo podobnego. No a co do kart, to żadnej nie będziesz potrzebował, jak masz kod, to wszystko na daną chwilę ;)

Z drugiej strony warto się zastanowić, czy nie dać kilku złotych więcej i kupić w np. Euro RTV AGD:
http://www.euro.com.pl/playstation-network/sony-playstation-plus-90-dni.bhtml
Zawsze oficjalna dystrybucja tych kodów ;)

EDIT: Whoops! Myślałem że to temat o PlayStation 3, a nie o jej młodszym bracie, przepraszam ;) No ale, tak w sumie, to wątpię by jakoś ten proces odbiegał od tego, który przerabiamy na trzeciej odsłonie PlayStation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje ze jak oni odblokuja pobranie kodow o 18 dla wszystkich to PSN padnie odrazu. Bez sensu jest to pomyslane, zreszta jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić konsolę nowej generacji, trochę poczytałem i skłaniam się ku PS4, ale chciałbym też poznać Wasze zdanie. Co na chwilę obecną wygląda lepiej i jaka tendencja się utrzyma prawdopodobnie w przyszłości?


Ponadto, czytałem że jest możliwość kupowania cyfrowych wersji gier na "spółkę"? To prawda? Można po takim wspólnym zakupie grać razem online, czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 16:19, Cykada85 napisał:

Cos czuje ze jak oni odblokuja pobranie kodow o 18 dla wszystkich to PSN padnie odrazu.
Bez sensu jest to pomyslane, zreszta jak zwykle.

Damn, człowiek wraca z pracy i myśli, że zaraz zarzuci sobie kod na download, a tu taka lipa. Który mamy rok? 2001?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 19:47, Damianuss1 napisał:

> Cos czuje ze jak oni odblokuja pobranie kodow o 18 dla wszystkich to PSN padnie
odrazu.
> Bez sensu jest to pomyslane, zreszta jak zwykle.
Damn, człowiek wraca z pracy i myśli, że zaraz zarzuci sobie kod na download, a tu taka
lipa. Który mamy rok? 2001?


Dokladnie to samo pomyslalem. Zamiast to jakos podzielic czasowo chociaz na kontynenty, to nie, wszyscy naraz. Co gra, co beta, to samo, bez sensu zupelnie. Ja juz kod mam, czekam tylko az PS Store powroci...Wiedzialem ze im padnie jak tyle osob bedzie chcialo bete sciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 19:56, Cykada85 napisał:

czekam tylko az PS Store powroci...

Chociaż tyle, strona Bungie też nie działa i ja swojego kodu zapisać sobie nie mogę xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 19:57, Damianuss1 napisał:

> czekam tylko az PS Store powroci...
Chociaż tyle, strona Bungie też nie działa i ja swojego kodu zapisać sobie nie mogę xd.


Odswiezaj ciagle ja tez tak mialem...jak nie zadziala daj znac to dam Ci kod bo dostalem az 3 na PS4.
Najgorsze jest to ze po kazdym bledzie w PS Store musisz kod wpisywac od nowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 19:59, Cykada85 napisał:

Najgorsze jest to ze po kazdym bledzie w PS Store musisz kod wpisywac od nowa :(

Dzięki, ale nie trzeba już, odświeżałem co chwila i wbiło. Też dostałem trzy kody. Jak tylko uda mi się wpisać jeden z nich i zacznie pobierać (PSN leży nadal) to podzielę się tutaj ostatnimi dwoma może ktoś skorzysta.

Przy okazji to Ty wysłałeś mi zaproszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrany mam ten 190 mb, ale i tak nie mogę go uruchomić.

Dnia 17.07.2014 o 20:08, Damianuss1 napisał:


Przy okazji to Ty wysłałeś mi zaproszenie?


To ja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować