Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2015 o 21:45, Niflheim napisał:

Ta gra nie może się nie udać.


Zobaczymy, mam nadzieję, że w końcu wyjdzie coś dobrego.

Chyba, że będzie silky smooth 20 FPS ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 18:41, Piotrek_K napisał:

Bloodborne? BLOODBORNE!!

Damn, istny hardkor. Po tym miernym The Order nareszcie przylatuje coś z wielkim pi********m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 02:20, hans_olo napisał:

Ja jeszcze nie grałem, ale na ile wiem, to w 1886 nie było jeszcze morderstw Rozpruwacza.
Są poszlaki w postaci podobnie brzmiących nazwisk kilku zmarłych osób, ale to czysta
abstrakcja, ponieważ nie zmarły one w wyniku zabójstw. Whitechapel to dopiero 1888.


W grze

Spoiler

nie pokonujesz goscia ktory jest odpowiedzialny za ''rozpurwanie'' ludzi

w Londynie, wiec moze w drugiej czesci bedzie juz 1888r i wtedy bedzie on nazywany ''Kuba rozpruwaczem.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem miejsce zamieszkania.
Wreszcie mam szybki, stabilny net.
Chciałbym wreszcie zasmakować gry online na mojej białej ps4;)

Na allegro widzę, że sprzedają konta z ps plus na 14dni po 3zł. O co tu chodzi?

Czy taki kod umożliwi mi grę online w GTA V czy są tu jakieś obwarowania przy takich krótkich kodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2015 o 17:13, Kirabaxior napisał:

To są kody które kiedyś były rozdawane za darmo. Jeśli raz użyłeś takiego keya na swoim
koncie, to drugi raz go nie użyjesz.


w treści aukcji podane jest, że sprzedaż dotyczy KONTA z aktywnym ps plus na 14dni. Żadne kody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, konta, nie doczytałem. Anyway to jest zapewne puste konto z tym darmowym kluczem już aktywowanym. Nie ma żadnych przeszkód by grać Online(tylko pamiętaj, że postacie w GTA Online przypisują się do konta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w sklepie sony 14 dni plusa -trial- jest za darmo* *w sensie musisz podac karte dla weryfikacji, + 2/5 zlotych na karcie musi byc na czas sprawdzenia karty(?) oraz trzeba sie pilnowac by wylaczyc przedluzenie abonamentu.*
No i konto jest na twoim mailu, a nie czyims? Bo co kupisz za 3 zlote a potem musisz porzucic, bo chyba nie bedziesz uzywal w przyszlosci (typu akywacja dlc, gry kupione, przedluzenie plusa, gry z plusa) konta zalozonego przez kogos?
Zreszta skoro ma 14 dni to musi go aktywowac po tym jak kupisz oferte, a moze to konto na ktorym bylo juz 14 dni plusa tzw. "kolekcjonerskie":P tak jak pudelka z malym napisem kolekcjonerskie, bo klucz steam zuzyty :P
No chyba, ze triala juz nie ma dostepnego na psn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takim razie szarpnę się i kupię za 5 dyszek kod na 90 dni. A w sumie teraz to za 40zł bo na allegro rozdają kupon na 10zł;P 4 dychy z jakąś końcówką to chyba dobra cena za 3 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska na Marzec:

OlliOlli2 (PS4/Vita)
Valiant Hearts: The Great War (PS4)
Oddworld: New ''n'' Tasty (PS4)
CounterSpy (PS3/PS4/Vita)
Papo & Yo (PS3)
Sherlock Holmes: Crimes and Punishments (PS3)

Zaczyna się robić ciekawie. Mam już do ogrania Transistora, First Light, a teraz dochodzi do tego Valiant, na którego się czaiłem już od dawna i Oddworld, którego nie planowałem kupić, ale darowanemu... Powiem szczerze, że sprawdzę nawet to OliOli z czystej ciekawości. Najs Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiacu liczy sie tylko i wylacznie Bloodborne!! Powtarzam po raz kolejny, nie po to kupowalem PS4, zeby grac w indyki czy inne popierdolki - juz nawet tego nie sciagam, bo wiem, ze i tak nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2015 o 21:43, Piotrek_K napisał:

W tym miesiacu liczy sie tylko i wylacznie Bloodborne!!

Oj tak, damn nareszcie coś soczystego i tytuł, dla którego warto było wybrać to PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem zaczyna się gdy te ''popierdołki'' są lepsze od całej dotychczasowej biblioteki gier na wyłączność :P

Ciekawy jestem co z tego BB wyjdzie. Już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2015 o 16:19, Piotrek_K napisał:

of the Fallen za 83pln ;)

Osobiście nie polecam. Pograłem chwilę, ale już nie mam ochoty na powrót do tej gry. Przy okazji zobaczyłem ile pracy włożyli Panowie z FromSoftware grając w Lordsy. Zupełnie inna liga. Zostaw sobie lepiej tą kasę na Bloodborna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować