Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Wg tego linka po naciśnięciu trójkąta powinny być jakieś opcje video, a w nich filtry video. Niestety teraz nie mam dostępu do konsoli, by to potwierdzić, a sam nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2015 o 13:49, hans_olo napisał:

Wg tego linka po naciśnięciu trójkąta powinny być jakieś opcje video, a w nich filtry
video. Niestety teraz nie mam dostępu do konsoli, by to potwierdzić, a sam nie pamiętam.

Aż z ciekawości włączyłem film i pod trójkątem jest zwykłe menu z opcjami, nie ma żadnych filtrów.
Są tam opcje audio / video i mam tak:

format wyjścia video - automatycznie
wzmocnienie bieli dla sygnału Y Pb/Cb Pr/Cr - wyłączony
pełny zakres sygnału RGB - pełny
dynamiczna kontrola zakresu - automatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że w aktualnej ofercie dla plusowiczów będzie Never Alone. Przed chwilą wchodzę i widzę, że gry nie ma. Nie ma co, na PS4 w tym miesiącu nieciekawie, damnnnn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2015 o 21:45, Damianuss1 napisał:

Wydawało mi się, że w aktualnej ofercie dla plusowiczów będzie Never Alone. Przed chwilą
wchodzę i widzę, że gry nie ma. Nie ma co, na PS4 w tym miesiącu nieciekawie, damnnnn.

Jest na pewno z poziomu www, wcześniej dziś brałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2015 o 21:46, Magwisienka napisał:

Jest na pewno z poziomu www, wcześniej dziś brałam

Rzeczywiście, dzięki za cynk. No to teraz jest już lepiej o wiele :). Przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2015 o 21:56, Piotrek_K napisał:

Gra 2.8GB, update 1.9GB. No chyba jakis zart xD

Na premierę ponoć była strasznie zabugowana :p to się w sumie nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem nie w temacie, zatem nie bijcie za takie pytania:
czy wiadomo coś/plotki są o zbliżającej się nowej wersji konsoli (jakiejś slim, czy coś)?
Albo jakieś wieści o obniżce ceny? Spadała, spadała i jakoś się nie rusza od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 01:21, Outlander-pro napisał:

Jestem nie w temacie, zatem nie bijcie za takie pytania:
czy wiadomo coś/plotki są o zbliżającej się nowej wersji konsoli (jakiejś slim, czy coś)?
Albo jakieś wieści o obniżce ceny? Spadała, spadała i jakoś się nie rusza od dłuższego
czasu.



Na chwilę obecną nic pewnego w mediach branżowych na ten temat nie piszą.
Swego czasu były plotki o wersji z większym dyskiem twardym, ale zostały szybko zdementowane przez oficjalnych przedstawicieli Sony i nic nie wskazuje na to, żeby coś się miało zmienić w tym temacie (tym bardziej, że nie ma problemu z instalacją większego dysku na własną rękę).
Kilka miesięcy temu krążyła też plotka, jako zarówno MS jak i Sony miało wydać nowe wersje konsol z możliwością obsługi filmów w rozdzielczości 4k, ale to są raczej pobożne życzenia coniektórych bardziej odrwanych od rzeczywistości analityków niż realne analizy rynku.
Natomiast biorąc pod uwagę dość stabilną sytuację PS4 na rynku, pomalutku ale stopniowo rosnącą przewagę nad XONE, raczej nie liczyłbym znaczące obniżki w najbliższym czasie. No, chyba że MS znowu wyskoczy z jakąś poważną obniżką cen swoich konsol, wtedy Sony będzie zmuszone jakoś zareagować na ten manewr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 23:43, zerohunter napisał:

Brał ktoś już preorder Wiedźmina?

Niezłe pytanie :p
Gdzie najtaniej?
Tego nie wiem, ale moim zdaniem najlepiej kupić na cdp.pl. Pewnie będą mieli grę najszybciej i najszybciej ją roześlą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej Gry online - 197, potem Komputronik 2 złote drożej, i Gram 204, na CDP jest wersja za 219 z dodatkami ale tylko na pc, wygląda to jakby nie było dodatków na PS4.

A i jest tam za 220 steelbook, ale to raczej dla kolekcjonerów pudełek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wersję cyfrową, to równie dobrze możesz kupić grę na Playstation Store - 206 zł. Całkiem tanio jak na ich standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2015 o 01:21, Outlander-pro napisał:

Jestem nie w temacie, zatem nie bijcie za takie pytania:
czy wiadomo coś/plotki są o zbliżającej się nowej wersji konsoli (jakiejś slim, czy coś)?
Albo jakieś wieści o obniżce ceny? Spadała, spadała i jakoś się nie rusza od dłuższego
czasu.


Dwa dni temu Microsoft obniżył gołą wersję swojej konsoli do 1499, możliwe, że Sony jakoś odpowie na ten ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię czy to się sprawdzi. Wtedy wielka idea kupowania konsol ległaby w gruzach i pewnie wielu graczy zastanowiłoby się czy chce czegoś takiego w ogóle używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2015 o 15:39, Damianuss1 napisał:

Nie wiem jak wy, ale ja bym się wkur***


Cóż, skoro konsole już teraz mają problem z wyświetlaniem niektórych gier w stałej liczbie klatek (nie mówiąc o rozdzielczościach) - do tego świetnie optymalizowane gry na wyłączność zaliczają spadki, gubią klatki i ładują się 40 sec, to nie jest dobrze. Już nie mówiąc o tym, że ilość interesujących gier jest niesamowicie niska.

Pomyśleć co będzie za dwa-trzy lata. Być może przesunięcie premier jednych z najbardziej oczekiwanych gier jednak nie jest zbiegiem okoliczności, optymalizują pod wydajniejsze bebechy.

Oczywiście o ile coś takiego może być w ogóle prawdopodobne - kto ich tam wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2015 o 17:21, Shinigami napisał:

Cóż, skoro konsole już teraz mają problem z wyświetlaniem niektórych gier w stałej liczbie
klatek (nie mówiąc o rozdzielczościach) - do tego świetnie optymalizowane gry na wyłączność
zaliczają spadki, gubią klatki i ładują się 40 sec, to nie jest dobrze. Już nie mówiąc
o tym, że ilość interesujących gier jest niesamowicie niska.

Przypomnij sobie, co było w przypadku każdej poprzedniej generacji. To samo. I nigdy nie powstała konsola o tym samym numerku, ale potężniejsza od starszego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować