Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Hej,wyjeżdżam niedługo na parę miesięcy i prawdopodobnie nie będę miał stałego internetu w miejscu do którego jadę,mógłby mi ktoś polecić jakieś gry z dobrym,najlepiej w miare dlugim singlem?
Poza Diablo3,GTA V,assasin black flag,the last of us,killzone,infamous FL.

A i czy taki np. driveclub jest grywalny jako tako bez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2015 o 18:44, Iverson7 napisał:

A i czy taki np. driveclub jest grywalny jako tako bez neta?

Jest grywalny. Jedziesz tak zwany "turniej" albo sam tworzysz swoje wyścigi o określonej porze, pogodzie itd.

Możesz też spróbować Far Cry 4, mi przejście gry zajęło 50h. Może jakaś japońszczyzna? Dynasty Warriors 8, niedługo Bloodborne, Cień Mordoru, Dragon Age Inkwizycja, Samurai Warriors 4. Niedługo jest też premiera Final Fantasy Type-0 i zdaje się FFX/X-2 na PS4. Nie wiem jak wygląda sprawa z tym nowym Dragon Ballem, ale wydaje się na dość długaśny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2015 o 12:52, Kafar napisał:

ZAJEFAJNA zabawa. Serio do 4 w nocy w to ze znajomymi grałem, ciach!


Nie liczac momentu w ktorym wbilem sie do Twojej gry i moja kapsula spadla Ci na glowe, po czym resnalem Ciebie i Twojego kumpla i jego kapsula spadla na moja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic o marcu nie mówili.
Powiedzieli, że na wiosnę.Skoro tak, to wątpię aby wypuścili to w marcu.Obstawiam kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2015 o 12:52, Kafar napisał:

ZAJEFAJNA zabawa.

Dobrze widzę, że można w to grać ''offline'' w dwie i więcej osób przy odpowiedniej ilości padów? Ofc wtedy bez opłacania PS+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2015 o 22:32, Cykada85 napisał:

Nie liczac momentu w ktorym wbilem sie do Twojej gry i moja kapsula spadla Ci na glowe,
po czym resnalem Ciebie i Twojego kumpla i jego kapsula spadla na moja ;D



Hue Hue Hue a akurat to leciało na streamie ;P Ogólnie 1 śmierć jaką miałem w tej grze to od kapsuły kogoś ;P drugą też nie robale a lądownik gdy przyleciał po mnie to wylądował na mnie ;D Zbieram materiały z smiesznych momentów ;P się zmontuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2015 o 23:48, Graffis napisał:

> ZAJEFAJNA zabawa.
Dobrze widzę, że można w to grać ''offline'' w dwie i więcej osób przy odpowiedniej ilości
padów? Ofc wtedy bez opłacania PS+.


Tak. Do tego jeden moze grac na vicie drugi na ps3 i trzeci na ps4 obok siebie ale to juz wiadomo online ale vita dziala tez offline z tego co wiem bo laczy sie z konsola a nie przez net. To jest zdecydowanie gra na granie ze znajomymi lub granie przed jednym TV gdyż kamera jest stała dla każdego więc trzeba się w obrębie jednego ekranu zawsze poruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2015 o 02:44, Kafar napisał:

Tak. Do tego jeden moze grac na vicie drugi na ps3 i trzeci na ps4 obok siebie ale to
juz wiadomo online ale vita dziala tez offline z tego co wiem bo laczy sie z konsola
a nie przez net.

A przyszłościowo myśląc o dokupieniu PS+: można grac w dwie osoby na jednym sprzęcie i dwie przez sieć? Narzeczona po zobaczeniu gameplay''a zareagowała: ''jaaaaaki rozp$*@#)% <3!'' więc wyboru prawie nie mam i będzie trzeba się w to zaopatrzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2015 o 13:43, Graffis napisał:

A przyszłościowo myśląc o dokupieniu PS+: można grac w dwie osoby na jednym sprzęcie
i dwie przez sieć? Narzeczona po zobaczeniu gameplay''a zareagowała: ''jaaaaaki rozp$*@#)%
<3!'' więc wyboru prawie nie mam i będzie trzeba się w to zaopatrzyć :)


Sprawdze to w ciągu kilku dni bo vite mam w pracy ;P z tego co wiem jest to mozliwe gdyż ja grałem z 3 graczami o takim samym nicku tylko z cyferka 1,2 i 3 na końcu ich nicka (wiec musieli grac na jednym koncie czyli jednej konsoli/vicie) a ja dołączyłem do ich gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do grania po prostu z ludźmi przez neta? W inne gry coopowe jakoś dawało radę. A ten wspólny ekran to zapewne po to, by się ludzie nie oddalali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2015 o 23:21, Kirabaxior napisał:

A do grania po prostu z ludźmi przez neta? W inne gry coopowe jakoś dawało radę. A ten
wspólny ekran to zapewne po to, by się ludzie nie oddalali.


No o tym mówiłem, że mogą być dwie osoby przed TV i dwie w innych czesciach świata i wtedy innej drogi niż gra przez neta nie ma. Nie testowałem tego na swoim sprzęcie ale jak opisałem wyżej wymienioną sytuację jako dowód że się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 01:45, Kirabaxior napisał:

Ale czy gra do grania z ludźmi przez neta się nadaje. W sensie, czy ludzie nie wkurzają
za bardzo i nie rozrabiają:P


aaa o to pytałeś, do poziomu trudnosci 6 da się grać, gracze ucząś się tej gry to widać i co raz więcej osób uważa;) masz system ocen graczy jak ktos cie ciagle zabija to oceniasz go i po jakimś czasie może nie mieć z kim grać ;]

powyżej 6 gram na razie ze znajomymi i jest dość ciężko ;) oczywiscie da się masterowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valiant Hearts z plusa pozytywnie mnie zaskoczył. Wcześniej czekałem na jakieś promocje, a nawet jak były to nie kupiłem, a tu widzę okazuje się, że warto byłoby zapłacić. Gra jest naprawdę ciekawa i przy okazji można poznać trochę historycznych faktów. Trochę nie podobają mi się kobiece postaci, wyglądają jak faceci z fryzurami kobiety. Zaraz obok tranzystora tytuł warty uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus w tym miesiącu ekstra. Wszystkie tytuły liznąłem i są świetne. Wczoraj nie mogłem się oderwać od OlliOlli2, dzisiaj tłukłem w Odd World. Oby tak dalej. Szczerze mówiąc to wolę takie tytuły niż duże gry. Bo co dużego chcę to kupuję, a tak to czekam na promocje jeśli chodzi o takie mniejsze gry. I nie zawsze mogę się zdecydować na zakup, także jestem zadowolony :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rynek AAA jest ostatnio (dobra, od dłuższego czasu) strasznie kiepski i odtwórczy, nic dziwnego, że szukają czegoś nowego. Przynajmniej część z nich, bo reszta i tak nosa poza mainstream i gry znanych wydawców nie wychyli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2015 o 11:40, Kafar napisał:

aaa o to pytałeś, do poziomu trudnosci 6 da się grać, gracze ucząś się tej gry to widać
i co raz więcej osób uważa;) masz system ocen graczy jak ktos cie ciagle zabija to oceniasz
go i po jakimś czasie może nie mieć z kim grać ;]

Ekstra pomysł. Kolejne Za, by kupić grę :)

Dnia 09.03.2015 o 11:40, Kafar napisał:

powyżej 6 gram na razie ze znajomymi i jest dość ciężko ;) oczywiscie da się masterowac;)

Ciekawe czy znalazłaby się ekipa z grama? Nie mam headsetu do PS4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2015 o 18:48, Kirabaxior napisał:

Ciekawe czy znalazłaby się ekipa z grama? Nie mam headsetu do PS4 :)


Zadnej słuchawki z mikrofonem nie masz ani od telefonu ani nic a nic ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować