Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2014 o 16:19, SplitGrave napisał:

Przyszło do mnie PS4 kupione w AGITO i w folii (nie w pudełku z PS4, bo tego nawet nie
otworzyłem), była taka oto karteczka (zdjęcie niżej). W skrócie mówiąc - to znaczy, że
wysłali mi dowód zakupu BASENIKU DMUCHANEGO z fontanną + ringo? Mam to do nich od razu
odesłać, czy gwarancja do PS4 jest w pudełku?

Otwórz pudełko i zobacz czy jest, jeśli nie ma zadzwoń do nich i zgłoś problem. Im szybciej to załatwisz tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 11:47, Tarasada napisał:

Witam, mam pytanie wiecie może za ile dostanę najtańszą używaną albo nową PS 4?

Nowa za 1500 już można kupić, a używane to tak stówę mniej np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 12:17, Damianuss1 napisał:

> Witam, mam pytanie wiecie może za ile dostanę najtańszą używaną albo nową PS 4?

Nowa za 1500 już można kupić, a używane to tak stówę mniej np.

Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2014 o 13:52, Tarasada napisał:

> > Witam, mam pytanie wiecie może za ile dostanę najtańszą używaną albo nową PS
4?
>
> Nowa za 1500 już można kupić, a używane to tak stówę mniej np.
Dzięki wielkie.


Na razie uzywek nie opłaca się kupować gdyż ludzie aż tak chętnie niżej nie schodzą 1500zł ale za to nowe zeszły do 1500 ;). (wersje z Destiny (biała i czarna) jest za 1650zł do dostania już chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2014 o 15:15, Kafar napisał:

Na razie uzywek nie opłaca się kupować gdyż ludzie aż tak chętnie niżej nie schodzą 1500zł
ale za to nowe zeszły do 1500 ;). (wersje z Destiny (biała i czarna) jest za 1650zł do
dostania już chyba.

Właśnie dla Destiny i Bloodborne''a chce kupić PS 4, dzięki za radę.

Diabolicus To się czymś różni prócz podbicia frame'u i rozdziałki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2014 o 17:23, Tarasada napisał:

Diabolicus To się czymś różni prócz podbicia frame''u i rozdziałki?


No właśnie nie, różnice masz pokazane w filmiku (od drugiej minuty konkretnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję właśnie aktywować KOD 30 dniowego PS+, który był w CD-Action. I przy aktywacji mówi mi, że muszę:

"Najpierw zapisać informacje o karcie kredytowej na swoim koncie".

Co to ma być? Kogoś do reszty porąbało? Chyba nie po to używam kodu, żeby jeszcze mieć kartę kredytową

//EDIT//

A co jeśli kupiłbym KOD na roczną subskrybcję PS+? Wtedy też nagle się okaże, że potrzebuję karty kredytowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2014 o 23:45, SplitGrave napisał:

Co to ma być? Kogoś do reszty porąbało? Chyba nie po to używam kodu, żeby jeszcze mieć
kartę kredytową

Dobre pytanie. Jakiś czas temu chciałem aktywować 14dniowego triala aby sobie w multi TLoU popykać i też pytanie o kartę. Mam takową, ale nie chcę podawać info. Wiem, że można ją później usunąć. Co to w ogóle za debilowaty wymóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 00:25, Damianuss1 napisał:

Co to w ogóle za debilowaty wymóg?

Wymog jest taki, bo jak sie zapomnisz to Ci sciagnie kase za kolejny miesiac za te 14/30dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2014 o 23:45, SplitGrave napisał:

Co to ma być? Kogoś do reszty porąbało? Chyba nie po to używam kodu, żeby jeszcze mieć
kartę kredytową


Niestety te systemy tak działają i to praktycznie każdy system. Nie tylko sony. Tak było głosno przy premierze star wars i eldarsów online że aby mieć darmowych 30 dni trzeba było podawać kartę, ba w przypadku eldarsów karta była obciążona o dodatkowe miesiące.

Jakos firmy sobie nie potrafią z tym poradzić ;/ chociaż u blizzarda to jakoś działa poprawnie ten system, nie wiem dlaczego tak jest. Może to jakieś wymagania jednolitego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 13:11, Kafar napisał:


> Co to ma być? Kogoś do reszty porąbało? Chyba nie po to używam kodu, żeby jeszcze
mieć
> kartę kredytową

Niestety te systemy tak działają i to praktycznie każdy system. Nie tylko sony. Tak było
głosno przy premierze star wars i eldarsów online że aby mieć darmowych 30 dni trzeba
było podawać kartę, ba w przypadku eldarsów karta była obciążona o dodatkowe miesiące.

Jakos firmy sobie nie potrafią z tym poradzić ;/ chociaż u blizzarda to jakoś działa
poprawnie ten system, nie wiem dlaczego tak jest. Może to jakieś wymagania jednolitego
systemu.


A kupując na allegro kod do PS+ na 3 miesiące, albo cały rok, też muszę przy aktywacji posiadać kartę kredytową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2014 o 14:25, SplitGrave napisał:

A kupując na allegro kod do PS+ na 3 miesiące, albo cały rok, też muszę przy aktywacji
posiadać kartę kredytową?


Nie wiem :( z jednej strony jest to dość możliwe chociażsam nie wiem czemu tak jest bo inaczej te kody ze sklepów itp. tracą sens ;/ jednak to nie tylko sony ma z tym problem i nie wiem dlaczego, jedyne wytlumaczenie jest takie że wiekszośc firm ale nie wszystkie korzystają z tego samego systamu a nie że to ICH opracowany system. I takie coś jest wymagane, może ale być może jest to traktowane jako potwierdzenie tożsamości lub może wyciągnięcie danych nie tylko dla celów biznesowych ale gdyby dane konto zostało wykorzystane do jakiegoś przestępstwa, grozby itp.

To takie moje gdybania ale uważam że coś z nich jest a może inaczej, każde z nich jest prawdopodobne. To podanie karty nie stanowi problemu, tzn. utrudnia ale nie jest jakieś niewiadomo jak wkurzające. Kartę można bez problemów skasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2014 o 14:25, SplitGrave napisał:

A kupując na allegro kod do PS+ na 3 miesiące, albo cały rok, też muszę przy aktywacji
posiadać kartę kredytową?

Reki sobie nie dam uciac, ale z tego co wiem to karta jest wymagana chyba tylko przy 14dniowych i 30dniowych abonamentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy po zakupie np PS4 + Destiny to muszę opłacać abonament PS+ by grać ONLINE? Czy jest tak samo jak z PS3, że wystarczy tylko mieć dostęp do internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do darmowych kodow 14 i 30 dni chca karty, a do kodow, za ktore sie zaplacilo nie chca danych karty- tak pisza w internecie-moze sa jakies male wyjatki , moze w temacie ps3 wiedza wiecej;) O tych darmowych kodach mozna pisac i pisac bo.np nie mozna ich kumulowac na jednym koncie zdaje sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować