Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2014 o 13:04, Diverso napisał:

Przecież z odległości dwóch metrów nie da się ogarnąć wzrokiem całego ekranu 50 calowego.

Da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 20:27, Damianuss1 napisał:

Grał kto w Life is Strange? Właśnie ściągam demko i obadam sobie bo ciekawie się zapowiada.


Jest dostępne na PS''ie?Jeżeli tak, to zaraz obczaję.Dzięki za info ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2015 o 20:51, Hepe napisał:

Jest dostępne na PS''ie?Jeżeli tak, to zaraz obczaję.Dzięki za info ;).

Właśnie ograłem, zapowiada się kawałek świetnej opowieści. Efekt Motyla i te sprawy, uwielbiam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Aktualizacja Driverclub - Edycja PlayStation Plus " - 104 zł - czy to jest pełna wersja gry, czy najpierw muszę zakupić grę i dopiero wtedy mogę zakupić ową aktualizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 18:03, lis_23 napisał:

" Aktualizacja Driverclub - Edycja PlayStation Plus " - 104 zł - czy to jest pełna wersja
gry, czy najpierw muszę zakupić grę i dopiero wtedy mogę zakupić ową aktualizację?


To jest teoretyczny upgrade z wersji DC PS Plus, ktora to sie nie ukazala :P

Jesli masz PS plusa to kupujesz ta aktualizacje i masz pelna wersje DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2015 o 18:20, Kamiloos napisał:



To jest teoretyczny upgrade z wersji DC PS Plus, ktora to sie nie ukazala :P

Jesli masz PS plusa to kupujesz ta aktualizacje i masz pelna wersje DC.


A czy gra jest bardzo trudna? Tzn. czy fan raczej arkadowych ścigałek, jak NfS sobie poradzi, czy bliżej temu do GT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 18:29, lis_23 napisał:

A czy gra jest bardzo trudna? Tzn. czy fan raczej arkadowych ścigałek, jak NfS sobie
poradzi, czy bliżej temu do GT?


Po ostatniej aktualizacji poziom trudnosci jakby nieco sie obnizyl, przywalenie w bande przy 200 km/h juz nie zatrzymuje zamochodu niemal do zera. GT To nie jest na pewmo, ale tez nie przejdziesz calej gry nie spuszczajac nogi z gazu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 18:29, lis_23 napisał:


>
>
> To jest teoretyczny upgrade z wersji DC PS Plus, ktora to sie nie ukazala :P
>
> Jesli masz PS plusa to kupujesz ta aktualizacje i masz pelna wersje DC.

A czy gra jest bardzo trudna? Tzn. czy fan raczej arkadowych ścigałek, jak NfS sobie
poradzi, czy bliżej temu do GT?


jak najbardziej arkejdowy styl jazdy. swietne uczucie predkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2015 o 18:50, Kamiloos napisał:


Po ostatniej aktualizacji poziom trudnosci jakby nieco sie obnizyl, przywalenie w bande
przy 200 km/h juz nie zatrzymuje zamochodu niemal do zera. GT To nie jest na pewmo, ale
tez nie przejdziesz calej gry nie spuszczajac nogi z gazu :P


A czy zwolennik single playera ma tu czego szukać? ( nie cierpię multi, osobiście skazałbym na banicję tego, który w ogóle wtmyślił tryb multi player za to, że przez niego gry w singlu są krótkie i słabe, a sam singiel staje się tylko słabym dodatkiem do multi ;) ;) ) Jest jakaś kampania? Są pojedyncze wyścigi, jakieś wyzwania, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 21:27, lis_23 napisał:

;) ) Jest jakaś kampania? Są pojedyncze wyścigi, jakieś wyzwania, itp?

Masz normalnie singla w postaci różnych zawodów. Otwierają się okienka i jedziesz każdy wyścig, odblokowujesz następne itd. Nie ma tutaj żadnego scenariusza itd. Możesz też sobie sam stworzyć swój wyścig na określonej trasie, porze dnia itd. Koledzy mówią, że jest łatwiej, niemniej jeden poważniejszy błąd w jakimś wyścigu typu od A do B i praktycznie jesteś spalony. Za cenę z Plusa warto. Nie zapomnij sobie pościągać darmowych autek ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już prawdziwy mętlik w głowie ....
Byłem w sklepie z nowymi i używanymi grami na PS3, PS4 w celu zakupienia kodów do PSN i pytałem o tę wersję Driverclub z PSN i tam mi powiedzieli, że to nie jest pełna wersja gry, tylko jej aktualizacja ...
U nich używana, premierowa wersja gry kosztuje 120 zł i teraz nie wiem, czy kupić używkę, która się spatchuje do najnowszej, czy ryzykować i brać tę aktualizację z PSN za 104 zł w nadziei, że to będzie jednak pełna wersja gry, a nie łatka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszą jakoś dziwnie w tym sklepie, że nie wiadomo w ogóle o co chodzi. Jak dla mnie to jest to zwyczajnie pełna wersja dla Plusowiczów. Waży tyle samo co ta normalna dostępna za 169zł bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 13:18, Damianuss1 napisał:

Napiszą jakoś dziwnie w tym sklepie, że nie wiadomo w ogóle o co chodzi. Jak dla mnie
to jest to zwyczajnie pełna wersja dla Plusowiczów. Waży tyle samo co ta normalna dostępna
za 169zł bodajże.


Normalnej, premierowej edycji nie ma na PSN, jest tylko ta PS+ - z tego co znalazłem na necie, to jest to oferta dla posiadaczy abonamentu PS+ tylko z tym wyjątkiem, że gra nie zniknie z konta po wygaśnięciu abonamentu, czyli jest to raczej pełna wersja gry - 15GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 13:30, Damianuss1 napisał:


W PSN w konsoli nie ma, może dlatego, że mam PS+?
Szukałem też ręcznie / wyszukiwarka i jest, ale bez możliwości nabycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykla, premierowa wersja na PSN NIE JEST dostepna jak masz obecnie abonament PS+.

Smialo bierz PS+ Upgrade za 104 PLN i bez zadnych obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 12:48, lis_23 napisał:

Byłem w sklepie z nowymi i używanymi grami na PS3, PS4 w celu zakupienia kodów do PSN
i pytałem o tę wersję Driverclub z PSN i tam mi powiedzieli, że to nie jest pełna wersja
gry, tylko jej aktualizacja ...

To jest pełna wersja. "Aktualizacja", bo miała aktualizować to pośmiewisko zwane "PS Plus Edition" do pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy warto brać " Lara Croft and the Temple of Osiris " z seasons pass, czy brać podstawową wersję gry?
Co w ogóle wnosi sp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować