Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2014 o 19:36, Chlorofil napisał:

Jak dbacie o swoje konsole ? Ja praktycznie co 2-3 dni przecieram ją z kurzu, który niesamowicie
przylega do konsoli. Martwi mnie jednak, że to za mało. Co polecacie ?



Ja ręką kurz zbieram. Po zwykłej szmatce konsola cała byłaby w rysach. Trzeba być jakąs specjalną ale nie mam kasy na to:P
Nic więcej z nią nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 19:36, Chlorofil napisał:

Jak dbacie o swoje konsole ? Ja praktycznie co 2-3 dni przecieram ją z kurzu, który niesamowicie
przylega do konsoli. Martwi mnie jednak, że to za mało. Co polecacie ?


Nałogowe czyszczenie konsoli, może jej nawet zaszkodzić, ja przecieram z kurzu od czasu do czasu, ogólnie to Sony nie poleca przecierania konsoli niczym innym jak najwyżej wilgotną szmatką, żadne detergenty itp. nie są mile widziane.

Jednak mam zamiar w najbliższym czasie dokładnie wyczyścić ją sprężarką powietrze, konsolka u mnie stoi już rok więc wypadałoby :D, co ci także polecam jeżeli konsolka jest już u ciebie z mniej więcej rok czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 19:45, Citkowsky napisał:

Ja ręką kurz zbieram. Po zwykłej szmatce konsola cała byłaby w rysach. Trzeba być jakąs
specjalną ale nie mam kasy na to:P
Nic więcej z nią nie robię.


Niestety za późno się zorientowałem ;) Widać na mojej mikro ryski pod światłem sztucznym niestety.

Konsolkę mam pół roku więc na razie nie czyścić jej sprężonym powietrzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 19:36, Chlorofil napisał:

Jak dbacie o swoje konsole ? Ja praktycznie co 2-3 dni przecieram ją z kurzu, który niesamowicie
przylega do konsoli. Martwi mnie jednak, że to za mało. Co polecacie ?

Ja staram się codziennie ją przelecieć w 10 sekund kurzawką, taka kolorowa szczotka do kurzu. Jest tak delikatna, że nic nie rysuje. I ogólnie raz w tyg przecieram taką miękką szmatką (czyściwem lakierniczym, ale nie jakieś pozszywane gacie tylko coś jakby taka mięciusia szmateczka białego koloru, nie ręcznik). Służy do polerowania karoserii więc również niczego nie porysujesz. Ogólnie jednak polecam tą kurzawkę, najszybciej i efekt jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2014 o 19:56, Chlorofil napisał:


Konsolkę mam pół roku więc na razie nie czyścić jej sprężonym powietrzem ?


Nie ma potrzeby, najlepiej byłoby to robić w jakichś dłuższych odstępach czasu, dlatego ja zamierzam robić to co rok wg. mnie jest to optymalny czas ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa wam normalnie PSN? Udało mi się jakoś zalogować, ale nie mogę grać w nic online, a nawet w SINGLE PLAYER w BF4, bo system nie może zweryfikować licencji na grę...
Next gen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 6 gier z PSN i nie moge zagrac w zadna z nich bo oczywiscie zeby grac w single to musze byc zalogowany w PSN. Nigdy tego nie zrozumiem co za idiota to wymyslil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info dla wszystkich tych, którzy nie mogą zalogować się do PlayStation.

PlayStation Network, zostało prawdopodobnie zdedosowane przez Lizard Squad.

Spoiler

Xbox także padł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 20:07, PrinceLaCroix napisał:

Nie ma to jak mieć świeta i sporo wolnego czasu, a nie móc grać : D.


Polecam obserwować, twittera Lizard Squad, tam znajdziesz najszybciej informacje dotyczące stanu sieci obu konsol :D.Bo jak na razie gram i większość polskich portali śpi.

Samo PlayStation także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 20:17, PrinceLaCroix napisał:

Akurat Gram to o wszystkim zawsze informuje na końcu.

Chyba, ze mowimy o sukcesach XBOne.

Az dziwne, ze jeszcze widac nie wspomnieli o problemach Sony ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 19:57, woko27 napisał:

Działa wam normalnie PSN?

Przy odpalaniu konsoli parę godzin temu, wyskoczyło mi okienko z informacją o niedostępności serwerów PSN, czy coś w ten deseń. Nie zwróciłem na to uwagi, bo w multi gram bardzo sporadycznie, ale to może być jakaś wskazówka co do twojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 20:03, Cykada85 napisał:

Mam 6 gier z PSN i nie moge zagrac w zadna z nich bo oczywiscie zeby grac w single to
musze byc zalogowany w PSN. Nigdy tego nie zrozumiem co za idiota to wymyslil.


Trzeba mieć aktywowaną konsolę jako podstawową dla konta, żeby nie sprawdzało licencji i dało się grać offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2014 o 01:31, woko27 napisał:

Trzeba mieć aktywowaną konsolę jako podstawową dla konta, żeby nie sprawdzało licencji
i dało się grać offline.


I teraz kolejna rzecz ktora wspaniale sony zrobilo. Otoz moja pierwsza konsola popsula sie po miesiacu, oczywiscie oddalem ja na gwarancji, Sony chcialo ja przetestowac wiec moje konto na niej pozostalo, powiedziano mi ze zostanie usuniete. Do tej pory nie moge ustawic drugiej konsoli jako podstawowa bo wyskakuje komunikat ze juz inna konsola zostala ustawiona pod to konto. Wniosek? Nie usuneli mojego konta, mimo ze dzwonilem do nich i pisalem maila. Mowie Ci ja mam z nimi stycznosc przynajmniej raz w tygodniu w pracy i w Sony pracuja takie debile ze kazda rzecz musze zawsze setki razy powtarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2014 o 10:17, Cykada85 napisał:

I teraz kolejna rzecz ktora wspaniale sony zrobilo. Otoz moja pierwsza konsola popsula
sie po miesiacu, oczywiscie oddalem ja na gwarancji, Sony chcialo ja przetestowac wiec
moje konto na niej pozostalo, powiedziano mi ze zostanie usuniete. Do tej pory nie moge
ustawic drugiej konsoli jako podstawowa bo wyskakuje komunikat ze juz inna konsola zostala
ustawiona pod to konto. Wniosek? Nie usuneli mojego konta, mimo ze dzwonilem do nich
i pisalem maila. Mowie Ci ja mam z nimi stycznosc przynajmniej raz w tygodniu w pracy
i w Sony pracuja takie debile ze kazda rzecz musze zawsze setki razy powtarzac.


A używałeś trybu uśpienia konsoli? Bo powiem szczerze, że chyba od tego zależy większość zepsutych konsol. Ja mam swoje PS4 od sierpnia i pierwsze co zrobiłem to całkowicie dezaktywowałem tryb uśpienia. Pada ładuję zwykłą ładowarką od Nokii. Mój kolega, który kupił PS4 dokładnie w tym samym sklepie (agito), używał trybu uśpienia i w październiku konsola powędrowała na gwarancję (powód: samowysuwające się płyty podczas grania).

A pamiętam jak jakiś geniusz z tego tematu podpowiadał, żeby najlepiej NIGDY nie wyłączać konsoli, tylko zawsze przełączać ją w tryb uśpienia -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2014 o 12:14, Iverson7 napisał:

Wiadomo coś kiedy PSN będzie dostępne mniej więcej?



Playstation napisało na twitterze, że ich technicy ciężko pracują (ta jasne :D) nad tym aby sieć była dostępna.Niestety nie ma niczego na temat czasu w którym mogą zakończyć pracę.

Trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować