Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Driveclub? Driveclub!!

http://www.gamersyde.com/news_our_videos_of_driveclub-15909_en.html

Tylko sciagac full wersje (nawet przez torrenta*) i ogladac na kompie.


* - szanowni Panowie moderatorzy, strona Gamersyde jest strona legalna i m.in udostepnia filmiki z gier w wersji HD. Jako, ze lepiej jest cos ogladac na duzym tv, a nie na kompie przez przegladarke, strona ta udostepnila tez (nie wiem czy zawsze) pliki Torrent, a nie tylko streaming. Jako, ze program Torrent jest sam w sobie legalny, filmiki sa udostepniane przez strone Gamersyde za zgoda Sony (przynajmniej tak jest napisane na stronie, a ja nie mam mam legalnych mozliwosci sprawdzenia tych slow, wiec musze im wierzyc), a sama strona ZALECA uzywanie torrentow z uwagi na wielkosc samych plikow, mam nadzieje, ze nie zostanie to uznane za propagowanie piractwa. Dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ;)

Entering PS Plus:
8th October: Batman: Arkham Asylum (PS3)
8th / 10th October: DRIVECLUB PlayStation Plus Edition (PS4)
8th October: Dust: An Elysian Tail (PS4)
8th October: Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara (PS3)
8th October: Pix the Cat (PS Vita/PS4 Cross Buy)
8th October: Rainbow Moon (PS Vita/PS3 Cross Buy)
8th October: Spelunky (PS4/PS3/PS Vita Cross Buy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawić na pełny na konsoli i monitorze albo na ograniczony tu i tu. Nie próbuj natomiast mieć ich różnych, bo dostaniesz tzw. "crushed blacks" i co ciemniejsze elementy na ekranie będziesz miał czarne (przestaniesz je odróżniać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz troche fapowalem. Moj tv nie wyrabia z odtwarzaniem dzwieku z uwagi na wage filmikow ;D, a laptop nie wyrabia z filmem samym, wiec moge tylko na tv obejrzec :D. Troche zabkow jest, ale oprocz tego miazga. Na razie najladniejsze wyscigi na obecna generacje. Oswietlenie po prostu przegenialne jest.

Dobry filmik jest Norway_Downhill_Sunset z Astonem. Auto zawsze bylo przepiekne, a do tego te widoki. Cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wczoraj zakupiłem PS4,a teraz zastanawiam się nad jakimś w miarę tanim telewizorem do konsoli(wiem dziwna kolejność,ale mniejsza z tym :P).
Czy za 1300-1500 zł,ktoś może polecić jakiś telewizor,najlepiej z full hd i tak do 32 cali?Od razu zaznaczam,że maniakiem nie jestem i do tej pory podobają mi się niektóre gry na moim PC i 20-calowym monitorze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PS4 i mam kilka pytań ;P

1. Lista pobieranych elementów jest widoczna tylko w "Powiadomienia"?
2. Można ustawiać priorytety pobieranych gier/pauzować pobieranie?
3. Jak wejść w przechowywane save''y gier na dysku?
4. Można wciąż kupować gry ze Store w dwie osoby na różne konsole? Stworzyłem drugiego użytkownika z kontem kolegi i tylko na tym koncie mogę ją uruchomić.
5. Headset z PS3 działa na PS4?
6. Słyszałem o jakichś 2 tygodniach PS Plus za free przy kupnie konsoli. Jeśli już miałem wykupioną subskrypcję to ta oferta przepada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ewentualnie możesz najechać na pobieraną pozycję i używając przycisk "options" sprawdzić postęp, ale ta opcja w powiadomieniach jest najbardziej "szczegółowa".
2. Nie da się niestety :(
3. Dunno :(
4. Nie da się już tak. Można grę rozdzielić na dwie konsole, ale jedna osoba musi grać na koncie "gościa", bez możliwości gry na swoim profilu.
5. Nie wiem jaki hs był na PS3, ale jeśli jest na mini-jack to pewnie działa.
6. Z tego co wiem, te promocyjne subskrypcje można wykorzystać tylko raz na głównym profilu, ale pewnie jeśli stworzysz nowe konto, to tam ten PS+ już wejdzie i będzie działał na Twoim domyślnym profilu. Z tego co wiem, te 30 dniowe Ps+ na allegro działają na zasadzie tworzenia nowych kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 21:21, Diverso napisał:

4. Nie da się już tak. Można grę rozdzielić na dwie konsole, ale jedna osoba musi grać
na koncie "gościa", bez możliwości gry na swoim profilu.

To mnie właściwie od dawna intryguje - czy znajomy z poziomu konta "gościa" może mi w jakiś sposób uprzykrzyć życie? ;> Tj. czy w grę wchodzi blokowanie owej zawartości, którą się dzielimy czy cuś w tym guście? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epicka gra? Jest.
Epicka piosenka? Jest.
Epicki montage? Jest*

Tylko siadzcie i sluchajcie na caly regulator:
https://www.youtube.com/watch?v=BA2JrvrPocA

O...M...G!!! Najladniejsza gra wyscigowa. Sam system swiatla jest tak doskonaly, ze ludzie mysla, ze w niektorych momentach brak cieni jest calkowicie nienaturalny :O

* moge tutaj troche przesadzac - moznaz wcale, ze nie nadzwyczajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2014 o 21:24, Renzov napisał:

> 4. Nie da się już tak. Można grę rozdzielić na dwie konsole, ale jedna osoba musi
grać
> na koncie "gościa", bez możliwości gry na swoim profilu.
To mnie właściwie od dawna intryguje - czy znajomy z poziomu konta "gościa" może mi w
jakiś sposób uprzykrzyć życie? ;> Tj. czy w grę wchodzi blokowanie owej zawartości,
którą się dzielimy czy cuś w tym guście? ;>


Popytałem się trochę w temacie, więc tak - mam na konsoli konto kolegi, z którego ściągnąłem Minecrafta. Na swoim koncie mam kłódkę i aplikację mogę uruchomić tylko z poziomu konta kolegi. Jedyny sposób, żebym mógł grać w tę grę to wejść w ustawienia jego konta i aktywować moją PS4 jako podstawową (główną) konsolę na jego profilu. W tym momencie każdy profil na mojej konsoli może grać w tego Minecrafta, ale na jego konsoli tylko i wyłącznie jego profil. Z tego wynika, że w taki sposób niemożliwe jest kupowanie gier na osobnym (trzecim) koncie i granie w grę w tej samej chwili tak jak to miało miejsce na PS3. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2014 o 15:55, Iverson7 napisał:

Cześć wczoraj zakupiłem PS4,a teraz zastanawiam się nad jakimś w miarę tanim telewizorem
do konsoli(wiem dziwna kolejność,ale mniejsza z tym :P).
Czy za 1300-1500 zł,ktoś może polecić jakiś telewizor,najlepiej z full hd i tak do 32
cali?Od razu zaznaczam,że maniakiem nie jestem i do tej pory podobają mi się niektóre
gry na moim PC i 20-calowym monitorze :P.


Ja gram w tej chwili na mnitorze cinema 3d LG D2343 (23") i gra mi się świetnie, do tego czasami się przełacze na 3d ;P

Wczesniej kupiłem telewizor do konsoli też LG 32" ale przeniosłem konsole do mniejszego pokoju i jeszcze nie wiem jak tu telewizor ustawić więc kupiłem monitor. Róznić w grze nie widzę jeżeli chodzi o obraz (tylko że ciutkę mniejszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować