Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Źle zrozumiałeś :P

Chodzi mi o to, że ludzie są gotowi odrzucić Mario, Knacka czy LittleBigPlanet, bo są kolorowe, nie ma AK47/M16 i nie zabija się terrorystów/templariuszy/kosmicznych nazistów, bo przecież tylko to jest hardcore''owe.

No i umówmy się, Killzone''y od czasu trójki są łatwe. To nie czasy KZ2, gdzie ostatnia walka na hardzie lub cały poziom Elite sprawiały problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 09:58, Henrar napisał:

Pewnie woli grać w poważne i jakże hardcore''owe tytuły jak kolejny szary Killzone, Assassin''s
Creed czy Call of Duty.


No tak, ty najlepiej wiesz w co wolę grać. Może na drugi raz daruj sobie zabawę w jasnowidza.

Mając do wyboru zagranie w Assasins Creeda, czy nawet Call Of Duty (O Killzone nie wspomnę, bo akurat średnio mi się podobało, pomimo tego, że nasz jasnowidz Henrar stwierdził parę postów wcześniej, że na pewno wolę tą grę od innych) to na pewno wybrałbym jedną z tych gier, zamiast RESOGUNA, w którym latamy statkiem w prawo i lewo, zestrzeliwując inne statki. W takie gry rzeczywiście można się zagrywać, ale na gameboyach, vitach, albo nintendo DS. To samo Knack. Na pewno nie są to gry, dla których warto kupować PS+.

A twoja argumentacja o tym, że tylko gry z "AK47/M16" są teraz hardcorowe i "na topie" jest tak głupia, że aż śmieszna :D Czyli twoim zdaniem każdemu, kto nie chce kupić PS+ dla gry pokroju resoguna należy przypisać plakietkę dzieciaka, co gra tylko w "batelfildy" bo to jest na topie i wszyscy w to grają. Akurat to samo pisałem o wszystkich, którzy podniecają się średnim i bezpłciowym GTA V i to tylko dlatego, że jest na tą grę dużo "hajpu" i własnie "wszyscy w to grają", więc trzeba się tym podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 09:46, Kafar napisał:

Ty sobie z nas tu jaja robisz czy tak na serio ?:D bo nie wiem czy współczuć Ci czy się
z Ciebie śmiać ;)


To raczej ja powinienem się śmiać, że ktoś uważa Resoguna i Knacka za nie wiadomo jakie bóstwo i to pewnie tylko dlatego, że te gry były jednymi z pierwszych na PS4 i podniecano się każdym ochłapem. Knacka jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo to gra dla przedziału wiekowego 3-12, ale Resogun? To mniej więcej tak, jakby dali Tetrisa z kilkoma efektami cząsteczkowimi, a wszyscy podekscytowani, jaka to świetna gra -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 11:16, Henrar napisał:

Źle zrozumiałeś :P

Chodzi mi o to, że ludzie są gotowi odrzucić Mario, Knacka czy LittleBigPlanet, bo są
kolorowe, nie ma AK47/M16 i nie zabija się terrorystów/templariuszy/kosmicznych nazistów,
bo przecież tylko to jest hardcore''owe.[...]


To zmienia postać rzeczy :-D Ale na takich ludzi nie poradzisz(nie mówię tu o nikim z tematu). Z resztą, nie wiem czy widziałeś komentarze pod którymś newsie o Nintendo, można się pośmiać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuły zostały wybrane przypadkowo. Ale widząc jak na przykład krytykujesz Knacka, że jest dla dzieci - grałeś? Gra jest całkiem trudna i niektórzy dorośli mają z tym problem, podobnie jak z LBP. To samo tyczy się Mario.

No ale przecież one są za kolorowe, nie ma fabuły i się nie strzela - ergo są dla dzieci. Poraża mnie to myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 12:09, Henrar napisał:

Tytuły zostały wybrane przypadkowo. Ale widząc jak na przykład krytykujesz Knacka, że
jest dla dzieci - grałeś? Gra jest całkiem trudna i niektórzy dorośli mają z tym problem,
podobnie jak z LBP. To samo tyczy się Mario.

Odkąd to poziom trudności określa, czy gra jest dla dzieci, czy nie. Pierwsze części Raymana też były trudne, a były dedykowane głównie dla dzieci. Z Knackiem jest to samo (zobacz sobie oznaczenie pegi)

Dnia 31.08.2014 o 12:09, Henrar napisał:

No ale przecież one są za kolorowe, nie ma fabuły i się nie strzela - ergo są dla dzieci.
Poraża mnie to myślenie.

No ale przecież jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem, to dalej będzie powtarzał takie bzdury. Odsyłam dwa posty w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 14:57, SplitGrave napisał:

Odkąd to poziom trudności określa, czy gra jest dla dzieci, czy nie. Pierwsze części
Raymana też były trudne, a były dedykowane głównie dla dzieci. Z Knackiem jest to samo
(zobacz sobie oznaczenie pegi)

Czyli w takim razie gry wyścigowe i sportowe są dla dzieci? W końcu tam też jest PEGI 3? :D I jak mam rozumieć, animacji Pixara też nie oglądasz, bo przecież są dedykowane dla dzieci?

Dnia 31.08.2014 o 14:57, SplitGrave napisał:

No ale przecież jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem, to dalej będzie powtarzał takie
bzdury. Odsyłam dwa posty w górę.

No to napisz, jakie gry lubisz. Pokaż, pośmiejemy się. I zobaczymy jakie to dojrzałe i wysublimowane tytuły uwielbiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 21:01, Henrar napisał:

Czyli w takim razie gry wyścigowe i sportowe są dla dzieci? W końcu tam też jest PEGI
3? :D I jak mam rozumieć, animacji Pixara też nie oglądasz, bo przecież są dedykowane
dla dzieci?

Boże, dałem mu przykład z oznakowaniem PEGI, a ten teraz podłapał i zaczyna koleją bezsensowną gadkę. Poza tym znowu zaczynasz bredzić na jakiś inny temat nie mający nic wspólnego z głównym wątkiem. Znacznie wcześniej zapytałem kiedy na PS+ będą NORMALNE gry, warte wydania tej kasy na zakup PS Plusa. A gier typu Knack, a zwłaszcza Resogun na pewno (JA) za takie nie uważam. Dwie osoby odpisały na temat, a później pojawiłeś się ty ze swoimi wywodami od czapy, jakie to resoguny i knacki są fajne, a jakie to assasyny, killzony i cody są niedobre, bo grają w nie "dzieci podniecające się AK47/M16".

Dnia 31.08.2014 o 21:01, Henrar napisał:

No to napisz, jakie gry lubisz. Pokaż, pośmiejemy się. I zobaczymy jakie to dojrzałe
i wysublimowane tytuły uwielbiasz.

Proponuję ci, abyś najpierw zastanowił się o co ci właściwie chodzi, bo chyba się już pogubiłeś w tej swojej paranoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja dokładnie wiem, o co chodzi.

Podasz te tytuły, czy nie? Bo właśnie podejrzewam, że będą zgodne z moją teorią (uwaga uwaga, tamte to były przykłady, wiem, nie do pomyślenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 22:03, SplitGrave napisał:

Znacznie wcześniej zapytałem kiedy na PS+ będą NORMALNE gry, warte
wydania tej kasy na zakup PS Plusa. A gier typu Knack, a zwłaszcza Resogun na pewno (JA)
za takie nie uważam.
Dwie osoby odpisały na temat, a później pojawiłeś się ty ze swoimi
wywodami od czapy, jakie to resoguny i knacki są fajne, a jakie to assasyny, killzony
i cody są niedobre, bo grają w nie "dzieci podniecające się AK47/M16".


Resogun rozumiem (dlatego ci odpisałem), to jest stosunkowo mała gierka, ale dlaczego Knack nie jest dla ciebie "normalną grą" tego pojęcia już nie mam i w takim układzie wypowiedzi Henrara nabierają sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 11:40, SplitGrave napisał:

To raczej ja powinienem się śmiać, że ktoś uważa Resoguna i Knacka za nie wiadomo jakie
bóstwo i to pewnie tylko dlatego, że te gry były jednymi z pierwszych na PS4 i podniecano
się każdym ochłapem.


Ja widzę że ty mylisz pojęcia chłopcze. Co ma do tego że "coś" jest małą grą z pegazusa a do tego że Ci się gra nie podoba. Knack to produkt AAA i pokaż mi taką grę na pegazusie. Pokaż mi Rresoguna też ;D

Nikt tu się tymi grami nie podnieca więc nie wiem co sobie do głowy ponakładałeś, nie wiem czy może to frustracja że sobie w tych grach nie radzisz czy co bardziej mozliwe nawet PS4 nie masz i nie możesz w nie grać. No nie istotne, tak czy siak Twoja wiedza jest na pograniczu gumy do żucia a pianą na pysku psa jeżeli chodzi o określenie "normalna gra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2014 o 09:42, Kafar napisał:

Ja widzę że ty mylisz pojęcia chłopcze. Co ma do tego że "coś" jest małą grą z pegazusa
a do tego że Ci się gra nie podoba. Knack to produkt AAA i pokaż mi taką grę na pegazusie.
Pokaż mi Rresoguna też ;D

Chłopcze? Rozumiem, że od wczoraj tak pewnie zwracają się do ciebie nauczyciele, ale proszę cię, nie wyładowuj swojej wściekłości na forum. I jak widać mały Kafar nie radzi sobie też z czytaniem ze zrozumieniem, bo napisałem wyraźnie, że Resogun to gierka, gdzie latamy statkiem w prawo i lewo, czyli coś na wzór gier z pegazusa, tylko z lepszą grafiką i kilkkoma efektami cząsteczkowymi. I po raz kolejny zapytam: jakby dali tetrisa z odświeżoną grafiką, to też byś się podniecał i skakał z radości?

Dnia 01.09.2014 o 09:42, Kafar napisał:

Nikt tu się tymi grami nie podnieca więc nie wiem co sobie do głowy ponakładałeś, nie
wiem czy może to frustracja że sobie w tych grach nie radzisz czy co bardziej mozliwe
nawet PS4 nie masz i nie możesz w nie grać. No nie istotne, tak czy siak Twoja wiedza
jest na pograniczu gumy do żucia a pianą na pysku psa jeżeli chodzi o określenie "normalna
gra".

Tak, podniecasz się byle czym, czego właśnie dałeś dowód rzucając się jak pies na łańcuchu i chlapiąc przytoczoną przez ciebie pianą z pyska gdzie popadnie :D I tak, na pewno nie radzę sobie w grze, której nie mam i której na pewno mieć nie będę. Popisz jeszcze trochę takich bezsensownych wypocin, a nawet nie będę ci musiał odpowiadać.

EDIT.

Teraz zauważyłem jeszcze twój głupkowaty podpis, mówiący jasno "Jestem fanatycznym trollem i fanbojem konsol".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2014 o 08:44, SplitGrave napisał:

sobie też z czytaniem ze zrozumieniem, bo napisałem wyraźnie, że Resogun to gierka, gdzie
latamy statkiem w prawo i lewo, czyli coś na wzór gier z pegazusa, tylko z lepszą


Aha więc jak w grze latamy statkiem w lewo i prawo to znaczy że gra ma ma poziom gry z pegazusa? Przepraszam ale obrażasz inne konsole które też takie gry miały w czasach pegazusa i jest im bardzo smutno. A co z grami gdzie latasz stateczkiem w lewo i prawo ale widok jest z góry?:( zapominasz o nich.

Dnia 02.09.2014 o 08:44, SplitGrave napisał:

grafiką i kilkkoma efektami cząsteczkowymi. I po raz kolejny zapytam: jakby dali
tetrisa z odświeżoną grafiką, to też byś się podniecał i skakał z radości?


Pewnie, bo tetris to świetna gra. Jako że nie wierz co piszesz to podpowiem ci że pytanie powinieneś zadać czy bym kupił Tetrisa za pełną cenę gry konsolowej czy za cenę dzisiejszych wg. Ciebie MAŁYCH PEGAZUSOWYCH GIEREK :D

Dnia 02.09.2014 o 08:44, SplitGrave napisał:

Tak, podniecasz się byle czym, czego właśnie dałeś dowód rzucając się jak pies na łańcuchu


Nadal nie kumasz, że gry są po to by grać i przynosić zabawę czyli patrz odpowiedź wyżej a nie by je oceniać że tą grę zrobił mały team i w prosty sposób czy wielki. Podejrzewam że gdyby to było napompowane marketingiem gry AAA to byś pewnie nie psioczył.

Dnia 02.09.2014 o 08:44, SplitGrave napisał:

Teraz zauważyłem jeszcze twój głupkowaty podpis, mówiący jasno "Jestem fanatycznym trollem
i fanbojem konsol".


Akurat ten podpisz jest o Tobie. Wychowałem się na PC a wczesniej na "pegazusach" i zawsze będę posiadał dobrego PC do grania. Przejrzyj swoje teksty i przestań pisać o uczuciu które może być Ci obce czyli o podnieceniu. W żadnym tekscie kto Ci odpowiada nie ma żadnego podniecenia tymi grami. Ba sam Resogun mi się osobiście nie podoba i żadną z tych gier się nie podniecam, uważam że są DOBRE i są dobrze zrobione i spełniają swoją rolę jaką jest dawanie frajdy. Ale co ty tam wiesz skoro gra aby była dobra musi być tylko AAA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GOLowym forum plota, ze na PS4 pojawi sie Red Dead Redemption ;).

Z checia sobie kupie w przystepnej cenie za te dwa lata by jeszcze raz zagrac, bo gra swietna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem sobie Outlasta.. gra fajnie śmiga.. zobaczyłem jak się grzeje ps4 i hm w sumie jedynie ciepła jesr góra ta plastykowa mata a reszta praktycznie zimna.. Ciekawie to zrobili

A jak wam się grzeje ps4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować