Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

>. a takiego modemu nawet ponoc nie wolno wyłączać.

Bzdura. Po prostu u ISP pokazuje się alarm, że link jest w dole dla danego abonamenta. W przypadku nowego klienta po prostu ISP zastanawia się co się spartoliło, że link padł. Jak taki link pada praktycznie zawsze w pewnym przedziale czasowym i w nocy to provider uznaje, że jest on po prostu wyłączany i nic z tym nie robi. Jeśli monterzy mówili ci, żebyś nie wyłączał modemu to właśnie dlatego, że u ISP na monitoringu pokazuje się "link is down".

A sprawa z PS4 naprawdę dziwna. Ja zawsze wyłączam wszystko od zasilania jak nie korzystam z danego urządzenia, tj. komputer, ps3 czy telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam wszystko nie tylko podłączone ale wszystko wręcz włączone, konsola często zostawiam w trybie czuwania bo korzystam zdalnie z psvity jak siedze w pracy ;P i nie mam żadnych takich akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 11:30, Kafar napisał:

Ja za to mam wszystko nie tylko podłączone ale wszystko wręcz włączone, konsola często
zostawiam w trybie czuwania bo korzystam zdalnie z psvity jak siedze w pracy ;P i nie
mam żadnych takich akcji.


Ja nawet nie wiem jak ten tryb czuwania wyglada? Ja po prostu zamykam PS4 i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 12:04, lis_23 napisał:

Ja nawet nie wiem jak ten tryb czuwania wyglada? Ja po prostu zamykam PS4 i tyle.

Jak przyciśniesz na padzie ten przycisk z logiem PS i przytrzymasz to na ekranie odpali ci się okno z wyborem akcji, jest wyłącz PS4 i jest też np przejdź w tryb czuwania. Przydane jak chcesz ściągnąć jakąś gierozę o wadze np 40GB, przechodzisz w ten tryb i ciągnie mniej prądu. Rano naciskasz znowu ten przycisk i konsola się budzi.

Nie wiem czy była już ta aktualizacja 2.1, ale chyba jeszcze nie. Nie radzę teraz korzystać z tej opcji uśpienia do czasu wyjścia tej aktualki. Nie wiem czy czytałeś, ale update 2.0 coś zepsuł i konsola po przejściu w ten tryb nie chce się wybudzić i trzeba ją z kopyta pociągnąć co grozi utratą danych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2014 o 13:38, Damianuss1 napisał:

Nie wiem czy była już ta aktualizacja 2.1, ale chyba jeszcze nie. Nie radzę teraz korzystać
z tej opcji uśpienia do czasu wyjścia tej aktualki. Nie wiem czy czytałeś, ale update
2.0 coś zepsuł i konsola po przejściu w ten tryb nie chce się wybudzić i trzeba ją z
kopyta pociągnąć co grozi utratą danych itp.


Była aktualizacja, nie musi się nazywać 2.1 bo to numery dla aktualizacji rozszerzających i głównie coś wnoszących (dużych) firxy maja numerki typu 2.0.1 i np. dodaje sie czasami fix. Wczoraj takowa wyszła. Problemu z czuwaniem nie powinno już być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem wczoraj Xboxa 360 i mam już kasę na PS4.

Kupować teraz czy może liczyć na jakieś promocje przy świętach typu gratisowa gra?

Goła konsola teraz to 1500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 21:39, Dared00 napisał:

Jak ci się nie spieszy, to poczekaj. Drożej na pewno nie będzie ;D



GTA wychodzi za nieco ponad tydzień, nie wiem czy wytrzymam dłuższe czekanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem, odkąd kupiłem nowy kabel HDMI (dołączony do zestawu był za krótki). Po wyłączeniu PS4 na ekranie monitora przy rażącym niebieskim tle pokazuje mi się komunikat, że "urządzenie odłączono i nie ma sygnału". Trwa to z minutę i dopiero po tym czasie ekran przechodzi w tryb czuwania. Jak podpinam stary kabel to ten komunikat wyświetla się przez niecałe 5 sekund i znika. Ktoś wie jaki jest tego powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 10:18, Piotrek_K napisał:

Bujaj sie! To byla najbardziej wyczekiwana gra przez mnie w tym okresie :D ...

W co ja bede gral na poczatku roku?! GTA5 ;) ?

Wiesiek i evolve ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2014 o 10:18, Piotrek_K napisał:

W co ja bede gral na poczatku roku?! GTA5 ;) ?

Już końcówka tego roku jest ostrym kopniakiem dla portfela, a wybierać trzeba roztropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Wieskiem mam ten problem, ze nadal nie wiem czy grac na PS4 czy kupowac specjalnie kompa pod niego. Ja wiem, ze wyjdzie drozej, ale rpgi to chyba jednak wolalbym na PC, no i przyda sie na pare gierek ze Steama w ktore bym pogral, a nie moge ;).

Ale fakt, faktem - troche kasiory poleci w najblizszych kilku miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować