Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Od godziny jak wchodzę w swój profil to nie wyświetla mi avatara ani połowy informacji, aż w końcu (po kilku minutowym czekaniu) wywala błąd z połączeniem. Dlaczego się tak dzieje? Trofea i cała reszta działają jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 22:04, SplitGrave napisał:

Od godziny jak wchodzę w swój profil to nie wyświetla mi avatara ani połowy informacji,
aż w końcu (po kilku minutowym czekaniu) wywala błąd z połączeniem. Dlaczego się tak
dzieje? Trofea i cała reszta działają jak należy.

PSN ma znów problemy. Spoko, to nie wina Twojej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 22:21, Magwisienka napisał:

> dzieje? Trofea i cała reszta działają jak należy.
PSN ma znów problemy. Spoko, to nie wina Twojej konsoli.


Swoją drogą to jakaś kpina z tym PSN... "Dzięki płatnej subskrypcji online na PS4, nasza usługa będzie stała na wyższym poziomie" - no, rzeczywiście. Już nie mówiąc o tym Driveclub z PS Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 12:58, woko27 napisał:

"Dzięki płatnej subskrypcji online na PS4, nasza usługa będzie stała na wyższym poziomie"


Wszyscy powinni już zdać sobie sprawę z tego, że usługa sieciowa Sony stoi lata świetlne za tą oferowaną przez Microsoft. Przynajmniej w czymś są lepsi. Gdyby tylko była za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 18:26, Shinigami napisał:

> Wszyscy powinni już zdać sobie sprawę z tego, że usługa sieciowa Sony stoi lata świetlne
za tą oferowaną przez Microsoft. Przynajmniej w czymś są lepsi. Gdyby tylko była za
darmo ;)


Żeby tylko. Od strony technicznej PSN jest jednym wielkim gniotem. Hasło, które podałem podczas zakładania konta, teraz regularnie wyświetla mi się w słownikowych podpowiedziach :D Nie dziwię się, że co chwila ktoś ich hackuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 18:26, Shinigami napisał:

Wszyscy powinni już zdać sobie sprawę z tego, że usługa sieciowa Sony stoi lata świetlne
za tą oferowaną przez Microsoft. Przynajmniej w czymś są lepsi. Gdyby tylko była za
darmo ;)

Gdyby była za darmo to prawdopodobnie nie była by lata świetlne przed PSN-em :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2014 o 22:21, Magwisienka napisał:

PSN ma znów problemy. Spoko, to nie wina Twojej konsoli.


U mnie zawsze ta usługa miała problemy. Ładowała się zwykle 10-20 minut zegarowych, po włączeniu konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdzałem co się zmienia jeśli ustawimy (w konsoli) tą paletę barw na pełną i na ograniczoną. I mimo tego, że mój monitor posiada pełny zakres (0-255) to gry na takim ustawieniu wyglądają po prostu ohydnie. Miejsca, gdzie występują jakiekolwiek odcienie czerni, są tak czarne, że nic nie widać. Zrobiłem nawet dwa screeny z the last of us remastered dla porównania:

ZAKRES RGB - OGRANICZONY:

http://wgrajfotke.pl/di/ITAT/16-235.jpg

ZAKRES RGB - PEŁNY:

http://wgrajfotke.pl/di/IAMA/0-255.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 22:16, SplitGrave napisał:

takim ustawieniu wyglądają po prostu ohydnie. Miejsca, gdzie występują jakiekolwiek odcienie
czerni, są tak czarne, że nic nie widać.


Bo czerń i noc jest po to żeby nic nie było widać! o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełna paleta barw w monitorze lcd (zawsze jest ograniczona w porównaniu do światła przez nas widzianego) nie oznacza dobrego odwzorowanie barw ani tym bardziej czerni (chyba że masz telewizor plazmowy albo oled lub ewentualnie drogi monitor do grafiki komputerowej lub edycji zdjęć).
Poza tym ustawienia bazowe większości monitorów jak i telewizorów są kiepskie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na przecene i dodatkowe -10% z uwagi na plus... warto brac AC IV: Black Flag za te 115pln? Zwlaszcza przy zalozeniu, ze tej czesci z U.S.A. nie skonczylem nawet w 10%, a wczesniej gralem tylko w ACII? Na fabule mi nie zalezy. Ale przynajmniej bede mial w co grac w przerwach od Driveclube/inFamous, a jak skoncze to akurat GTA5 stanieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 21:43, Piotrek_K napisał:

Z uwagi na przecene i dodatkowe -10% z uwagi na plus... warto brac AC IV: Black Flag
za te 115pln? Zwlaszcza przy zalozeniu, ze tej czesci z U.S.A. nie skonczylem nawet w
10%, a wczesniej gralem tylko w ACII? Na fabule mi nie zalezy. Ale przynajmniej bede
mial w co grac w przerwach od Driveclube/inFamous, a jak skoncze to akurat GTA5 stanieje
:D


Black Flag uważam że to od Brotherhood najlepszy Assassin. AC 3 to była mega porażka i pierwsze własnie 10% było fajne;P) jak był Kenway. Myślę że za 115zł to śmiało brać na pewno spędzisz przy tym sporo godzin. Jest kilka errorów w poruszaniu się Assassina ale pewnie dlatego że sam schemat jest trudny do zaprogramowania. No nie istotne. Ja ze swojej strony Polecam. Świetny bohater, dobry klimat i ładnie to wygląda wszystko. W okresie takiej pogody śmiało przenoś się na Karaibskie klimaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2014 o 22:16, Kafar napisał:

AC 3 to była mega porażka i pierwsze własnie 10% było fajne;P) jak był Kenway.

O kurde! Pozniej jeszcze gorzej jest? No to tragedia widze. Dobrze, ze nie kupilem*

Myślę że za 115zł to śmiało brać

Dnia 24.10.2014 o 22:16, Kafar napisał:

na pewno spędzisz przy tym sporo go

Dnia 24.10.2014 o 22:16, Kafar napisał:

W okresie takiej pogody śmiało przenoś się na Karaibskie klimaty ;)

No wlasnie mysle, ze cieple klimaty beda calkiem odpowiednie. Zwlaszcza, ze Piraci z Karaibow (Jedynka, bo pozostale to szmira) to jeden z moich ulubionych filmow ;D

* - z uwagi na niedawne Moderatorskie sprawy, pragne poinformowac, ze gra NIE ZOSTALA przeze mnie spiracona, a jedynie sciagnieta z PSN w ramach uslugi PS+. Wedlug wszelkiej mojej wiedzy na dzien sciagniecia gry ze sklepu PS Store, jest to usluga w pelni LEGALNA, a tym samym nie moge zostac pociagniety do odpowiedzialnosci z uwagi na slowa ''nie kupilem''. W przypadku jakichkolwiek watpliwosci, jestem w stanie przedstawic dowody: zakupu uslugi PS+ na ten jak i zeszly rok oraz faktu, ze posiadam na moim prywatnym koncie w pelni legalnie sciagnieta kopie gry ACIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2014 o 22:54, Piotrek_K napisał:

* - z uwagi na niedawne Moderatorskie sprawy...


Uwielbiam czytać Twoje aneksy do postów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 12:14, Damianuss1 napisał:

Łocz Dogz za 140złociszy, opłaca się? Używany w bardzo dobrym stanie.


Za 150 można nówkę kupić już. Myslę że W_D niedługo zejdzie używany do poziomu 90zł. Ja bym poczekał. Niby 50zł to nic ale za 50zł mozna mieć nie jedną gierkę na PC a na konsole jedną jak nic z PSN :D (za 50zł uzywanego KZ Shadow kupiłem ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 12:14, Damianuss1 napisał:

Łocz Dogz za 140złociszy, opłaca się? Używany w bardzo dobrym stanie.


Przecież to zdzierstwo jakich mało. Sam kupiłem miesiąc temu używane watch dogs w idalnym stanie za 90zł na allegro.

Dnia 27.10.2014 o 12:14, Damianuss1 napisał:

Za 150 można nówkę kupić już. Myslę że W_D niedługo zejdzie używany do poziomu 90zł.


Akurat za 90zł to WD można było kupić już od końca września, a teraz jest to cena wręcz standardowa.

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=watch+dogs+ps4&bmatch=seng-v6-p-3-ce-1021&buyUsed=1&offerTypeBuyNow=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2014 o 14:50, SplitGrave napisał:

Akurat za 90zł to WD można było kupić już od końca września, a teraz jest to cena wręcz
standardowa.


No możliwe. Mało kiedy kupuje uzywki. No to nawet lepiej to ja poczekam na W_D za 50zł ;D to drugi raz przejdę na konsoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2014 o 14:45, Kafar napisał:

Za 150 można nówkę kupić już. Myslę że W_D niedługo zejdzie używany do poziomu 90zł.

Heh, ostatecznie wymieniłem się za tego WD, dałem nową (bez folii) Forżę Horizon 2 na 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować