Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2014 o 10:59, Piotrek_K napisał:

Kolejny dzien, kolejny pad serwerow ;D. Tym razem zwiazek ma v.2.0 firmware''u do PS4
- za duzo osob sciaga ;D. Nie moge sie zalogowac, podejrzewam, ze nie tylko ja ;)


No dobry update, sam jak wstałem chciałem zapuścić ale pomyślałem że kij przeczekam tłumy i ściągne po pracy :D

Parę funkcji jest naprawdę świetnych ale najbardziej mnie rozbawiło to że W KOŃCU dali możliwość pauzowania ściąganych plików :D:D żeby za bardzo niedogryzać to powiem jedno.. PRAWDZIWA REWOLUCJA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2014 o 17:13, Damianuss1 napisał:

Heh, ostatecznie wymieniłem się za tego WD, dałem nową (bez folii) Forżę Horizon 2 na
360.


Grę z 360 też bym wymienił na grę z PS4 :P nawet gdybym ją już posiadał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 11:45, Kafar napisał:

PRAWDZIWA REWOLUCJA :P

Funkcja, ktora powinna byc day 1, jest day ~360 ;D. Ale lepiej pozno niz w cale. Sam mialem przeboje jak sciagalem pare rzeczy to musialem wybrac rzecz, ktora chce. Sciagnac, odpalic kolejna i tak dalej. Bosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zglaszaja, ze ''Rest mode'' czyli to co zastapilo tryb wstrzymania potrafi zawiesic konsole na dobre - jedynie wylaczenie konsoli z pradu lub trzymanie przycisku power przez 15-20 sekund pomaga.

Dodatkowo, sam borykam sie z tym, ze dana wiadomosc po kazdym restarcie pojawia mi sie jako NOWA, mimo tego, ze ''przeczytalem'' ja juz z 3 razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 12:41, SiDi napisał:

Niby dla USA, ale zapewne w EU pojawi się to samo. Nic ciekawego znowu.


Może zamiast inwestować w gry, zrozumieli, że trochę miłości należy się PSN - bo to co się ostatnio dzieje przestaje być śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam że nowa zapowiedź PS+ jest słaba.. też nie jest super. Moim zdaniem taki 6/10. Nie ma tytułów AAA ale są dobre gry po prostu. Jak zawsze najwięcej chyba u mnie skorzysta Vita gdyż obiecałem sobie że na PS4 nie będę wszystkiego jak leci pobierał a PS3 juz leży w pudełku zapakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość nagrywania filmików z naszym komentarzem, który następnie wrzucimy na YT? Wiem, że od up 2.0 jest możliwość wrzucenia bezpośrednio na YT, ale chodzi mi o ten komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2014 o 15:52, Diverso napisał:

Niby ta aplikacja Share factory daje taką możliwość. Nie sprawdzałem osobiście ale czytałem
że tak jest.

Wszystko już obczaiłem i powiem szczerze, że to nagrywanie jest świetną sprawą :D. Może zacznę jakieś gameplaye montować. Nie trzeba Share Factory aby nagrać filmik z głosem, ale sama aplikacja też jest fajna, można sobie wstawki porobić początkowe i końcowe. Są tam jakieś efekty. Szkoda jedynie, że jeden klip to max 15min, ale ktoś wpadł na genialny pomysł tworzenia kolejnych podczas nagrywania bez naszej wiedzy. Później wystarczy sobie to tylko zmontować i niech świat ogląda. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzył wam się kiedykolwiek jakiś błąd wywalający z gry? Zwiechy to rozumiem, stara bajka, ale żeby mnie wywaliło z jakimś błędem CE plaplapla (wyślij / nie wysyłaj)? Nowe konsole to rzeczywiście PCty :D.

Przy okazji zauważyłem dziwną rzecz w w tym Share Factory, obniża on jakość i dźwięk moich filmików. Ciekawe czym to może być spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować