Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Panowie niebawem premiera białej konsoli PS4.. Czym ona się różni od obecnej czarnulki? Oczywiście kolorem ale czy czymś jeszcze? Nigdzie nie mogę informacji uzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 08:24, Azazell napisał:

Panowie niebawem premiera białej konsoli PS4.. Czym ona się różni od obecnej czarnulki?
Oczywiście kolorem ale czy czymś jeszcze? Nigdzie nie mogę informacji uzyskac

Dopóki się ten model nie pojawi na rynku trudno mówić o zmianach względem oryginału. Najpewniej mogą się różnić zmienioną kartą sieciową i tylko tyle. Ale osobiście obstawiam, że bebechy w środku będą identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wiecie może jaką wersję językową ma gra "The Last of Us" w zestawie PS4 + gra, na gram.pl
Bo na stronie produktu nie ma informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 21:15, GringoG3 napisał:

Witam.

Wiecie może jaką wersję językową ma gra "The Last of Us" w zestawie PS4 + gra, na gram.pl
Bo na stronie produktu nie ma informacji


Zamawiałem z gramu i do wyboru masz język mówiony Angielski, Polski i chyba Rosyjski:) Do tego dobierasz dowolnie napisy:) (ja gram z angielskim dubbingiem i napisami polskimi) Czyli jest najlepiej jak się da, bo każdy będzie szczęśliwy mając taki wybór:)

Tak powinno być w każdej grze!:>

EDIT
Oh doczytałem dopiero że chodzi o zestaw z konsolą:) Jakoś mi to umknęło.
Ale pewnie jest to wersja na nasz rynek Skoro tyle wersji językowych jest do wyboru:) Ewentualnie przedzwoń do gramu, lub napisz maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy powinno się wyjmować płytę z napędu przed wyłączeniem konsoli czy jednak bezpiecznie jest trzymać płytę cały czas? Pytam ponieważ chciałbym żeby konsola służyła mi jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 21:58, Chlorofil napisał:

Mam pytanie.

Ja tam zostawiam, pamiętaj jednak aby podczas gdy płyta znajduje się w środku nie przenosić konsoli lub w ogóle jej nie dotykać/nie przestawiać. Podejrzewam, że im dłużej będziesz męczyć napęd wkładając i wyjmując płyty tym szybciej się wypracuje. Płyty też będą dłużej żyć jeśli nie będziesz ich transportować na okrągło, ale co do jednego i drugiego to tylko moje zdanie.

@Edit
Podpowiem też aby np wyłączać i włączać konsolę tylko za pomocą pada, olej ten przycisk, po co paluchy zostawiać na obudowie XD, wiem pedancik ze mnie, ale tak już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłączanie PS4 przyciskiem to jest jakieś nieporozumienie. Ktokolwiek wpadł na pomysł że trzeba przycisk trzymać aż8 sekund żeby konsola się wyłączyła powinien się uderzyć w głowę młotkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 21:58, Chlorofil napisał:

Mam pytanie. Czy powinno się wyjmować płytę z napędu przed wyłączeniem konsoli czy jednak
bezpiecznie jest trzymać płytę cały czas? Pytam ponieważ chciałbym żeby konsola służyła
mi jak najdłużej.


To czy płyta jest w napędzie czy nie to nie ma znaczenia na trwałośc napędu. Tak samo czy przestawiasz konsole z płytą czy stawiasz ją w pionie nie ma znaczenia pod jednym warunkiem. Nie można zmieniać pozycji z poziomej na pionową i odwrotnie w trakcie gdy płyta się kręci. Więc wtedy należy najpewniej wyłączyć konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który sklep bardziej polecacie? Morele czy X-KOM. Bo zastanawiam się nad kupieniem PS4

stąd:

http://allegro.pl/hit-konsola-sony-playstation-4-500gb-wi-fi-gw24m-i4474178729.html

albo:

http://allegro.pl/konsola-sony-playstation-4-500gb-pad-dualshock-4-i4466472518.html

X-KOM ma znacznie lepszą opinię ale konsola o ~150zł droższa (za tyle można kupić sobie przyzwoitą grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę Agito oraz X-Kom. Z obu sklepów kupowałem - z pierwszego monitor i klawiaturę, z drugiego laptopa. Na nic nie narzekałem. De facto konsola ps4 już teraz gdzieniegdzie chodzi po ~1500 zł, więc brałbym z Agito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 21:16, SplitGrave napisał:

X-KOM ma znacznie lepszą opinię

Na czym to niby bazujesz? Bo imo: morele, agito i xkom to wszyscy po jednych pieniądzach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 10:48, Damianuss1 napisał:

Multi w Killzonie jest warte tego aby go kupić razem z plusem?


Jak dla mnie nie jest. Mi sie nawet Single tak srednio podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 21:16, SplitGrave napisał:

Który sklep bardziej polecacie? Morele czy X-KOM. Bo zastanawiam się nad kupieniem PS4


Ja zdecydowanie polecam Morele i zdecydowanie odradzam X-kom.

Morele z czystym sumieniem polecam bo kupuje od nich od kilku lat (od podzespolow komputerowych po huby i sprezone powietrze) i nigdy sie nie zawiodlem, jak cos maja na stronie to znaczy ze moga to zdobyc i nim chca pieniedzy to daja znac czy moga (i na kiedy) to miec.
X-Kom odradzam bo raz u nich zamawialem mysz za 300zl, zaplacilem gdyz mieli dostepny na stronie, dzwonilem kilkadziesiat razy i nigdy sie nic konkretnego nie dowiadywalem, zawsze stosowali "spychoterapie" a gdy w koncu sie dowiedzialem ze nici z mojego zamowienia to pozniej jeszcze czekalem prawie miesiac na zwrot pieniedzy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować