Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Możliwe że chodzi o przeciążone serwery? Tak bym obstawiał. Włączy się z powrotem blokada na tą gierkę i może wszystko się pościąga i ustabilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2014 o 13:47, Piotrek_K napisał:

Tak, wiem, ze to photomode.

Wygląda pięknie. Może nadszedł czas aby w końcu kupić tą grę. Trochę połatana, nareszcie są warunki itd, free dlc. Na premierę DC nie zasługiwał aby go kupić. Fajnie, że poprawiają wszystko, ale jednak odór pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włączyłem sobie Norwegię, godzina na 23, BURZA, dużo śniegu i widok z kokpitu. Kosmiczne wrażenia. Fatalna widoczność, im szybciej tym gorzej. Pioruny rozświetlające na moment drogę i potem znowu ciemność. Klimat na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem sobie wczoraj parę godzin w InFamous Second Son, co chwilę dostając jakieś trofea... no i dziwiłem się potem, że w sumie nie widzę tych trofeów nigdzie na swoim profilu.

Rozejrzałem sie uważniej i co się okazało? Jakimś cudem podczas wczorajszej rozgrywki w Infamous dostałem 12 trofeów w Injustice, wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie chyba trafi, właśnie zostałem ofiarą błędu CE-34878-0. Miał ktoś z posiadaczy PS4 taką sytuację? Pojawił się przy próbie uruchomienia GTAV. Restart nie pomógł, wywaliłem i instaluję od nowa (grę) może coś to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 22:48, Damianuss1 napisał:

i instaluję od nowa (grę) może coś to da.

Pomogło ufff, ale czytam też, że ten błąd po pierwszym pojawieniu lubi się powtarzać coraz częściej. Może będę miał tyle szczęścia i mnie da on spokój :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mnie to spotkało około 23. Poczytałem na forach PS4 i masa ludzi miała ten problem, który sam ustąpił. Ja osobiście przeczekałem i już mogłem grać. Wcześniej nawet do ekranu ładowania gra nie docierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 02:32, Diverso napisał:

ładowania gra nie docierała.

Najgorsze, że to dziadostwo ponoć sejwy kasuje niekiedy więc trzeba się dodatkowo zabezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 11:14, Citkowsky napisał:

rzeczywiście warto kupić ten tytuł? mam Ps4 i tylko GTA V a chętnie poczułbym next genową
grafikę od początku do końca.


Co do next gena polecam też Infamous Second Son. Baaaardzo ładna gierka, efekciarska, lekka i fajna!:)
Mogę nawet podesłać screeny z gry, jeśli chcesz:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 13:04, Damianuss1 napisał:

Jak teraz dodali te warunki pogodowe i połatali trochę tego DC to zastanawiam się nad
zakupem zwłaszcza, że można już w pudełku wyrwać za 150złociszy.


Też posiadam DC i te warunki pogodowe powinny być od premiery dostępne, a gra dostawałaby wyższe oceny! Jest to pięknie zrobione, po prostu pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie tak. To kawal solidnej gry wyscigowej, z bardzo przyjemnym modelem jazdy. Efekty pogodowe dodaly grze uroku, choc juz wczesniej bylo przeslicznie. Wiadomo, granie tylko w Single Playera zabiera Ci ponad polowe zabawy (multi, wyzwania oraz konkurencje w trakcie wyscigu dodaja grze ogromnego smaczku), ale przy grze bawie sie lepiej niz przy inFamousie: SS - moze dlatego, ze bardziej lubie wyscigi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 23:37, Michu94x napisał:

Połatali już nowego Assasyna, jest w miarę grywalny ?

Mi tam od samego początku gra się całkiem przyjemnie. Mowa o PS4. Z tego co kojarzę to jedna łatka już wyszła, a niedługo wyjdzie i druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjne 12 potraw na PSN poki co bardzo slabe, jeszcze na dobitke dali Destiny...heh...poza The last of Us jesli ktos nie gral (sa tacy?) nie bylo poki co nic ciekawego. Mam nadzieje ze koncowe ''potrawy'' beda lepsze :) Moze Far Cry 4 albo Alien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 00:23, Cykada85 napisał:

Tradycyjne 12 potraw na PSN poki co bardzo slabe

Jeszcze jakiś czas temu widziałem ProEvo 15 za 145zł, słabo? Zobaczymy czy będzie coś ciekawszego jeszcze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować