Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Z tego co kojarzę jakiś czas temu Sony zapowiedziało "śmiechu wartą" reedycję FFVII na PS4. Nie ma jej na naszym sklepie jeszcze od tego czasu? Widzę, że jest tylko klasyk z PSone dostępny jedynie na PS3, PSP i chyba Vitę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie w tym roku, z tego co pamiętam.

Co do The Order. Po pierwszej recce autor powiedział, że gra jest na ok. 8 godzin i grał na poziomie łatwym. To jak to już w końcu jest?
Sam już nie wiem o co chodzi developerom. Kiedyś singla Battlefield 3 zapowiedzieli na 12 godzin, a trwał ze 3 godziny. Może im chodziło, że przejście na wszystkich poziomach trudności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2015 o 13:59, Kirabaxior napisał:

Masz preordera?

Nie i chyba sobie odpuszczam bo właśnie był wysyp recenzji i gra wypada naprawdę średnio. Często bazuję na recenzjach z Kotaku i jak można zauważyć jest ono na "Nie". Szkoda, czekamy więc na BB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2015 o 17:18, Kirabaxior napisał:

No ja podobnie. Kiedyś się zagra na pewno, ale nie teraz.


to jest moje podejście do gier średniawych, ktore jednak w jakiś sposob mnie interesują. za 4 lata na aukcjach będzie można kupić za 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz pelno streamow z The Order i na wszystkich jest sciety ekran u gory i na dole...nie zauwazylem tego wczesniej, czyzby to samo co w Evil Within?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nawet gry dobre ale nie mocarne szybko tanieją. The Crew na które poluje można już dostać za 120zł jak dobrze pójdzie.

A The Order naprawdę średnie oceny... przewaga szóstek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2015 o 22:01, Dared00 napisał:

Yup, The Order leci w 1920x800.


heh, dobrze ze mam loyality card level 3 w gamestopie to moge w ciagu tygodnia oddac gre i oddadza mi cala kase, a ze gra dluga nie jest...to zdaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 13:33, Kirabaxior napisał:

Za te 124zlł? Bodaj w neonecie teraz jest za 99zł podstawka w pudełku :)

Za 111, z tym że to jest wersja premium. W sklepach po 2 paki + w pudełku jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 3 h grania w The Order i musze przyznac ze gra bardzo mi sie podoba. Poki co nie zauwazylem przerostu QTE nad walka jest to dosc dobrze zbalansowane, zobaczymy jak dalej. Grafika jest niesamowita mimo scietego ekranu, mimika twarzy i dialogi mistrzostwo swiata, nawet jest sie z czego posmiac czasami. Szkoda tylko ze chyba nie mam wersji europejskiej gry tylko UK i jest tylko po angielsku. Mimo ze nie mam problemu z tym jezykiem to mowia oni czasami jakby starodawnymi zwrotami, rozumiec rozumiem sens wypowiedzi ale nie kazde slowo znam. Poki co do mnie przemawia ta gra bardzo pozytywnie nawet jakby miala trwac 5 h to jesli bedzie trzymala taki poziom jak do tej pory to bedzie to fascynujace kilka godzin :D Jedyny zarzut mam co do trudnosci gry, poki co nie zginalem ani razu a gram na Hard. Walka jest dosc intuicyjna, szybko sie w nia wczuwa i daje wiele frajdy :) Naskrobie moze cos wiecej wieczorem jak pogram wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nieźle. Ja to nie wiem, czy znowu mam ochotę grać w BFa. W trójkę się nagrałem, a w Hardlajna nie wygodnie mi się grało na konsoli. A Resoguna grałeś? Bo chwalą i jest za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2015 o 15:49, Kirabaxior napisał:

Też nieźle. Ja to nie wiem, czy znowu mam ochotę grać w BFa. W trójkę się nagrałem, a
w Hardlajna nie wygodnie mi się grało na konsoli. A Resoguna grałeś? Bo chwalą i jest
za grosze.

Mi właśnie brakowało Bfa. Na Xboxsie dawno już mi się Gold skończył więc w 3 nie mam jak pośmigać. 4 olałem, ale za taką cenę już chyba warto i to jeszcze z premium. W Hardline na pewno nie zagram na premierę, polityka EA jest trochę chora bo z premium te ich Bfy kosztują masakryczne sumy, a same podstawki są droższe na nowe konsole niż exy od Sony. Najlepiej będzie zaczekać właśnie na taką promocję All in One. Co do Resoguna, nie bardzo mnie interesują tego typu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować