Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2014 o 21:24, Cykada85 napisał:

Zaczal mi sciagac wlasnie :)

Mi tak samo. 10 GB matko jedyna, ciekawe czy przed północą uda się ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 21:56, Damianuss1 napisał:

> Zaczal mi sciagac wlasnie :)
Mi tak samo. 10 GB matko jedyna, ciekawe czy przed północą uda się ściągnąć.


U mnie w 30 minut bylo 38% a przez nastepne 20 minut skoczylo tylko o 2% ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 22:20, Cykada85 napisał:

U mnie w 30 minut bylo 38% a przez nastepne 20 minut skoczylo tylko o 2% ;/

U mnie już równo 30%. Licząc od momentu kiedy napisałem ostatniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2014 o 22:53, Damianuss1 napisał:

> U mnie w 30 minut bylo 38% a przez nastepne 20 minut skoczylo tylko o 2% ;/
U mnie już równo 30%. Licząc od momentu kiedy napisałem ostatniego posta.


Giera wymiata, zmienilem az zdanie co do niej totalnie, jedna z najlepszych gier online jakie gralem. Klimat jest swietny, intensywne walki, fajne misje, super Co-Op, dobre PvP, piekna grafa, w koncu gra sieciowa godna nowej generacji konsol :D

PS. Nie wiem tylko jak do pracy wstane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 04:13, Cykada85 napisał:

PS. Nie wiem tylko jak do pracy wstane...

Chwilę pograłem i muszę powiedzieć, że jest całkiem okej. Nie powiem jednak, że rzuciło mnie na kolana. Epicką oprawę połączoną z jeszcze bardziej epickim dźwiękiem (soundtrack jest genialny, podsyca klimat) widziałem już np w Halo4, nie muszę chyba mówić, że w Destiny jest ona o wiele lepsza (podobieństwo w każdym przypadku).

Rano przeczytałem w reklamie którą rozsyła Sony na maile, że do gry online wymagany jest plus. Dzisiaj jednak odpalam i normalnie sobie gram, a plusa nie mam. Początek niczym z singlowej kampanii i w końcu trafienie do pierwszych lokacji gdzie biegają inni gracze. To wprowadzenie początkowo całkiem nieźle się zapowiadające w późniejszych etapach u mnie powoli studziło mój zapał. Suche i bez polotu, miejsce ze sklepami opustoszałe, npc bez życia. Nie chciałem czuć tego co czuje się w każdym standardowym mmo gdzie jedyną oznaką życia jesteśmy my albo inni gracze. Wprowadzenie niczym jak z kartki papieru w stylu - masz, czytaj i jedziesz zabijać dalej.

Wiem, że to dopiero beta, ale pierwsze co rzuciło mi się w oczy to brak jakiegokolwiek cienia naszej postaci pomimo niesamowitego oświetlenia terenu. Miejscami w cutscenkach jedynie się pojawia. Postać przenika przez npc którzy drepczą sobie po korytarzach jak przez ducha. Strzela się świetnie, bardzo podoba mi się design broni, futurystyczne guny zawsze na propsie. Ostatnio zagrywałem się w nowego Wolfa. Jak wiadomo jest tam zaimplementowany genialny wręcz system wychylania się - góra, dół, lewo i prawo. Brakuje mi tego w Destiny. Przynajmniej jest efektowny wślizg.

Muszę chyba jeszcze trochę pograć aby ocenić coś więcej. Jestem obecnie w momencie wybierania drugiej misji z poziomu mapy kosmicznej. Szkoda, że latanie statkiem ograniczone zostało tylko do patrzenia się w loading screen. Może marudzę, ale pomysły mnożą mi się w głowie. Np coś ala SW Kotor gdzie wchodziło się na pokład i tam dopiero można było z kokpitu wybrać cel podróży, to by było coś.

Na koniec tego posta, moja postać : P.

20140718214746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciach!...

Ja sie niczego innego nie spodziewalem jak typowej MMO-ej struktury gry, czyli npc-kukly i znikoma fabula. Dla mnie liczy sie akcja a ta tutaj jest naprawde dobra, szczegolnie jak gra sie w grupie. Nie wiem tylko jak duza jest gra, plotka glosi ze level cap to 20, Bungie tlumaczy to tym ze gra nie jest o levelowaniu postaci tylko bardziej o zbieraniu i ulepszaniu gearu a takze testowaniu roznych Buildow cos na wzor Diablo 3. Podobno po maksymalnym levelu jest 40 godzin contentu co szczerze mowiac nie brzmi imponujaco jak na gre online, bo powtarzac caly rok to samo az wyjdzie dodatek raczej sie nie sprawdzi...Co do Plusa to musisz miec PS plus jak idziesz do instancji np z grupa i chyba tez do PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 01:31, Cykada85 napisał:

plotka glosi ze level cap to 20

Masz jakieś źródło tej plotki? Destiny może nie być o levelowaniu, ale 20 poziomów to jednak trochę mało. W alfie i becie dotarcie do 8 nie zajęło mi specjalnie dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić konsolę nowej generacji, trochę poczytałem i skłaniam się ku PS4, ale chciałbym też poznać Wasze zdanie. Co na chwilę obecną wygląda lepiej i jaka tendencja się utrzyma prawdopodobnie w przyszłości?


Ponadto, czytałem że jest możliwość kupowania cyfrowych wersji gier na "spółkę"? To prawda? Można po takim wspólnym zakupie grać razem online, czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 14:02, Dandzialf napisał:

Wiedziałem, że Shepard przeżyła!

Sam dopiero zorientowałem się dalej po fakcie, że rzeczywiście przypomina, najsssssss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 14:40, Diverso napisał:

Mam zamiar kupić konsolę nowej generacji, trochę poczytałem i skłaniam się ku PS4, ale
chciałbym też poznać Wasze zdanie. Co na chwilę obecną wygląda lepiej i jaka tendencja
się utrzyma prawdopodobnie w przyszłości?

Co wygląda lepiej? W sensie gry czy ogólnie temat Sony i Playstation na polskim rynku? Jeśli chodzi o gry to za wiele tego nie ma - Killzone, Destiny (beta), Second Son. Wiele tytułów dopiero się pojawi, wyglądający rewelacyjnie DriveClub, Last of Us, Evolve, Obcy Izolacja itd. Patrząc w przeszłość nie da się ukryć, że to PS górowało w kwestii exów na swoją platformę. Teraz ich nie ma, ale wiem, że na przestrzeni życia konsoli spadnie jeszcze kilka świetnych exów. Konkurencja dawno straciła w moich oczach, niestety, ale Gyrosy i Forza to za mało.

Sony zawsze miało moim zdaniem lepsze podejście w kwestii gier, aplikacji i możliwości na polskim rynku. Ostatnio jednak słyszę i czytam, że serwis do którego trafiają serwisowane konsole (jakaś Francja) jest tak chu***y, że zwyczajnie dziwię się Sony. Listy od czytelników na ten temat można przeczytać na Polygamii. Maniana totalna, wysyłasz w pudełku oryginalnym, a oni odsyłają w jakimś badziewnym kartonie, zero zabezpieczenia, walnięte na sucho w karton i niech się obija o wszystko. Nie naprawiają tego co mają naprawić. Ciekawe ile jest takich przypadków jak te o których czytałem. Sony powinno coś z tym zrobić.

Dnia 19.07.2014 o 14:40, Diverso napisał:

Ponadto, czytałem że jest możliwość kupowania cyfrowych wersji gier na "spółkę"? To prawda?
Można po takim wspólnym zakupie grać razem online, czy niekoniecznie?

Nie jestem pewny do końca jak to działa, ale jest to ponoć nielegalne i zdaje się, że akcja polega na wpłaceniu kasy dla jednej konkretnej osoby, która następnie kupuje grę w cyfrowej dystrybucji po czym podaje swoje passy do konta z tą grą i cała reszta sobie ją ściąga na swoje dyski gdzie ta gra jest już przypisana do ich własnych kont. Ponoć na PS4 nie ma możliwości aby robić coś takiego, na PS3 to była lub jest normalka. Zaznaczam, że mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi właśnie o gry, o sprzęt sam w sobie (awaryjność, możliwości, potencjał) i właśnie jak wygląda Sony na rynku :)

A coś się poprawiło w kwestii sieciowej? Mam na myśli PS Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 17:22, Diverso napisał:

A coś się poprawiło w kwestii sieciowej? Mam na myśli PS Plus.

Nie wiem za bardzo co odpowiedzieć. Osobiście szkoda mi obecnie na niego kasy, nie ma w nim nic ciekawego, ale fakt, że do gry online jest on już potrzebny przeważa wszytko. Każą sobie płacić, a jak przychodzi co do czego to wywala PSN bo za dużo ludzi jakąś betę chciało pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 14:40, Diverso napisał:

Ponadto, czytałem że jest możliwość kupowania cyfrowych wersji gier na "spółkę"? To prawda?
Można po takim wspólnym zakupie grać razem online, czy niekoniecznie?


Jak najbardziej da się to zrobić i na PS3 i na PS4. Cały proceder polega na tym, że zakupiona gra jest przypisana do konkretnego profilu Playstation Network. Na taki profil możesz się zalogować z innej konsoli i pobrać grę, a dopóki ów profil jest na Twojej konsoli aktywny, dopóty możesz w tę grę grać na jakimkolwiek innym profilu. Profil może być jednak aktywny jednocześnie tylko na dwóch konsolach danego typu na raz (tj. na dwóch PS3, dwóch PS4, dwóch Vitach etc.), kiedyś pułapem było 5 konsol ale Sony to zmieniło.

Legalne to oczywiście raczej nie jest, ale mnóstwo osób tak robi i raczej nie ma tutaj wielkiego ryzyka, nie ze strony Sony przynajmniej.

Natomiast spore ryzyko jest po stronie samego gracza - jeśli kupujesz od kogoś taką cyfrową grę, to musisz mieć świadomość że ten ktoś może w każdej chwili zdezaktywować Twoją konsolę/zmienić hasło i tracisz dostęp do tej gry. I nic nie jesteś w stanie zrobić. Jeśli zatem już się w to bawić, to tylko z kimś do kogo masz zaufanie - przyjacielem, dziewczyną, rodzeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 11:58, Magwisienka napisał:

Masz jakieś źródło tej plotki? Destiny może nie być o levelowaniu, ale 20 poziomów to
jednak trochę mało. W alfie i becie dotarcie do 8 nie zajęło mi specjalnie dużo czasu.


Jak napisalem to tylko plotka. Tak ludzie mowili z ktorymi gralem w Destiny. Takie rozmowy sa prowadzone na forum Bungie.net przez graczy i takie tez informacje w GameStopie dostaje. Officialne Bungie tego nie powiedzialo ale jaki level cap jest rowniez nie ujawnili.

Sa tylko jakies poszlaki i wypowiedzi tworcow czy prawdziwe nie wiem :
http://www.goodgamebro.com/2014/04/29/youll-reach-destinys-max-level-hours/

http://www.eurogamer.net/articles/2014-04-30-how-destiny-turns-into-diablo-when-you-hit-the-level-cap

Newsow tego typu jest wiele, wszystkich linkowac nie bede. Napewno nie jest to gra w ktorej bedzie sie grindowac level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2014 o 17:29, Damianuss1 napisał:

Świeże skriny z zremasterowanej wersji The Last of Us :)

http://www.allgamesbeta.com/2014/07/the-last-of-us-remastered-screenshots.html


Nie widze wielkiej roznicy, napewno nie na tyle by placic znowu za to samo. Jest to bardziej wszystko wyraziste ale jakos na niektorych obrazkach wyglada wrecz jak bajka co mi sie kompletnie nie podoba. Poza tym to tylko screeny uwierze jak zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować