Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Odbieram dziś swój magnetowid.

Jako, że konsola nie będzie miała okazji być podłączona do internetu prosiłbym znawców o rozpisanie mi krok po kroku jak zaktualizować PS4 przy użyciu pendrive''a.

Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Driveclub i zapowiadane usprawnienia/darmowe DLC:

https://www.facebook.com/driveclubofficial/posts/726036460814050

A jak ktos nie ma Fejsa to w skrocie - photo mode w najblizszy wtorek. Pod koniec listopada dwa zestawy DLC dla osob, ktore kupily gre i ktore beda zawierac 5 samochodow, 22wyscigi i 10 trofeow.

Dodatkowo w apdejcie we wtorek pojawia sie trzy nowe trasy: W Indiach, Szkocji i Chile.

Nadal zadnych info dot. wersji PS+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakup gry wyścigowej która ma mi wystarczyć na granie od czasu do czasu na najbliższych kilkanaście miesięcy.

Czy Driveclub jest na tyle przyjemny, ładny itp aby być jedyną grą w zbiorach o tej tematyce?
Coś tam słyszałem, że jeszcze mają jakieś gry wyścigowe się ukazać w najbliższym czasie. Warto wejsć w tego drivecluba czy poczekać na coś innego:?

Dodam, że interesuje mnie tylko single bo nie mam możliwości podłączenia neta do konsoli w chwili obecnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 00:37, Citkowsky napisał:

Czy Driveclub jest na tyle przyjemny, ładny itp aby być jedyną grą w zbiorach o tej tematyce?


Drive Club jest fajny, ale do singla tej gdy bym nie kupił, choćby z prostego powodu: Singiel jest krótki, bo na dobrą sprawę to dodatek do zabawy z innymi graczami. Plus bez sieci nie założysz klubu i nie przystąpisz do takowego, co spowoduje że nie będziesz mieć dostępu do wszystkich aut. Spora część z nich (zwłaszcza tych lepszych) jest odblokowana dopiero po osiągnięciu odpowiedniego poziomu w Klubie.

Jest to fajna gra i wygląda świetnie, ale do singla zdecydowanie się nie opłaca. Radzę poczekać na inne gry, lub na neta:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 00:37, Citkowsky napisał:

nie mam możliwości podłączenia neta do konsoli w chwili obecnej.

Do samego singla ta gierke mozna kupic za 100pln. Nie bez kozery gra nazywa sie DriveCLUB - sporo fajnych rzeczy zwiazanych jest z klubami, a sam dostep do neta zapewnia wiecej zabawy (tzw. face-offs, w ktorych rywalizujesz z graczami o np. jak najwiecej punktow driftu na jakims odcinku czy jak najszybsza predkosc srednia - daje to naprawde sporo zabawy). Do tego dopiero pojawi sie photo-mode, inne warunki atmosferyczne (deszcz!) czy replaye. Albo zalatw sobie neta albo czekaj na GT7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

Słyszałem też o grze THE CREW ale tu znów nazwa wskazuje, że gra będzie nastawiona na multi.
Nawet jak będę miał neta na konsoli to nie będę grał w multi bo po prostu nie tego szukam.

Lubię po pracy zrobić sobie parę kółek i tyle.

Uszkodzeń nie uświadczę w żadnej z tych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 11:51, Citkowsky napisał:

Uszkodzeń nie uświadczę w żadnej z tych gier?

To zwyczajne arcade, więcej tych uszkodzeń już jest w GTAV na starej generacji niż w tych ścigałkach. Osobiście jestem zdania, że nie ma dobrej ścigałki na PS4 i nie będzie do czasu wyjścia GT albo bliżej Project Cars. Od znajomego słyszałem, że w takim DC jest 50 aut z czego 10 do odblokowania w klubie. Nie masz neta to jeszcze mniej tego jest. Niemniej ten DC jest chyba najlepszym wyborem na tą chwilę, ale z całą pewnością nie za 200zł, nawet połowa z tego to dość dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

Czyli raczej się wstrzymam bo mega napalony nie jestem a za 2 dni zagości u mnie GTA V i będzie w co grać.
Zresztą moje granie ogranicza się do włączenia konsoli 2-3 razy w tygodniu na godzinę czy dwie i tyle.

W takim razie poczekam na jakieś kolejne ,,ścigałki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.. Myślę o zakupie GTA 5 w wersji cyfrowej..
Widzę na allegro dwie interesujące aukcje
http://allegro.pl/grand-theft-auto-v-gta-5-pl-po-polsku-ps4-preorder-i4783089465.html
http://allegro.pl/gta-5-grand-theft-auto-v-pl-po-polsku-ps4-17-11-14-i4772474322.html

Czy to ryzykowne kupowanie? PSN może zablokować mi konto? Nie chcę problemów ale marzy mi sie wersja cyfrowa lub ew pudełkowa ale nie w tak drogiej cenie. Czy ktoś kupował w ten sposób? Jak wygląda sprawa z regulaminem PSN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to konta nie są za to banowane.

Osobiście mam MINECRAFTA kupionego w taki sposób i wszystko śmiga że hoho. Dopóki nie wykasujesz konta/gry i nie będziesz próbował kombinować z kontem to nic nie powinno się wydarzyć. Zawsze możesz spytać sprzedawcę o nurtujące Cię kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten sposób miałem GTA V na PS3 i FH2 na X360 - zero kłopotów, dosłownie zero. Najlepiej jednak znaleźć sobie sprzedawcę, który ma te parę tysięcy ocen i praktycznie same pozytywy. W moim wypadku obaj sprzedawcy mieli ponad 4000 ocen i średnio 99,5 % pozytywnych ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować