Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Używa ktoś nakładek na analogi takich jakie można kupić na allegro?Wygodne to to? I czy jest jakaś duża różnica,poza ceną,między tymi oryginalnymi nakładkami,a innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 20:44, Iverson7 napisał:

Używa ktoś nakładek na analogi takich jakie można kupić na allegro?Wygodne to to? I czy
jest jakaś duża różnica,poza ceną,między tymi oryginalnymi nakładkami,a innymi?


Oryginalne szybko się ścierają i schodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 20:44, Iverson7 napisał:

Używa ktoś nakładek na analogi takich jakie można kupić na allegro?Wygodne to to? I czy
jest jakaś duża różnica,poza ceną,między tymi oryginalnymi nakładkami,a innymi?


Używam od momentu, kiedy mi się oryginalne analogi starły. Nie mam nerwów, by się użerać z Sony i czekać miesiąc na wymianę pada. Kupiłem za bodaj 4 zł i gra się całkiem okej. Po jednym-dwóch dniach można się przyzwyczaić do nakładek. No i nic już się nie zetrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli,że teoretycznie mogę zareklamować pada na starte grzybki? :D
Nawet do głowy by mi to nie przyszło,ale chyba masz rację gra nie warta świeczki,trzeba na allegro na zakupy wyruszyc ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 21:40, Diverso napisał:

To zależy od wersji pada. Ja mam ten ze ścierającej serii, ale mój kolega ma już z trwalszymi
grzybkami.


O, to dobrze wiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 21:49, Iverson7 napisał:

Czyli,że teoretycznie mogę zareklamować pada na starte grzybki? :D

>

Można, przy czym Sony mi kazało zwrócić się do sklepu, bo tak niby szybciej. W sklepie oczywiście powiedzieli, że szybciej będzie przez Sony. Tym samym poddałem się i Allegro mnie zbawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 21:49, Iverson7 napisał:

Czyli,że teoretycznie mogę zareklamować pada na starte grzybki? :D
Nawet do głowy by mi to nie przyszło,ale chyba masz rację gra nie warta świeczki,trzeba
na allegro na zakupy wyruszyc ;).


Pewnie że możesz, ale pad wędruje do serwisu we Francji i podobno jego pobyt tam,do krótkich nie należy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2015 o 20:54, Snafu napisał:

Orientuje się ktoś, czy w tych zestawach z GTA V, są pady z tą lepszą, grubszą gumą na
analogach?


Mam taką konsolę kupioną w bundlu z GTA w dzień premiery tejże gry. Kolor biały. Zero problemów ze zbyt szybkim zużywaniem się gumek na analogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie masz pada z nieścierającej serii. Ja mam konsolę od sierpnia, a lewy grzybek jest już w środku porządnie wytarty. Serię pada można sprawdzić na kodzie kreskowym z tyłu. Wydaje mi się, że wszystko zależy od 3 końcowych cyfr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 00:06, Damianuss1 napisał:

Nie rozumiem tego zużywania się gumek na gałach. Gram już, a gram i są całe, wyglądają
na całe. Może grajcie ludzie w jakiś rękawiczkach?


Ależ nie o to chodzi :P Widzisz, tu nie chodzi o jakieś ryski czy zatarcie(te najzwyczajniej w świecie nie robią na mnie wrażenia) ale pytam o ścieralność analogów. Dlaczego? Kolega kupił na premierę PS4, dwa-trzy miesiące po premierze guma prawie całkowicie się starła, do samego plastiku na analogach. Sorry, ale to już przesada ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już dzisiejsza oferta PS+?
Jeśli tak, to czy PSN w ogóle działa, po ponoć znowu są problemy ... U mnie nie działał nawet wtedy, gdy problemów oficjalnie już nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 17:02, lis_23 napisał:

Jest już dzisiejsza oferta PS+?
Jeśli tak, to czy PSN w ogóle działa, po ponoć znowu są problemy ... U mnie nie działał
nawet wtedy, gdy problemów oficjalnie już nie było.


Jest
PS4:
Infamous: First light

The Swapper

Na gramie są już informacje dotyczące awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować