Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2014 o 11:08, szaryczlowiek napisał:

Jak myslicie,beda obnizki konsol na okres swiateczny?Pytam bo to bedzie moj prezent gwiazdkowo-urodzinowy
i moglbym go dostac juz wkrotce zamimast niepotrzebnie czekac do swiat:D


Szczerze to trochę wątpie. OCzywiście jak pytasz o obecną generacje nie poprzednią. Mogą być ewentualnie jakieś paczki z grami premierowymi bo ich trochę ma wyjść coś jak ja gdy kupiłem PS4 z TLoU za chyba 1599zł. Podejrzewam że takich paków z innymi grami będzie więcej. Z jednej strony jest to też obniżka cen bo grę za 229zł wkładają do środka. Szału na te święta jeszcze nie będzie, koniec tego roku i początek następnego to hit za hitem i exclusive za exclusive jeżeli chodzi o PS4 więc Sony nie ma powodu obniżać tym bardziej że w obecnej cenie konsola nadal świetnie się sprzedaje. U mnie w Media MArkt w Opolu co chwilę znika sterta pudełek. 2 tygodnie temu było z 25 wystawionych na hali dziś były już tylko 3 ;D

Na bank będzie pakiet z LBP 3 ;) i stawiam że cena też będzie 1599zł/1649zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 22:53, GringoG3 napisał:

Gdzie wpisuje sie kod na PS PLUS zakupiony z allegro, szukam tego i nigdzie nie ma miejsca
by móc wpisać ten klucz.


zaloguje sie na https://store.sonyentertainmentnetwork.com

potem konto i realizacja kodów i znów logowanie i tam jest miejsce. Ewentualnie na store chyba jest realizacja kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 14:50, lis_23 napisał:

Ile będzie trzeba czekać na okrojoną wersję " Driveclub " dla plusowiczów? Tydzień czy
krócej?

Chyba najstarsi górale tego nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby tylko gorale ;).

Podejrzewam, ze z trzy tygodnie. A pozniej raczej nie beda chcieli by wbili wszyscy ludzie na raz, wiec tez beda dawkowac - jeden kraj na raz. Troche fail. Nawet troche bardziej niz fail. Ale... mi sie tam gra wybornie! Graficznie swietna, trasy takie, ze dech zapiera, model jazdy bardzo przyjemny, menu wyglada bosko i jest cudownie szybkie. Dodalbym tylko troche wiecej samochodow japonskich (jakis Nissan GTR) i wiecej Astonow. Astonow nigdy za duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 18:50, Piotrek_K napisał:

Podejrzewam, ze z trzy tygodnie. A pozniej raczej nie beda chcieli by wbili wszyscy ludzie
na raz, wiec tez beda dawkowac - jeden kraj na raz.

Trudno, żeby nie dawkowali jednego kraju na raz, skoro w wersji PS Plus jest jeden kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 23:03, Iverson7 napisał:

Hej od niedawna mam PS4 i chciałbym zapytać czy gry w wersji cyfrowej sprzedawane na
allegro jak np ta http://allegro.pl/nba-2k15-ps4-2015-nowosc-psn-fifa-wymieka-i4661560295.html
można spokojnie kupować?
A jeśli tak to wie ktoś czemu są takie tanie? :P


Ogólnie odradzam i osobiście krytykuje taką sprzedaż. Swoją drogą nawet nie wiem czy to nie jest złamaniem regulaminu. Nieistotne sprzedaż tego typu uważam za złą ;( a ceny aż tak korzystne nie są. Często dokłada się 50zł i ma się grę normalną w pudełku.

Gry są tanie bo są na jedno ściągnięcie. Niby to wystarczy i wszystko jest ok ale jednak dla mnie to jest zło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 23:03, Iverson7 napisał:

A jeśli tak to wie ktoś czemu są takie tanie? :P

Sa takie tanie, bo na PS4 jest tyle obwarowan, ze sciagniesz gre, pograsz, wystawisz pozytywa i koniec gry.

Obecny mechanizm dzielenia sie grami wyglada tak:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=82202&pid=1596
Jak widac albo ustawisz to konto jako glowne i bedziesz mogl grac na swoim wlasnym (ale konto z gra zawsze moze zmienic wlasciciela, a wtedy tracisz gre) albo zostawisz jako dodatkowe i bedziesz mogl grac tylko na tym konkretnym - a tym samym tracisz wlasne trofea, etc..

Imho, trzymac sie od tego z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, z tego co czytałem i się orientuję to jest to opłacalne. Pomijam aspekt moralny, nie mam pojęcia czy to jest legalne czy nie.

Tak naprawdę grę masz tak długo, aż skasujesz konto, wykasujesz grę, lub popsuje Ci się dysk. Zresztą, przeglądam sobie komentarze sprzedawców na allegro i nie widzę żadnych problemów. Ba, przeglądam dalej i widzę, że są konta do których dostajesz dane, tak żebyś mógł sobie wszystko pozmieniać i jest Twoje (ewentualnie możesz odsprzedać). Są nawet konta, które sprzedawca od Ciebie odkupuje za określoną kwotę. Przeglądam dalej i widzę, że np. taki Shadow of Mordor kosztuje w granicach 100 złotych.

Z finansowego punktu widzenia to jest opłacalne, a z moralnego to nie mnie oceniać. Każdy zrobi jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2014 o 11:23, Diverso napisał:


Z finansowego punktu widzenia to jest opłacalne, a z moralnego to nie mnie oceniać. Każdy
zrobi jak uważa.


Z finansowego raczej też nie skoro masz jedną kopię i nic z nią nie możesz zrobić. Coś przez przypadek klikniesz i tracisz gre np. skasujesz konto. Gra jest TYLKO na jednorazowe pobranie. Gdyby te gry do 70zł kosztowały to jeszcze ok warto ryzykować. ale ponad 100 to bez sensu jak pomału zaczyna się okres spadku cen gier z nowej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak na to spojrzeć. Bo zarówno ceny tych kont jak i wersje pudełkowe idą w dół. Takie Destiny można już dostać za 69 złotych. Cena wersji pudełkowej nigdy do takiego poziomu nie zejdzie. Myślę, że dużo zależy od gry. Cena takiego Battlefielda 4 jest porównywalna w obu wariantach, więc wiadomo, że lepiej zainwestować w nośnik fizyczny. Ale jak ktoś chce mieć Destiny na teraz, bez czekania na obniżki to opłacalne będą konta cyfrowe. No i tak jak już napisałem wcześniej, są sprzedawcy, którzy oferują konta na własność po dużo niższej cenie, więc to wydaje mi się totalnie opłacalne. Nie dość że zaoszczędzisz, to jeszcze możesz takie konto dalej sprzedać.

Chyba wszystko zależy od tego jak się do sprawy podchodzi. Wiadomo, jest ryzyko, ale każdy robi to na swoją odpowiedzialność + nie spotkałem się jeszcze z użytkownikiem, który zostałby okradziony z konta, czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wybrałbym Cień Mordoru, ale to tylko ze względu na oceny i licencję Władcy Pierścieni. DriveClub wydaje się być tylko grafiką, ładnymi widoczkami + to co nadejdzie, ale czego obecnie nie ma (warunki atmosferyczne, więcej pojazdów etc.)

Poza tym nie chcesz mieć Plusa. DriveClub jest zorientowany na społeczność i tryby online, więc wybór staje się jeszcze prostszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować