Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Na PS3 od dawna jest limit 2 konsol na gre/dlc i gdzie na kazdej z dwoch konsol mozna grac na dowolnym koncie. W przypadku PS4 tu sie sprawy troche skomplikowaly z tego co wiem - masz jedna konsole ''glowna'' na ktorej mozna grac z dowolnego konta, a na drugiej konsoli ''podrzednej'' mozna grac w dane gry TYLKO na koncie na ktorym jest dana gra i bedac online (w przypadku glownej konsoli mozna grac online/offline).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 11:01, Piotrek_K napisał:

Na PS3 od dawna jest limit 2 konsol na gre/dlc i gdzie na kazdej z dwoch konsol mozna
grac na dowolnym koncie.[...]


Ano racja, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]

Jeszcze jedno pytanie(nie moge już edytować postów) jak załóżmy zrobię dwa konta(PSN) i dwa profile na konsoli, i jedno konto PSN będzie przypisane na Wielką Brytanię i pobiorę z niego DLC do CoD:Ghost, to będę mógł grać w te dodatki na polskim koncie z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że te zatrzaski mające trzymać płytę na swoim miejscu w pudełkach są jakieś spierdzielone? Praktycznie za każdym razem kiedy kupię grę na ps4 (nowa, albo używana - nie ma różnicy), to po otwarciu płyta lata sobie po całym pudełku. Dobrze, że się przynajmniej nie rysuje ale i tak mogli się bardziej postarać bo kupując gry na xboxa 360 ani razu się coś takiego nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy w paczce z destiny jesty nowy model konsoli? (oczywiście nie chodzi mi o całkowicie nowy model) ale czasami są sygnatury nowszego modelu co gdzieś tam niby zmieniają na inną technologię. Bo nie mogę znaleźć info o modelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różne są, czasami płyta lata bo są za luźne, niekiedy zaś są tak ciasne, że boje się ją wyciągnąć żeby jej nie złamać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, kiedy będzie można liczyć na jakieś NORMALNE darmowe gry na PS4, mając kupione PS+? Mówię tutaj o pełnoprawnych grach, a nie jakichś popierdółkowatych badziewiach rodem z pegazusa (knack,resogun itd.) Chciałem sobie kupić to PS+, ale póki co nie ma sensu. Bo w tryb multiplayer na razie nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 20:15, SplitGrave napisał:

Wiadomo, kiedy będzie można liczyć na jakieś NORMALNE darmowe gry na PS4, mając kupione
PS+? Mówię tutaj o pełnoprawnych grach, a nie jakichś popierdółkowatych badziewiach rodem
z pegazusa (knack,resogun itd.) Chciałem sobie kupić to PS+, ale póki co nie ma sensu.
Bo w tryb multiplayer na razie nie gram.


Raczej nie w najbliższym czasie, w końcu konsola nie ma nawet roku. Na PS3 ukazywały się duże tytuły ale było z czego je wybierać, a i grono odbiorców było większe - na PS4 nie ma jeszcze ani kupy gier, ani dużej ilości odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 20:15, SplitGrave napisał:

Wiadomo, kiedy będzie można liczyć na jakieś NORMALNE darmowe gry na PS4, mając kupione
PS+? Mówię tutaj o pełnoprawnych grach, a nie jakichś popierdółkowatych badziewiach rodem
z pegazusa (knack,resogun itd.) Chciałem sobie kupić to PS+, ale póki co nie ma sensu.
Bo w tryb multiplayer na razie nie gram.


Na tytuły AAA jeszcze chyba trochę poczekasz :P Gdzieś są jakieś rozmowy, że niby w październiku będzie Knack albo Killzone Shadownfall, ale to tylko spekulacje. Chyba nikt poza Sony tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.allgamesbeta.com/2014/08/driveclub-beta-leaked-footage.html krótki gameplay z Driveclub, dźwięk silnika to miód z mlekiem :D. I do tego porcja obrazków. W porównaniu do tego co ostatnio pokazali twórcy Project Cars mam wrażenie, że DC miażdży totalnie ich produkcje. Czuję, że to będzie naprawdę potężny ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to inaczej nazwać? Resogun - latamy statkiem w prawo i w lewo, zestrzeliwując inne statki (prawdziwy next genowy rozmach)i. Knack - coś ala mario w 3D. Nie wspominając już o tym, dla jakiej grupy odbiorców jest ta gra. Gdyby to były gry "free to play", wtedy nie byłoby problemu. Ale średnio widzi mi się kupowanie PS+ dla czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 20:22, Snafu napisał:

Na tytuły AAA jeszcze chyba trochę poczekasz :P Gdzieś są jakieś rozmowy, że niby w październiku
będzie Knack albo Killzone Shadownfall, ale to tylko spekulacje. Chyba nikt poza Sony
tego nie wie.

Juz od czerwca krążą pogłoski że będzie w każdym kolejnym miesiącu Knack albo Killzone. Później okazuje się że jednak nie, więc słabo to widzę. Aczkolwiek w końcu pewnie się znajdą w PS+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 15:43, SplitGrave napisał:

A jak to inaczej nazwać? Resogun - latamy statkiem w prawo i w lewo, zestrzeliwując inne
statki (prawdziwy next genowy rozmach)i. Knack - coś ala mario w 3D. Nie wspominając
już o tym, dla jakiej grupy odbiorców jest ta gra.


Ty sobie z nas tu jaja robisz czy tak na serio ?:D bo nie wiem czy współczuć Ci czy się z Ciebie śmiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 08:12, Damianuss1 napisał:

http://www.allgamesbeta.com/2014/08/driveclub-beta-leaked-footage.html krótki gameplay
z Driveclub, dźwięk silnika to miód z mlekiem :D. I do tego porcja obrazków. W porównaniu
do tego co ostatnio pokazali twórcy Project Cars mam wrażenie, że DC miażdży totalnie
ich produkcje. Czuję, że to będzie naprawdę potężny ex.


Zdecydowanie must have mimo iż nie lubię samochodówek to będzie moja pierwsza w życiu premierowa edycja kupiona ;P Ostatnim czasy tak się jarałem samochodami w grze za czasów pierwszych need for speed i 3dfxów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 09:58, Henrar napisał:

Pewnie woli grać w poważne i jakże hardcore''owe tytuły jak kolejny szary Killzone, Assassin''s
Creed czy Call of Duty.


Ej od Killzone prosze mi się odczepić ;P cenie klimat tej gry (mimo iż nowy killzone jest bardzo kolorowy;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 09:58, Henrar napisał:

Pewnie woli grać w poważne i jakże hardcore''owe tytuły jak kolejny szary Killzone, Assassin''s
Creed czy Call of Duty.


Mówisz o tych tytułach tak, jakby te gry były słabe. Choć może źle zrozumiałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować