Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2014 o 21:00, Piotrek_K napisał:

Na tym twitchu co jest w newsie na gramie byl filmik z rozgrywki Bloodborne (cos innego
niz w trailerze z konferencji), gra jest "TAK" inna od Dark Soulsow, ze nawet zapozyczyli
dzwiek wchodzenia po drabince ;D


Na tym co wrzucił kolega wyżej slychać także na samym końcu Maiden z Demon Souls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2014 o 01:15, Magwisienka napisał:


Czyżby wreszcie dobry Silent Hill? :O

Damn, ponoć to exclusive na PS4 (niepotwierdzone info). Jutro pewnie się dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2014 o 01:15, Magwisienka napisał:


No niezłe. Szkoda tylko że nie pokazali na konferencji, byłby szum ;) albo jedno nazwisko z tych pojawiających się na końcu mogli uzyt do prezentacji P.T. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wczoraj. Nie ma szans, by to byl tytul na stale na XBone:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=95540&pid=26

A tak sie wczoraj zarzekali i tlumaczyli ludziki dlaczego wspolpraca z MS jest TAAAKA zajebista. Zobaczymy jak na tym wyjda ;D. Ja sobie kupie Rise of TR pewnie w okolicach poczatku kolejnego roku. Albo nie kupie, bo w tym czasie wyjda np. jakies ciekawe gry na PS4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2014 o 16:15, Piotrek_K napisał:

Tak jak pisalem wczoraj.

Do czasu premiery na PS4 z pewnością wyjdą jakieś dodatki, które znajdą się już na płytce z wersją na konsolę Sony :). I co do czasu oczekiwania to tych tytułów będzie tyle, że pewnie nie raz o tym TR zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wersji cyfrowych ,pierwszy raz kupiłem no i nowe konto zrobiłem dałem jako podstawowe i ściągam gre wszystko cacy ale potem jak sciagne moge juz grac na innym profilu ? W sęsie po prostu przełaczyć użytkownika i grać na tym co zawsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos tez nie moze sie zalogować do psn? Połączenie z netem jest, ale nie mogę się zalogować. Ciągle wita mnie ekran "Czekaj..." i w sumie nie dochodzi nawet do możliwości wpisania loginu, hasła, etc. Jakieś prace konserwacyjne czy to jakaś krzywa kwestia z mojej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG! http://giant.gfycat.com/ExcellentAnguishedBluegill.gif

Mam tylko nadzieje, ze to maybe, zamieni sie w ''yes'' - http://abload.de/img/dfgfgduzjdr.png

Ale i tak jestem pelen podziwu, niet, ze do prezentacji jednej z najladniejszych gier wyscigowych uzywaja tego czegos: https://www.youtube.com/watch?v=L427Tt7Dk6Q&feature=youtu.be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 15:34, Piotrek_K napisał:

OMG!

Fenomenalnie to wygląda. Photo mode będzie, sami twórcy to potwierdzili tyle, że nie na premierę :s, tak samo nie będzie też warunków pogodowych, wszystko to zostanie dodane później pewnie w jakiejś łatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzycie Hellblade? Ponoć grę robi zaledwie 12 osób : P - http://www.pssite.com/news-35519-hellblade_powstaje_tylko_w_wersji_ps4__ninja_theory_pracuje_jednoczesnie_nad_innymi_projektami.html - Nie wiem co o tym sądzić, ale nie brzmi to na tyle dobrze aby wyszło z tego coś pokroju np Heavenly Sword. Będzie to pewnie coś mniejszego, nie wiem jakiś platformer typu idź w prawo, ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem TLOU w wersji cyfrowej zrobiłem nowe konto jak pisało w instrukcji od sprzedawcy dałem jako podstawowe i ściągnałem ,a gram na swoim profilu z wykupionym PS+ a pytanie jest takie np gdybym kupił w ten sposób inna grę to też bede musiał zrobić nowe konto i aktywowac jako podstawowe? A w TLOU bede mógł grać bez zadnych problemów...? I co sie stanie jeśli przez przypadek usunąłbym konto z którego pobrałem gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THE LAST OF US na PS4 wyszło tylko w wersji cyfrowej? Bo na allegro są same pokrętne aukcje, gdzie sprzedający wysyłają nam passy do swojego konta PSN, mamy 24h na pobranie z tego konta gry, potem zmieniają passy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 11:04, SplitGrave napisał:

THE LAST OF US na PS4 wyszło tylko w wersji cyfrowej? Bo na allegro są same pokrętne
aukcje, gdzie sprzedający wysyłają nam passy do swojego konta PSN, mamy 24h na pobranie
z tego konta gry, potem zmieniają passy itp.

Nie, jest też wersja pudełkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem dzisiaj PS4 do nowego TV (lg 27ma73d-pz) i pojawił się komunikat z pytaniem "Czy to wejście jest podłączone do PC?". Wybranie "Tak" lub "Nie" coś zmienia w jakości obrazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować