Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2014 o 19:49, maziiii napisał:

Wiadomo cos na temat Driveclub na PS+?

To on nadal nie działa jeszcze? Matko jedyna... klapa na całego. Śledź sobie na fejsie lub twicie profil DC, widzę, że aktualizują go dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez Driveclub dziala... oprocz multi i wersji darmowej dla PS+ ;D. Jakas nikla nadzieja jest, ze w poniedzialek po przerwie technicznej PSN cos sie ruszy ku lepszemu (chyba, ze przerwa nie jest z tym zwiazana, ale kto ich tam wie ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko ? czy wie ktoś jak właczyć na PS4 w grze test fps ? dokładnie chodzi mi o gre shadow of mordor wydaje mi się ze czasem delikatnie przyklatkuje dlatego chciałem to sprawdzić z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w wynajmowanym mieszkaniu internet bezprzewodowy ale jest tak słaby zasięg, że dolatuje tylko do kuchni a w pokoju już nie i tam do stacjonarnego kompa mam internet przenośny z limitem danych.

Przymierzam się do zakupu PS4 i póki co konsola będzie pozbawiona jakiegokolwiek dostępu do internetu.
Czy mimo braku internetu konsola będzie w pełni użyteczna tj. nie będzie problemu z graniem w gry offline?

Czy może potrzebne są na starcie jakieś aktualizacje, kupno jakiegoś abonamentu czy coś?
Z góry dzięki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacje do samego systemu w PS4 pobierzesz z sieci i zainstalujesz przez pendrive''a. Gry będą chodzić bez połączenia z internetem, chyba że tego wymagają (Destiny bodajże). W przypadku większości tytułów jak najbardziej pograsz bez podpinania konsoli do świata zewnętrznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pad strasznie skrzypi pod triggerami, a konsola raz na 20-30 uruchomień nie ma dźwięku i trzeba ją resetować. Trafiłem na jakiś felerny egzemplarz, może jest cała felerna linia (czy to tylko takie miejskie plotki), a może po prostu PS4 tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 21:52, Loon napisał:

Mój pad strasznie skrzypi pod triggerami, a konsola raz na 20-30 uruchomień nie ma dźwięku
i trzeba ją resetować. Trafiłem na jakiś felerny egzemplarz, może jest cała felerna linia
(czy to tylko takie miejskie plotki), a może po prostu PS4 tak ma?


Powiem Ci że skrzypienie też mam, szczególnie mimo iż nowa konsola bo 5 dni przed destiny kupiona to strzelanie w Destiny (te jedno klikniecie jedna kulka) rozruchało mi te trigery niezle ;P dlatego biegam teraz z auto rifle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 21:52, Loon napisał:

Mój pad strasznie skrzypi pod triggerami, a konsola raz na 20-30 uruchomień nie ma dźwięku
i trzeba ją resetować. Trafiłem na jakiś felerny egzemplarz, może jest cała felerna linia
(czy to tylko takie miejskie plotki), a może po prostu PS4 tak ma?


Ja swoje nasmarowalem WD-40 i nie skrzypią, a to, że czasami nie ma dzwieku to nic strasznego. U mnie pomaga wlaczenie i wylaczenie telewizora, nie trzeba nawet konsoli restartowac. To ma cos wspolnego z HDCP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 21:52, Loon napisał:

Mój pad strasznie skrzypi pod triggerami, a konsola raz na 20-30 uruchomień nie ma dźwięku
i trzeba ją resetować. Trafiłem na jakiś felerny egzemplarz, może jest cała felerna linia
(czy to tylko takie miejskie plotki), a może po prostu PS4 tak ma?



U mnie też czasami dźwięk wariuje i go nie ma.. Odpinam i podłąćzam kabel do tv i już jest :).. Oby tylko takie były problemy!

Co do pada.. U mnie pad działa jak należy. Świetny jest..

@Loon jakiej marki masz TV? Nie mów że Panasonic :D Bo 4 osoby złapałem i właśnie z nimi mieli też problemy z brakiem dźwięku.. Tak jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 22:15, Azazell napisał:

> @Loon jakiej marki masz TV? Nie mów że Panasonic :D Bo 4 osoby złapałem i właśnie
z nimi mieli też problemy z brakiem dźwięku.. Tak jak u mnie.


Philips. Bardzo prawilny, dobierany specjalnie pod konsolę, na Xbox 360 przez 3 lata nie było z nim problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 21:52, Loon napisał:

Mój pad strasznie skrzypi pod triggerami, a konsola raz na 20-30 uruchomień nie ma dźwięku
i trzeba ją resetować. Trafiłem na jakiś felerny egzemplarz, może jest cała felerna linia
(czy to tylko takie miejskie plotki), a może po prostu PS4 tak ma?

Tak się dzieje i u mnie. Ale tylko wtedy gdy włączę konsolę zanim włączę telewizor, a nawet wtedy dźwięk ze słuchawek podłączonych do pada działa. Moim zdaniem to nie wada egzemplarza(y) tylko błąd(?) konstrukcyjny. Wygląda to tak jakby konsola sprawdzała przy uruchomieniu odbiorniki dźwięku i nie wysyłała go tam gdzie gdzie ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 22:42, kulfonito napisał:

Mówie wam wszystkim wystarczy wylaczyc i wlaczyc telewizor, nie trzeba kombinowac z zadnym
odpinaniem kabli :D Słuchajcie mądrzejszych :P

U mnie ten patent nie działa. Mogę sobie mrugać telewizorem jak stroboskopem, dźwięku nie będzie jeśli konsola była włączona wcześniej niż TV ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 23:49, Some_kind_of_Devil napisał:

U mnie ten patent nie działa. Mogę sobie mrugać telewizorem jak stroboskopem, dźwięku
nie będzie jeśli konsola była włączona wcześniej niż TV ;]


to widocznie kiepski tv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować