Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2014 o 10:48, Damianuss1 napisał:

Multi w Killzonie jest warte tego aby go kupić razem z plusem?


No cóż. To ciężkie pytanie. Ja multi w killzonie uwielbiam ale jak zapewnie grałeś w gry z tej serii to ta gra ma dość dziwne sterowanie do którego się trzeba przyzwyczaić. Jak się przyzwyczaisz to zabawa murowana. Jak nie to się tylko (piiiiii).

Sama rozgrywka jest fajna a i mapy świetne. Niestety grałem u kogoś bo dopiero PS4 planuje kupić pewnie z destiny białą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 08:24, Azazell napisał:

Panowie niebawem premiera białej konsoli PS4.. Czym ona się różni od obecnej czarnulki?
Oczywiście kolorem ale czy czymś jeszcze? Nigdzie nie mogę informacji uzyskac


Sprzetowo w środku jeżeli chodzi o podzespoły to nie może się różnić. Konsole mają to do siebie że nie mogą mieć nowsze wersje lepszych czy poprawionych bebechów jeżeli chodzi o moc. (bądzmy szczerzy jak jest wprowadzany inny promocyjny kolor to różnica jest TYLKO w kolorze), Nowa wersja konsoli pewnie zostanie zapowiedziana na E3 2015 lub 2016 roku ;D (a i ta tylko będzie się róznić tym co niże napisałem gdyż bebechy w środku nie mogą się róznić).

Zazwyczaj zmianie ulegają gabaryty, może chłodzenie albo akumulatorki w padzie i to jedyne jakie róznice mogą być.

Ktoś tam pisał o karcie graficznej, może się zdarzyć ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś polecam Agito. Kupowałem kiedyś netbooka a w maju geforce. Nigdy nie miałem problemu a i kontakt był ze sklepem świetny. A nie przepraszam raz miałem problem że netbooka kupiłem z 8gb ram a było 4 ale po 2 dniach do ich punktu mi przysłali pamięć nową i wymieniłem na miejscu bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubiłem np serii Resident czy w ogóle gier w temacie zombie, wolałem patrzeć jak ktoś gra, ale samemu... zwyczajnie nie na moje nerwy :P. Pocinam sobie w TLoU Re i powiem szczerze, że chociaż wszystko jest tak świetnie zrobione, postacie, animacje, dźwięk i ten początek, nareszcie tytuł gdzie latarka ma swoje zastosowanie bo jest zwyczajnie czarno jak na black screenie to wystarczy, że raz się porządnie przestraszę i wyłączam konsolę hehehe. Muszę sobie to ogrywać w biały dzień. Inaczej chyba nie dam rady.

@Edit
Takie pytanie do tych co grają. Czemu ma służyć pukanie prawą stroną pada kiedy pojawia się jego ikonka na ekranie? Bohater się uspokaja? Do czego to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 22:26, Cykada85 napisał:

Jak dla mnie nie jest. Mi sie nawet Single tak srednio podobal.

Dużo czytałem, że nie jest to już to samo co w poprzednich odsłonach. Graficznie i futurystycznie mnie ciągnie. Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 23:25, Kafar napisał:

No cóż. To ciężkie pytanie. Ja multi w killzonie uwielbiam ale jak zapewnie grałeś w
gry z tej serii to ta gra ma dość dziwne sterowanie do którego się trzeba przyzwyczaić.

Nie grałem, to byłby mój pierwszy KZ jakiego bym się dotknął. Dzięki za opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 00:07, Damianuss1 napisał:

Dużo czytałem, że nie jest to już to samo co w poprzednich odsłonach. Graficznie i futurystycznie
mnie ciągnie. Dzięki za odp.


Graficznie jest super, trzecia misja mnie powalila pod wzgledem wygladu. Po prostu grajac w ta gre ma sie wrazenie ze sie strasznie z nia spieszyli, ze to nie ''pelnoprawna'' gra tyko pokaz mozliwosci PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 00:08, Damianuss1 napisał:

Nie grałem, to byłby mój pierwszy KZ jakiego bym się dotknął. Dzięki za opinię.


To tak czy siak warto (juz dla samego pokazu mozliwości konsoli) tym bardziej że ten killzon nie jest już taki drogi na allegro nówki za 70zł mozna łyknać. Jak do singla mozna mieć zarzuty tak multi moim zdaniem jest świetne jak zawsze. (mi się w multi we wszystkie killzone dobrze grało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PS4, teraz czekam tylko aż przyjdzie. Na której stronie mogę założyć sobie konto PSNetwork, żeby móc się na nie od razu zalogować, jak przyjdzie mi konsola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 14:07, SplitGrave napisał:

// To, że każą mi tam podawać swoje dane, łącznie ze wszelkimi możliwymi adresami zamieszkania,
to jakiś żart?

To Ty tu chyba żartujesz. Oczywiście, że o to proszą, bo w ten sposób (wybranie kraju) powoduje wybranie odpowiedniego sklepu (bo zawartość się różni między krajami).
Besides, pomijając karty zdrapki - jak będziesz chciał zapłacić za gry cyfrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 14:36, Henrar napisał:

To Ty tu chyba żartujesz. Oczywiście, że o to proszą, bo w ten sposób (wybranie kraju)
powoduje wybranie odpowiedniego sklepu (bo zawartość się różni między krajami).
Besides, pomijając karty zdrapki - jak będziesz chciał zapłacić za gry cyfrowe?


Kraj mogę podać bez problemów, ale na pewno nie adres. Nie zamierzam przypinać konta do żadnej karty kredytowej tylko używać zdrapek.

A powiedzcie mi jeszcze, czy bez konta PS + da się pobrać jakieś demo lub pełną wersję darmowej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 21:55, SplitGrave napisał:

Kraj mogę podać bez problemów, ale na pewno nie adres. Nie zamierzam przypinać konta
do żadnej karty kredytowej tylko używać zdrapek.

To nie podawaj - przestań tylko traktować to jako żart, bo to nie jest żart. Witamy w XXI wieku.

Dnia 03.08.2014 o 21:55, SplitGrave napisał:

A powiedzcie mi jeszcze, czy bez konta PS + da się pobrać jakieś demo lub pełną wersję
darmowej gry?

Było setki razy - tak. PS+ jest potrzebne do grania po sieci i do grania w gry, które są dostępne w PS+. Wszystko inne PS+ nie wymaga.

Czy ludzie czasami w ogóle czytają oficjalne FAQ dostępne na stronach producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 21:55, SplitGrave napisał:

Kraj mogę podać bez problemów, ale na pewno nie adres. Nie zamierzam przypinać konta
do żadnej karty kredytowej tylko używać zdrapek.


Będziesz miał smutną przyszłość ;) już mi Ciebie żal, czy Twoją ulubioną literaturą jest może "Przemyślny szlachcic Don Kichote z Manchy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszło do mnie PS4 kupione w AGITO i w folii (nie w pudełku z PS4, bo tego nawet nie otworzyłem), była taka oto karteczka (zdjęcie niżej). W skrócie mówiąc - to znaczy, że wysłali mi dowód zakupu BASENIKU DMUCHANEGO z fontanną + ringo? Mam to do nich od razu odesłać, czy gwarancja do PS4 jest w pudełku?

20140806161627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować