Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2015 o 12:53, Magwisienka napisał:


Nie wiem tylko, czy za taka cene jest to oplacalne... chyba wiecej sensu by mialo kupienie zestawu z GTA V czy Far Cry 4 (sa po okolo 1650-1700 zl) i dokupienie Bloodborne osobno. Za 1900 zl, czyli raptem 50 zl drozej, bedzie konsola + dwie gry. A jesli sie GTA sprzeda, to wyjdzie jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 12:57, Piotrek_K napisał:

We’re also adding more sorting options along with the new ability to remove
games from the Trophy list that have 0% completion


W koncu bede mogl sobie usunac te potworki z Trophy List! Cudnie.


A kiedy to dodadza? Mogli by tez dac opcje zeby pokazywalo kto wchodzi online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się.

Kupiłem sobie dawno DriveCluba po bardzo okazyjnej cenie, ale w wersji US. Założyłem sobie konto na tym regionie, żeby ściągnąć sobie darmowe dodatki i bieżące, świeże bryczki.

Zastanawiałem się nad Season Passem, ale zakup 10$ + 20$ kart doładowujących nie za bardzo się opłaca.

W związku z tym chciałbym sprzedać swojego DC, kupić sobie takiego polskiego i potem walnąć sobie Season Pass.

I tu nasuwa się pytanie. Czy moje postępy w grze będą współgrać z tym DC? Czy będę musiał zaczynać od zera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie utracisz swój stan rozgrywki (chodzi mi o postęp w Online).No chyba, że DriveClub ma swoją własną usługę w której musisz założyć konto przed zagraniem w multi.Jeżeli tak, to może być łatwiej chociaż nie wiem czy to też nie będzie się ze sobą gryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie utracisz postęp, savy (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę) nie działają pomiędzy różnymi wersjami gry.

Krótko mówiąc wersja z US ma inne zapisy których wersja Europejska nie odczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Savy (mam na myśli stan rozgrywki z trybu offline) prawdopodobnie będą działały.Oczywiście jeżeli będą na dysku konsoli.Natomiast na zachowany stan rozgrywki z online nie ma co liczyć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem sobie właśnie demko Ride i nie chce mi się wierzyć, że cdp to u nas wydaje. Kasztan totalny, loadingi są bardzo długie, a sama gra brzydka jak na dzisiejsze standardy. Odbicia w lusterkach i na szybce to jakiś kiepski żart, fizyka przy wypadku nie istnieje. Nasz ziomek cały czas pozostaje w jednej pozycji odbijając się od nawierzchni, a motor sobie sunie jak na lodzie. Mam wrażenie, że panowie z R* lepiej wykonali swoje motocykle w GTAV niż te z Ride. Fajnie, że są licencje, ale to chyba jedyny plus tej produkcji. Fajne są też info przy ładowaniu, szkoda tylko, że można je przeczytać z 10 razy zanim wyścig się załaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2015 o 00:05, Damianuss1 napisał:

loadingi są bardzo długie,

Zagralem dwa razy i nie moglem wytrzymac jak dlugo ta gra sie wczytuja na to co ze soba reprezentuje. Ba, szczytem juz bylo to, ze najpierw wczytuje motor (??) a potem drugi raz cos wczytuje po nacisnieciu ''X'' O_o. Grajac w Ride naprawde docenia sie to co zrobilo Evolution studios, czyli geniusze swoich czasow.

Dnia 19.03.2015 o 00:05, Damianuss1 napisał:

a sama gra brzydka jak na dzisiejsze standardy.

Najlepsze sa lusterka, ktore pokazuja tylko asfalt :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, kupiłem z kolegą Helldivers na spółę (Family Sharing, gra best polecam) i teraz pojawiło się do diversów dlc. 25 za trzy paczki i ciekawi nas czy dlc też można "podzielić się z rodziną"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2015 o 12:22, Cykada85 napisał:

Nie wiem czy ktos juz wrzucal ale jak ktos chce to tu jest kod na Theme do PS4 z Bloodborne

Motyw z tego motywu tak jakoś zaczął mnie drażnić :p. Jest na okładce, taki sam jako theme, identyczny jest w manu gry. Gdzie różnorodność do diaska!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla kogos kto przesiadl sie z XBox360 jest to swietna wiadomosc, ale wiadomo - malkontenci zawsze sie znajda. Nie ma dla nich znaczenia to, ze taki remaster zajmuje sporo mniej czasu I NIE WPLYWA na produkcje nowych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Sony to też dobra wiadomość, ciekawe kiedy dowiemy się czegoś konkretnego o nowym projekcie SM - bez ogólników i zapewnień, że gdzieś tam coś powstaje. Krzyczeć możesz dalej, zobaczymy kiedy wypłynie termin wydania nowej gry.

Bo na tę chwilę na konsoli Sony nie widzę niczego wartego uwagi poza świetnie zapowiadającym się BB, Uncharted 4 kiedy? Za rok? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2015 o 18:14, Niflheim napisał:

God of War III na PS4 14 lipca.

Dla mnie super. Szkoda, że nie pomyśleli o poprzednich częściach. Teraz jeszcze tylko Uncharted do tego :).

Tak przy okazji wchodzę dzisiaj w psn i nie mogę ogarnąć tych naszych cen. Bloodborne za 249zł, cena jak najbardziej okej. Nie wiem czy w pudełku plus przesyłka gdziekolwiek wyjdzie taniej. Nowy tytuł i prawdopodobnie systemseller. Final Fantasy Type-0 EJDŻ DI, gra z PSP, 289zł hehehe.

Serio zastanawiam się nad zakupem Bloodborne z PSNu chociaż pudełko z płytką też bym bardzo chciał mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować