Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2014 o 12:36, Axuwax napisał:


Konsole najlepiej podłączyć przewodowo do internetu.


No właśnie ...
PS4 zakupiłem w piątek, mam DIII, Destiny, Infamous Second Son, Tomb Raider i nie mam możliwości podłączenia konsoli do netu przewodowo, tylko bezprzewodowo ( TP LINK ), czy to oznacza, że mogę sobie odpuścić grę w Destiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2014 o 13:20, lis_23 napisał:

No właśnie ...
PS4 zakupiłem w piątek, mam DIII, Destiny, Infamous Second Son, Tomb Raider i nie mam
możliwości podłączenia konsoli do netu przewodowo, tylko bezprzewodowo ( TP LINK ), czy
to oznacza, że mogę sobie odpuścić grę w Destiny?


Bezprzewodowo masz nam ysli do rutera? Można spokojnie grać i wszystko inne robić. Działa bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 14.09.2014 o 13:23, Kafar napisał:


Bezprzewodowo masz nam ysli do rutera? Można spokojnie grać i wszystko inne robić. Działa
bardzo dobrze.


Tak, przez WI FI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko powinno działać, tylko może być odrobinę wolniejsze.
Szkoda że ps4 sama w sobie nie ma najnowszych standardów komunikacji internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 13:27, lis_23 napisał:

Tak, przez WI FI.


Ja zawsze gram przez WI FI zarowno na PS4 jak i PC i nie mam zadnych problemow. Destiny smiga bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić z problemem gdy przycisk w jednym padzie mianowicie L2 skrzypi mi cholernie irytująco? Słyszałem o jakimś nie wiem "smarze" WD40 czy cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 14:02, maziiii napisał:

Co zrobić z problemem gdy przycisk w jednym padzie mianowicie L2 skrzypi mi cholernie
irytująco? Słyszałem o jakimś nie wiem "smarze" WD40 czy cos takiego ?

Też tak miałem, strasznie irytujące. Osobiście grałem na słuchawkach więc i tak go mało co słyszałem i pomimo info o jakimś smarowaniu czy rozbieraniu dałem sobie spokój. Ktoś napisał, że to się wyrobi. Plastik pociera o plastik i w pewnym momencie po prostu się wyrobi to. Naciskaj go nagminnie to może przyśpieszysz proces :p hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jak w nocy siostra śpi za ścianą obok i wszystko słychac pewnie mnie osobiście coś by trafiło :P.

Zrobiłem tak że nacisnąłem przycisk mocno przedmuchałem ,i przy nacisnietym przycisku tam taki zawias u góry "porysowałem "cienkim ołówkiem około 30-45 sekund sprawdzając co chwile czy coś to daje i o dziwo pomogło także problem rozwiązany :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 14:11, maziiii napisał:

Najgorsze jak w nocy siostra śpi za ścianą obok i wszystko słychac pewnie mnie osobiście
coś by trafiło :P.

Zrobiłem tak że nacisnąłem przycisk mocno przedmuchałem ,i przy nacisnietym przycisku
tam taki zawias u góry "porysowałem "cienkim ołówkiem około 30-45 sekund sprawdzając
co chwile czy coś to daje i o dziwo pomogło także problem rozwiązany :).


Szanowni forumowicze smar WD-40 nie nadaje się za bardzo do smarowania kontrolera PS 4 (tym bardziej grafit ołówka), do wszystkich połączeń ruchomych gdzie mamy do czynienia z materiałem plastiko-podobnym proponuje użyć oleju silikonowego. W przypadku skrzypienia dokładnie oglądamy powierzchnię styku między przyciskiem a obudową, w przypadku zlokalizowania potencjalnej powierzchni (zbyt ciasnego przylegania), w to miejsce aplikujemy kropelkę oleju (proszę stosować bardzo niewielkie ilości dostoswane do wielkości powierzchni aby nie zalać elektroniki, zazwyczaj w tak małych urządzeniach kropla naprawdę wystarcza), następnie wacikiem lekko rozsmarowujemy olej po powierzchni trącej, przyciskamy przycisk kilka razy i wycieramy nadmiar oleju suchą szmatką/papierem jaki pozostał na powierzchni. Tak potraktowany kontroler w większości przypadków przestaje skrzypieć bez potrzeby używania siły i wielokrotnego wciskania jednego przycisku celem dotarcia go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 22:18, GringoG3 napisał:

Kupował ktoś PS4 z grą "The Last of Us" ? Np. oferta z gram.pl za 1799 z grą w zestawie.
W jakim języku jest gra?


Ta gra jest z polskim Dubbingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając ostatnio na temat porównania Battlefielda 4 w wersji PC i PS4 przeczytałem, że zmiana opcji Palety RGB z ograniczonej na pełną daje ponoć znacznie lepsze efekty. Do tej pory grałem na telewizorze, ale w poniedziałek powinien do mnie przyjść 24 calowy monitor, który ma możliwość zmiany RGB na (16-235) i (0-255). Powinienem wtedy zmienić zakres RGB z ograniczonego na pełny? I jak wy macie tą opcję ustawioną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem kupić sobie podstawkę do konsoli, ze względów ekonomicznych przestrzennych :D. Ale zastanawia mnie jedno. Widziałem podstawkę HAMA, wybajerowaną, 3 porty usb plus podświetlenie za 120zł... bez sensu. Z kolei na allegro widziałem jakiś plastik za 15zł. Gdzie ja dostanę zwykłą, prostą dedykowaną dla ps4 od sony''ego chociażby podstawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować