Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2015 o 14:10, Piotrek_K napisał:

obejrze w domu, bo w pracy ciezko.

Wygląda obłędnie, strasznie mi się podoba. WoW! Nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kupię sobie Battlefielda 4 na PS4 i będę chciał zagrać w multi, to też muszę zakładać osobne konto "Origin", czy coś w tym stylu? Czy tutaj konto PSN jest jakby zsynchronizowane z graniem we wszystkie gry online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z Battlefieldem 4 na PS4, ale nowsze gry Ubisoftu/EA wymagają do gry po sieci konta na ich odpowiednich platformach (czyli Uplay/Origin). Jak połączysz konto PSN z Originem, to będzie z automatu się logowało do tego systemu w każdej innej ich grze, która go obsługuje (to samo tyczy się Uplaya).

Nie blokuje to możliwości odsprzedaży gry, w żadnym wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pobieranie gier z PS Plus z tak ŻAŁOSNĄ prędkością jest normalne? Przecież to jakiś żart. To już aktualizacje do gier (kiedy nie miałem premium) pobierały mi się szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 21:56, Hommicide napisał:

Czy pobieranie gier z PS Plus z tak ŻAŁOSNĄ prędkością jest normalne? Przecież to jakiś
żart. To już aktualizacje do gier (kiedy nie miałem premium) pobierały mi się szybciej...

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie większe, ale mi pomogło w pewnym sensie ręczne wpisanie DNSów na googlowe. Hula aż miło, ale mówię. Nie znam się na tym za dobrze, ktoś mi tak doradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, do osób, które może już miały taką zagwozdkę jak ja.
Dziele z bratem dosyć spore konto PS i teraz, mając dwie konsole czy możemy przebywać na tym samym koncie w tym samym momencie, być online? Jeśli się nie da to będzie trzeba odrobić niektóre platynki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 16:28, Deturis napisał:

Takie pytanie, do osób, które może już miały taką zagwozdkę jak ja.
Dziele z bratem dosyć spore konto PS i teraz, mając dwie konsole czy możemy przebywać
na tym samym koncie w tym samym momencie, być online? Jeśli się nie da to będzie trzeba
odrobić niektóre platynki. :)


Nie. Jesli zalogujesz sie na swojej konsoli a potem on zaloguje sie na swojej to Ciebie konsola wyloguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2015 o 16:29, Kamiloos napisał:

Nie. Jesli zalogujesz sie na swojej konsoli a potem on zaloguje sie na swojej to Ciebie
konsola wyloguje.


Ja uzywam tego samego konta na dwoch ps3, na ps4 i sa one czasami wszystkie naraz wlaczone i nie wylogowywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2015 o 17:23, Cykada85 napisał:

Ja uzywam tego samego konta na dwoch ps3, na ps4 i sa one czasami wszystkie naraz wlaczone
i nie wylogowywuje.


Ja mam konto kumpla z pracy na swojej PS4 i gdy tylko on sie zlaoguje to mnie z tego konta wylogowuje. Z moim kontem na jego konsoli jest dokladnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na allegro w celu zakupu "Bloodborna" i wyskoczyła aukcja za bodajże 70 pln. Okazało się, że ktoś sprzedaje i udostępnia swoje konto do ściągnięcia w/w gry. Czy jest to:

a. legalne?
b. nie ma potem problemu z działaniem?
c. Sony nie skasuje gry z twojego konta w najmniej odpowiednim momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2015 o 22:58, maniekk napisał:

a. legalne?

Nie wiem, raczej nie.

Dnia 17.05.2015 o 22:58, maniekk napisał:

b. nie ma potem problemu z działaniem?

Jeśli gościowi zablokują konto to stracisz dostęp do gry.

Dnia 17.05.2015 o 22:58, maniekk napisał:

c. Sony nie skasuje gry z twojego konta w najmniej odpowiednim momencie?

Nie skasuje bo gry na twoim koncie nie ma.

Lepiej uzbierać dodatkowe 70-80 i kupić fizyczną kopię. Zawsze możesz po przejściu sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować