Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Kolejne mini materiały z bety DC. Szczerze to chyba nic na chwilę obecną nie prezentuje się tak dobrze jak ten tytuł. Wiem, że nie symulacja, ale spójrzcie na te widoki. Nareszcie brak nudnych torów, pustyń bez życia, przekoloryzowanych palm czy jakiś gimbo-dresiarskich klimatów. Góry, lasy, woda, deszcz, na swój sposób ten świat na tych materiałach żyje i wygląda niesamowicie. Grałbym tu i teraz :D.

http://www.pssite.com/news-36109-mamy_wyciek_kolejnego_materialu_z_bety_driveclub.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 11:34, Damianuss1 napisał:

Kolejne mini materiały z bety DC. Szczerze to chyba nic na chwilę obecną nie prezentuje
się tak dobrze jak ten tytuł. Wiem, że nie symulacja, ale spójrzcie na te widoki. Nareszcie
brak nudnych torów, pustyń bez życia, przekoloryzowanych palm czy jakiś gimbo-dresiarskich
klimatów. Góry, lasy, woda, deszcz, na swój sposób ten świat na tych materiałach żyje
i wygląda niesamowicie. Grałbym tu i teraz :D.

http://www.pssite.com/news-36109-mamy_wyciek_kolejnego_materialu_z_bety_driveclub.html


Wygląda nieziemsko, ale system dynamicznej pogody ma nie być gotowy na premierę, wtf.

A tutaj analiza od Digital Foundry: http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-hands-on-with-driveclub

Nie wiem ile jest warta, bo na pewno w okolicach premiery gry będzie jeszcze jedna, ale można przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 23:59, maziiii napisał:

Małe pytanie wie ktoś może czy jakiś tenis będzie na nowych konsolach? Coś ala Top spin
?

Nic raczej o tego typu grach jeszcze nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 16:01, maziiii napisał:

Ok dzieki:). A jeszcze jedno dema można ściagać bez PS+ ? Akurat kończy mi sie jutro
a 10 jest Fifa i chciałem pobrac.


Tak, PS+ jest wymagany tylko do grania w multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze włączam konsolę a tu BRAK JAKICHKOLWIEK DŹWIĘKÓW?!? Zdziwiłem się co to może być. Wcześniej bawiłem się ustawieniami Lineap / DTS ale ustawiłem tak samo.. Wszystko wróciło do normy po ponownym włączeniu konsoli ;/.

Okazuje się że znajomy też ma czasami ten problem i też odziwo ma TV Panasonica.. Dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dwóch miesięcy mam PS4 ale... nie mam kompletnie znajomych i jakoś tak smutno na tej konsolce :D Drodzy gracze czy moglibyście mi podać swoje nicki ? Chciałbym dodać Was do znajomych jeśli nie macie nic przeciwko ? ;) Z góry dziękuję.

Podaję wrazie czego swój PSN ID http://psnprofiles.com/medzik1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 10:16, Chlorofil napisał:

Witam. Od dwóch miesięcy mam PS4 ale... nie mam kompletnie znajomych i jakoś tak smutno
na tej konsolce :D Drodzy gracze czy moglibyście mi podać swoje nicki ? Chciałbym dodać
Was do znajomych jeśli nie macie nic przeciwko ? ;) Z góry dziękuję.


Ja też mało osób mam :) jakby co to mój PSN ID AzazellPL http://psnprofiles.com/AzazellPL

Dnia 09.09.2014 o 10:16, Chlorofil napisał:

Też mi się tak zdarza. Wystarczy przełączyć wyjście w TV z HDMI na AV i z powrotem -
działa.


A to dobrze wiedzieć dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie dzisiaj z ciekawości Playera i widzę, że jest w czym wybierać. Dzisiejszy seans na noc "Akademia Pana Kleksa". Matko jedyna... ostatni raz oglądałem to kilkanaście lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Obecnie przebywam w Anglii a grając na konsoli PS4 chciałbym sobie pograć w polskie wersje jezykowe.
I tu pytanie, czy jeśli kupie na allegro sam klucz do gry np.
[m]
to czy ona zadziała tu w Anglii ? Czy na gry z polskiej dystrybucji są jakieś blokady regionalne?
Czy może wszystko będzie OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyl mi sie PS+ i np w Trine 2 nie moge zagrac a sciągnąlem to w ramach miesięcznej oferty i pytanie jest czy jeśli np wykupie znowu na 3 miesiące abonament to bede mógl znowu uruchomić gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 23:55, maziiii napisał:

Skończyl mi sie PS+ i np w Trine 2 nie moge zagrac a sciągnąlem to w ramach miesięcznej
oferty i pytanie jest czy jeśli np wykupie znowu na 3 miesiące abonament to bede mógl
znowu uruchomić gre?


Tak, grę będziesz mógł uruchomić zawsze, jeśli masz aktywny abonament PSPlus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedną rzecz. Mam internet mobilny, ten taki na przykład od plusa. LTE wszystko fajnie śmiga, komputer wyłapuje od 25 do 40Mb/s download a uplouad ok 40Mb/s. Natomiast moja konsola wyciąga jedynie 15-18Mb/s. Wiecie czym to może być spowodowane? Da się jakoś przyspieszyć internet na konsoli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ostatnio kupiłem ps4 i ogólnie szukam znajomych do gry (na chwilę obecną i przyszłościowo).
Aktualnie mam głównie diablo 3, rayman legends oraz najnowszego kilzona.
Nick: Adanid

Konsole najlepiej podłączyć przewodowo do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KToś z was gra w destiny? Bo mnie cholera jasna krew zaleje. W ogóle reputacja crucible ani vangardu mi się nie rozwija. Wg. wyliczen dziennie robie okolo 400pkt. a od 2 dni mam ciągle 300 ;/

Vangardów robie mniej około 200 ale od 2 dni mam 700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować