Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2015 o 20:24, Renzov napisał:

A to nie jest tak, że ten kod działa na całą zawartość koszyka?


działa. chodzi tutaj o to, że kod działa od momentu, od którego wszystkie promocje się skończyły (nie licząc tej teraz, która jest słabiutka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 20:25, MrGregorA napisał:

działa. chodzi tutaj o to, że kod działa od momentu, od którego wszystkie promocje się
skończyły (nie licząc tej teraz, która jest słabiutka)


swoja droga jak gra w promocji kosztowała 100zł i ktos jej nie kupił bo czekał na kod aby znizyc o 10zł to jest troche żałosne ;P mi to nieprzeszkadza akurat i tego 10% nie wykrozystam teraz ani pozniej. Kupuje tylko jak są promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 20:25, MrGregorA napisał:

działa. chodzi tutaj o to, że kod działa od momentu, od którego wszystkie promocje się
skończyły (nie licząc tej teraz, która jest słabiutka)

Nie przeczę, że oferta Sony jest do luftu, pytam tylko, bo pamiętam, że była wokół tego niezła burza swego czasu.
Z drugiej strony nie szczególnie mnie to boli, gry, które chcę mieć, mam, a żeby kupować coś na siłę musiałbym dostać zniżkę >60%, a to już się kompletnie Japońcom nie kalkuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zawodach Driveclub każda trasa jest w biały dzień i słonecznie? Można gdzieś włączyć jakąś auto zmianę pogody w tych wyścigach czy opcja ta jest dostępna tylko w przypadku tworzenia własnego rajdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem dzisiaj dumnym posiadaczem czarnulki :) Byłem w szoku jak znajoma mnie wyciągnęła do saturna i powiedziała, żebym wybrał swój egzemplarz :)) Do tego fakt, że gość od saturna akurat wpakował za darmo Far Cry 4 LE do zestawu ;p Do tego wybrałem The Last of Us w wersji zremasterowanej + PS Plus na trzy miesiące :P

Z tym pytanie. Komuś też tak cienko chodzi psn czy tylko mi ? Nie mogę się wbić w ogóle do sklepu i zrealizować kodu ... Jakie sa teraz dostępne gry w ramach abonamentu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 13:15, zerohunter napisał:

Ten oryginalny headset tak słabo odtwarza muzykę, czy tylko mi się zdaje?


ten niby 7.1? wiekszosc osob powie ze gra super, bo wystarczy im zalewajcy inne dzwieki rozregulowany bass, ale jesli jestes w stanie rozpoznac dobre sluchawki i slabe, to niestety będzie to dla Ciebie rozczarowanie. Ja na co dzień uzywam ie8 i musze powiedziec, ze przesiadka boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 14:53, zerohunter napisał:

Chodzi mi o tą pojedyńczą słuchawkę:D

Sony powinno się wstydzić umieszczając ją w pakiecie razem z konsolą :p, więcej chyba mówić nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 13:15, zerohunter napisał:

Ten oryginalny headset tak słabo odtwarza muzykę, czy tylko mi się zdaje?


1 słuchawka to już wystarczający powód by stwierdzić, że to słaby sprzęt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 13:15, zerohunter napisał:

Ten oryginalny headset tak słabo odtwarza muzykę, czy tylko mi się zdaje?


Ten headset jest stworzony do odbierania dźwięku z imprezy.Przynajmniej ja go tak używałem dopóki nie kupiłem normalnych słuchawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2015 o 13:17, hans_olo napisał:

Znajoma? Wstydzisz/boisz się powiedzieć dziewczyna:P?


Nie wstydzę się niczego. To jest moja znajoma i to wszystko. Dziewczyna by mi czegoś takiego nie kupiła, bo wiedziała by, że potem nie mogła by nic ze mną zdziałać po południu :) Widzę, że gry są automatycznie instalowane na dysku twardym. To nowość w porównaniu do xboxa, którego miałem..

@Hepe - z tego co wiem, to jest to tylko mikrofon a nie słuchawki do jako takiego odsłuchu z pada. Nawet mikrofon nie działa. Próbowałem i niestety konsola nie rozumie lub mikrofon nie działa w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jutro kupuję PS4 i jednego się obawiam, więc postanowiłem o to zapytać.

Miałem PS3 i na moim telewizorze krawędzie były wyraźnie ostre. Nie dziwiłbym się, gdyby telewizor nie był w FullHD, ale był i gdy odpalałem na PC gry w takiej rozdzielczości, to krawędzie były ładne.
Na PS4 ponoć rozdziałka jest wyższa, ale... byłem w Media Expert, podłączone było PS4 i krawędzie były tak samo ostre jak na moim TVku i to na PS3. Czy muszę zmieniać TV? Powtórzę, TV jest w fullHD. Czy wystarczy coś poprzestawiać z poziomu konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, zależy to od matrycy. U mnie nie ma problemu z obrazem a mam tv 32 calowy od Toshiby. Najtańszy model na rynku. Naprawdę ładny obraz. Spróbuj pogrzebać w ustawieniach konsoli bądź telewizora. Ostatecznie na jakość sygnału wpływa też okablowanie. Używasz hdmi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 14:11, Kirabaxior napisał:

Tylko tu jest właśnie pytanie z tą matrycą. Bo na PC w Full HD wygląda to naprawdę ekstra.


Masz na myśli monitor podłączony do konsoli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować