Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Tak, dokładnie tak. W przypadku moich słuchawek zadziałało [a bezpośrednim wejściem L/P łapać nie chciały]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanko. W przyszłym tygodniu jadę na mały turniej w PES-a 2015 na PS4. Turniej malutki, więc każdy lepiej żeby miał swojego pada. I tu mam problem, mam tylko PS3 - czy pady od PS3 odnajdą się w PS4? Znalazłem w sieci sprzeczne informacje na ten temat, jedni piszą że nie ma szans. Z drugiej strony jeśli znajdzie się połączenie przez bluetooth to wszystko hula. Doradzi ktoś? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, pad od ps3 nie działa na ps4.Na odwrót jak najbardziej chociaż w nie każdej grze.

Na PS4 jest ten problem, że nawet żadnych zamienników nie ma ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jako, ze będąc aktualnie w Niemczech mam możliwość po okazyjnej cenie nabyć 3 pierwsze części Resident Evil na PSX to pytanie brzmi czy odpale te gry na swoim PS4 ? Czy dalej najnowsza konsolka nie potrafi tego odczytac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 00:36, Longer napisał:

Witam jako, ze będąc aktualnie w Niemczech mam możliwość po okazyjnej cenie nabyć 3 pierwsze
części Resident Evil na PSX to pytanie brzmi czy odpale te gry na swoim PS4 ? Czy dalej
najnowsza konsolka nie potrafi tego odczytac :/


PS4 nie ma wstecznej kompatybilnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2015 o 00:49, Kamiloos napisał:

PS4 nie ma wstecznej kompatybilnosci.


Ehh tak też myślałem :/ wielka szkoda, trochę tytułów było z szaraka na półce ale zagrywało się na ps3 niestety sprzedałem :/ dziwna sprawa że nowa konsola nie ma wstecznej kompatybilności. To samo rozumiem dotyczy wersji cyfrowych z PS1 Classic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 00:56, Longer napisał:

Ehh tak też myślałem :/ wielka szkoda, trochę tytułów było z szaraka na półce ale zagrywało
się na ps3 niestety sprzedałem :/ dziwna sprawa że nowa konsola nie ma wstecznej kompatybilności.
To samo rozumiem dotyczy wersji cyfrowych z PS1 Classic ?



Jesli bylaby wsteczna kompatybilnosc to nikt nie zainteresowalby sie Playstation Now :) Klasykow nie ma na PS4 storze, wiec nie ma nawet jak ich kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 14:49, Szczep07 napisał:

Gdzie można tanio kupić nowego Dualshocka 4? I czy nadal występują problemy ze ścierającymi
się gałkami?

Na alledrogo. Z tymi gałkami to trudno pewnie powiedzieć. Ja już mam PS4 kilka miechów i pad z zestawu trzyma się bardzo dobrze, gumeczki to samo. Może szukaj jakiś białych wersji tego pada, kojarzę że to jakiś nowszy build musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 14:49, Szczep07 napisał:

Gdzie można tanio kupić nowego Dualshocka 4? I czy nadal występują problemy ze ścierającymi
się gałkami?


po pewnym czasie wyszedł nowy model pada z lepszymi grzybkami. ale kupując teraz, to loteria, czy trafisz na starą czy nową wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co myślicie o headsetach do PS4 z allegro? Wyglądają jak chiński szajs, i ciekawe jak brzmi mikrofon. Może polecacie jakiś headset ze słuchawkami do PS4 z wyjściem stereo? Mam w domu słuchawki z mikro, ale one mają dwa podłączenia, oddzielne na słuchawy i oddzielne na mikrofon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem pierwszy epizod Life is Strange, niech szlag trafi tego kto wymyślił te pieprzone odcinki. Sama gra jest naprawdę świetna, kolejny odcinek dopiero za miesiąc :/. Przy okazji za ścieżkę dźwiękową należą się duże brawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z takim grami czekam do czasu kiedy wszystkie epizody wyjdą.Gdybym ogrywał każdy epizod jak wychodzi, to pewnie połowę bym zapomniał xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 16:53, Hepe napisał:

Ja z takim grami czekam do czasu kiedy wszystkie epizody wyjdą.Gdybym ogrywał każdy epizod
jak wychodzi, to pewnie połowę bym zapomniał xD.

Ja zwyczajnie nie wytrzymam. Podobnie jak przy np TWD albo Wilku. Co do przypomnienia sobie, w produkcjach od Telltale robili tak, że jak odpalałeś kolejny epizod to była przypominajka z poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka jest jakaś upośledzona, czy to tylko moje odczucie?

Nie przewija płynnie, laguje, przycina całość przy otwieraniu nowych stron w tle, jak są otwarte to nawet przy pisaniu za pomocą żyroskopu potrafi lagować, a na dodatek strony nie są otwarte, bo się przeładowywują, pal licho te nowo otwarte, ale przeskakuję z jednej na drugą i muszę szukać gdzie to ja byłem.

No i hit, jak odtwarzam filmiki z yt to w połowie się wyłaczają z komunikatem "za mało pamięci masowej systemu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować