Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

 - Zdarzyło mi się parę razy mieć zwiechę lub błędy w grach. Ba, czasem konsola wmawia mi, że już nie mam Plusa :-D

Wiecie jak można skasować DLC z dysku? Driveclub nie widzi darmowego wozu, który ściągnąłem więc stwierdziłem że ponowny download rozwiąże problem, ale nie widzę możliwości usunięcia tego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomośc bo First Light miałem kupować w tym miesiącu a i z Injustice pierwszego AAA na PS4 jestem zadowolony. Do tego świetny The Swapper :) i tylko ciekawi reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 13:16, zerohunter napisał:

PS4 faktycznie "wspiera" rynek używek, i można się wymieniać grami bo nie są przypisane
do konta jak to ma miejsce w przypadku klocka?

Zarówno na PS4, jak i na X1 można wymieniać się wszystkim "fizycznym" bez ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 14:10, zerohunter napisał:

No to już ciekawsze, a takie pytanie mam jeszcze, jak podłączę tv 4k do konsoli, to rozgrywka
nie straci na fps?

Nie powinno stać się coś takiego. Ilość wyświetlania klatek na sekundę nie jest w 100% uzależniona od rozdzielczości obrazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że będzie to głupie pytanie ale jednak spróbuję,

Chcę kupić PS4 i użytkować na monitorze który nie ma głośników wbudowanych.
Czy da siię podłączyć głośniki bezpośrednio pod konsolę?

Pod monitor podłączony jest jeszcze PC do którego mam głośniki i muszę je przepinać do monitora za każdym razem jak gram na xboxie 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 14:37, zerohunter napisał:

Ok, trochę się zapędziłem, btw. Wiedźmin będzie w 60 fps latał?


Eeee, nie? W przypadku Xbox One CD Projekt Red celuje w 720p 30 fps, w przypadku PS4 ma być 1080p 30 fps. O 60 klatkach nie ma mowy, pewnie wiązałoby się to z naprawdę dużymi cięciami na jakości obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba padła mi moja PS4 ...
Włączyłem ją ale nie wczytało się menu konsoli, obraz zawiesił się podczas wczytywania. Wyłaczyłem ją z sieci i nic, nie reaguje na włączenie 9 jest tylko dźwięk ale się nie włącza ) a gdy chcę włączyć ją padem to na padzie miga przez chwilkę białe światło z tyłu i znika. Co mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 08:55, lis_23 napisał:

tyłu i znika. Co mogę zrobić?

Może spróbuj odpalić w trybie awaryjnym?

http://hcgamer.pl/jak-uruchomic-playstation-4-w-trybie-bezpiecznym-31039

W innym wypadku pozostanie chyba tylko reklamacja. Nie wiem czy coś się zmieniło w tej kwestii, ale jeśli konsole nadal trafiają do tego serwisu w Francji to... pamiętaj nie dawać oryginalnego pudełka bo już go nie odzyskasz xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 08:55, lis_23 napisał:

tyłu i znika. Co mogę zrobić?

Może spróbuj odpalić w trybie awaryjnym?

http://hcgamer.pl/jak-uruchomic-playstation-4-w-trybie-bezpiecznym-31039

W innym wypadku pozostanie chyba tylko reklamacja. Nie wiem czy coś się zmieniło w tej kwestii, ale jeśli konsole nadal trafiają do tego serwisu w Francji to... pamiętaj nie dawać oryginalnego pudełka bo już go nie odzyskasz xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 09:38, Damianuss1 napisał:

> tyłu i znika. Co mogę zrobić?
Może spróbuj odpalić w trybie awaryjnym?

http://hcgamer.pl/jak-uruchomic-playstation-4-w-trybie-bezpiecznym-31039


Kolega, posiadacz PS4 od dnia premiery też tak miał i polecił mi odłączyć konsolę od prądu na jakiś czas i włączyć po ok. godzinie. On też tak miał i ten sposób pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 09:44, lis_23 napisał:

Kolega, posiadacz PS4 od dnia premiery też tak miał i polecił mi odłączyć konsolę od
prądu na jakiś czas i włączyć po ok. godzinie. On też tak miał i ten sposób pomógł.

Hmm, że coś się przegrzać mogło np? Może to coś da, warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2014 o 09:52, Damianuss1 napisał:


Hmm, że coś się przegrzać mogło np? Może to coś da, warto spróbować.


Wątpię, że coś się przegrzało, konsolę włączyłem po x dniach nieużywania aby sprawdzić, co dali na PS+ w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 09:55, lis_23 napisał:

Wątpię, że coś się przegrzało, konsolę włączyłem po x dniach nieużywania aby sprawdzić,
co dali na PS+ w listopadzie.

Przykra sprawa. Masz może cały czas podpięty zasilacz do prądu? Nie wiem czy to prawda, ale ktoś mi kiedyś doradził, że jeśli chcę aby sprzęt dłużej pożył to zawsze kiedy z niego nie korzystam odłączam go z prądu. Od tamtego czasu robię tak ze wszystkim. Głupie? Może, może to rzeczywiście pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2014 o 09:59, Damianuss1 napisał:

Przykra sprawa. Masz może cały czas podpięty zasilacz do prądu? Nie wiem czy to prawda,
ale ktoś mi kiedyś doradził, że jeśli chcę aby sprzęt dłużej pożył to zawsze kiedy z
niego nie korzystam odłączam go z prądu. Od tamtego czasu robię tak ze wszystkim. Głupie?
Może, może to rzeczywiście pomaga.


Zasilacz? Kabel zasilający, tak? Nie ma tu takiego zasilacza, jaki mam, np. do modemu albo do zewnętrznego dysku HDD. Kabel zasilający jest cały czas podłączony do listwy, jak wszystko inne ( tv, DVD, PS3, PC, itp. ), PS3 jest podłączona do prądu od czterech lat i wszystko jest ok. a takiego modemu nawet ponoc nie wolno wyłączać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 10:15, Damianuss1 napisał:

No właśnie chodziło mi o kabel zasilający : P.


Włączyła się. Pisało, że poprzednim razem PS4 zostało nieprawidłowo zamknięte i że włączył się jakiś tryb oszczędzania energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować